Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, slift napisał:

Cześć,

Niech ktoś napisze co był dzisiaj czy warto jechać jutro coś pojeżdzić???

Pogoda nie powala a śniegu tam jak na lekarstwo z tego co widzę...

Dzięki wielkie

Pzdr

Bylismy. Doslownie godzine i 20 minut. Przetarcia wychodza . Padal deszcz . Lepiej poczekac na pogode - moze w okolicach piatku cos sypnie . Jak dla mnie nie warto . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. ich informacji: 1-dniowy skipass 49 PLN

 
1-dniowy skipass obowiązuje tylko w ośrodku Szczyrk.
Ważność zakupionych skipassów od początku sezonu zimowego do 25.12.2017 (włącznie).
Maksymalna liczba kuponów na jedną osobę wynosi 8 szt. Po dokonaniu zakupu kupon nie podlega anulowaniu ani przedłużeniu.
 
*cena 1-dniowego skipassu w kasie ośrodka obowiązująca w sezonie Pierwszy Śnieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po południu przyjechałam do Szczyrku, wieczorem pojechałam na BSA, dopóki nie padało było okej, pozniej zaczelo lać...

Dzisiaj rano pojechałam na gondolę - na górze mgła, czasem wiało, na stokach ziemię widać....pojeździlam około godziny i podziekowałam bo byłam cała mokra.

kanapy super, trasy tez, tylko trzeba poczekać na lepszą pogodę i warunki bo przy tym deszczu niestety lepiej nie bedzie....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce wiadomości są skipasy na gopass po 49 zł.  Oferta do 25 grudnia i można było po dodaniu osoby nazwisko i datę urodzenia kupić po 8 szt na użytkownika... Byłem w sobotę...czynne 3 .. 4 i 10.  Trasy po 2000 m....ludzi było dużo lecz kanapy 6 szybko zabierały i nie było kolejek.... dostałem bombkę na choinkę od radia Zet... zdjęcie też...na trasie 4 zjadłem pyszny karczek...nie padało...było minus 3 na górze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Ja pamietam zimę 2012/2013 kiedy nie było praktycznie żadnego naturalnego opadu, ale było mrozu na tyle, że SON naśnieżył całą 7, Golgotę i 10 na Julianach. Śnieg był tylko na trasach i pod orczykiem, ale był świetny - ubity i zmrożony, jeden z dni kiedy wyjeździłem się bardziej w szczyrku. Na zdjęciu chyba dzień przed sylwestrem - praktycznie pusto, a warun w zasadzie do jeżdżenia był świetny, żadnych przetarć. Jedyne co denerwowało to jesienne liście którymi zawiewało pod narty.

476242_484800771558952_913718034_o.jpg

Edytowane przez wojok040
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ratrak napisał:

Hm, byłem w styczniu lub lutym 2013 w SON i pamiętam, że wszystkie trasy były otwarte, nawet 1 i Bieńkula ;). Więc nie wiem czy wtedy było tak fatalnie, chyba że mówisz o grudniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 Napisał kolega że przed sylwestrem - to musiał być grudzień 😎 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 4, czynna część 7 i 10 nie wyglądają tak tragicznie jak na zdjęciach powyżej. Natomiast muldy sa juz konkretne, gondolka ruszyła, nie wiem czym spowodowany był przestój. Na górnym parkingu przy julianach 3 stopnie na plusie, solisko 4, w mieście 6-7 świeci słońce.zimy nie widać 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...