Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, koliber said:

A nie ma już orczyków na Hali Pośredniej? Trasa nr 10 podobno jest naśnieżona.

Niby są, ale to byłoby takie passe puszczać orczyki, kiedy się ma takie piękne kolejki, których akurat puścić nie można.

Ktoś by mógł pomyśleć, że bez sensu ta inwestycja...

Edytowane przez zipp1001
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mamad napisał:

Ej akurat każdy widzi już prognozę i znów 2 dni będą mieli przed sylwkiem na przygotowanie tras. Później znow w okolicach 3 króli później okolo 15 stycznia pozniej w lutym marcu i trochę kwietnia więc przyjemnie. Przespali całkowicie grudzień ale ja im daję kredyt zaufania. 28 zobaczę osobiście na nartach jak to wygląda. Za rok gdy zbiornik będzie po odbiorach i pozwolenie wodne to też mam nadzieję że będą.

@mamad teraz sypali na podobno pełnej mocy 3 dni i trasy wytrzymały przy małym obciążeniu 2 dni O.o No tak 29-30 temperatura na minusie ale już po tym deszcz i 6-7 stopni. Ciekawe ile sprzedali karnetów oprócz tych oczywiście sezonowych ? Narazie mamy ogromny falstart, zobaczymy co będzie dalej. Robiąc wielki marketing w sezonie rozruchowym chyba strzelili sobie w kolano i zamiast zgarniać narciarzy z Białki raczej ich tam oddają. 50% z tych co kupili karnet sezonowy w następnym roku spasuje. Obecnie miał zadziałać efekt "wow" ale raczej zadziałał on w przeciwnym kierunku. Dodatkowo informacja TMR o obecnym stanie jet żenująca. Mam wrażenie, że według nich wszystko jest super tylko problem jest taki, że ośrodek nie działa. Na sylwestra będzie zgodnie z prognozą około +5 stopni i deszcz. Czy TMR odda komuś kasę jeżeli warunki będą tragiczne ? Znając ich politykę napiszą, że można te karnety wykorzystać np w lutym O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zim już w Polsce takich jak 10 lat temu nie będzie. Pamiętam Pilsko jakoś tyle lat temu i było w styczniu ponad 3,5 metry śniegu jak na Zugspitzu w tamtym okresie. W SON-ie też białego szaleństwa pod dostatkiem. Teraz bez sztucznego nie pojedziesz. A że TMR działa tak jak działa to już inna sprawa. Jednego cieszy 20 cm śniegu ,minerały pod nartami i woda na stoku a inni czekają na prawdziwą zimę tak ja ja. Czy się doczekam? Po prognozach to chyba wątpię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę SMR zniszczyło cały marketingowy efekt "WOW" imponującej modernizacji jaką było postawienie 3 kolei w 1 roku.
Setki billboardów na terenie całego kraju zapraszające do ośrodka który NIE działa to strzał w kolano.
Mogli wskoczyć na naprawdę wysoką półkę a teraz tak naprawdę z promowaniem ośrodka będą startować od poziomu starego SON.
Czyli będą się wspinać powoli do góry, z resztą niżej zejść byłoby bardzo ciężko...

I na koniec pytanie retoryczne:
w jakim celu rozgarnęli śnieg na trasach 1 i 7 skoro było go tak mało?
Chyba tylko po to żeby w czasie tej zapowiadanej od wielu dni odwilży szybciej się topił.... no comments...
Tak amatorskiego podejścia jak w SMR w życiu bym nie przewidywał...
Mam nadzieję że przed kolejnym sezonem właściciele wyciągną wnioski i ekipa techniczna zostanie obsadzona właściwymi ludźmi którzy zamiast "popaprać" 6 tras śniegiem - naśnieżą porządnie chociaż 3.
W w COS się dało, w Wiśle się dało, nawet w Kasinie się dało, to i tu się uda!

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shuger napisał:

Tak naprawdę SMR zniszczyło cały marketingowy efekt "WOW" imponującej modernizacji jaką było postawienie 3 kolei w 1 roku.
Setki billboardów na terenie całego kraju zapraszające do ośrodka który NIE działa to strzał w kolano.
Mogli wskoczyć na naprawdę wysoką półkę a teraz tak naprawdę z promowaniem ośrodka będą startować od poziomu starego SON.
Czyli będą się wspinać powoli do góry, z resztą niżej zejść byłoby bardzo ciężko...

I na koniec pytanie retoryczne:
w jakim celu rozgarnęli śnieg na trasach 1 i 7 skoro było go tak mało?
Chyba tylko po to żeby w czasie tej zapowiadanej od wielu dni odwilży szybciej się topił.... no comments...
Tak amatorskiego podejścia jak w SMR w życiu bym nie przewidywał...
Mam nadzieję że przed kolejnym sezonem właściciele wyciągną wnioski i ekipa techniczna zostanie obsadzona właściwymi ludźmi którzy zamiast "popaprać" 6 tras śniegiem - naśnieżą porządnie chociaż 3.
W w COS się dało, w Wiśle się dało, nawet w Kasinie się dało, to i tu się uda!

 

 

Poproszę o więcej zniechęcających postów - będzie luźniej po Trzech Królach i w czasie ferii, bo w marcu i na początku kwietnia (uwielbiam wiosenne jeżdżenie) i tak jest mało narciarzy :D.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hupon napisał:

 

Poproszę o więcej zniechęcających postów - będzie luźniej po Trzech Królach i w czasie ferii, bo w marcu i na początku kwietnia (uwielbiam wiosenne jeżdżenie) i tak jest mało narciarzy :D.

Uwazaj uwazaj zeby bylo tylko po czym jezdzic 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, slift napisał:

Uwazaj uwazaj zeby bylo tylko po czym jezdzic 😀

Jak sięgam pamięcią (do końca lat osiemdziesiątych), oczywiście średnio - najlepsze warunki zawsze były w marcu (dużo śniegu, słońce, mało ludzi). Nigdy nie nastawiam się na narciarstwo w okresie świąteczno-noworocznym - owszem, jeżeli są ku temu warunki, to jadę. Zeszły sezon był dla mnie nietypowy, bo w grudniu byłem 6 razy na nartach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hupon napisał:

 

Poproszę o więcej zniechęcających postów - będzie luźniej po Trzech Królach i w czasie ferii, bo w marcu i na początku kwietnia (uwielbiam wiosenne jeżdżenie) i tak jest mało narciarzy :D.

Do usług  :) 

Na kilka zebranych faktów w pigułce zawsze można liczyć - polecam się  ;) 

A na tradycyjne lutowo-marcowe szusowanie w Szczyrku to i ja się szykuję.... Ale w lutym i marcu to i bez SMR (i na orczykach) się doskonale jeździło (nawet wrzucałem tu relacje)...  choć chyba "nie o taki Szczyrk walczyliśmy" :D ...a raczej walczymy - bo ta w pełni konstruktywna krytyka ma służyć poprawie sytuacji - a nie jak to nazwałeś "zniechęceniu". 
Konstruktywna krytyka jest w pełni pozytywna i nie należy się jej bać bo przynosi same korzyści...krytykowanemu!, pod warunkiem że odbiorcą jest człowiek światły który jest w stanie z niej coś zaczerpnąć i wyciągnąć jakieś wnioski a nie człowiek zakompleksiony i zamknięty w sobie.... Taki faktycznie uzna to za atak na swoje "dobre imię"

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie najbardziej w tym wszystkim rozwala... Jak można przedstawiać Białkę, jako alternatywę dla Szczyrku... Ktoś, kto porównuje SON i Białkę, to albo nigdy w SOnie nie jeździł, albo jak to już tu padało... jest  internetowym narciarzem odwiedzającym stok raz, no może dwa w roku...

No i ta dzika satysfakcja, że im nie wyszło...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Wtf co za syf w tym szczyrku, leccie wszyscy do Białki ... hej. Nie wiem po co frajerzy stawiali te nie wygodne, podgrzewane kanapy, budowali zbiornik do podlewania ogródka i niszczyli trasy bo musieli po swojemu. Masakra, #jadedobialki i hej

 

3 minuty temu, Zaba_osw napisał:

to mnie najbardziej w tym wszystkim rozwala... Jak można przedstawiać Białkę, jako alternatywę dla Szczyrku... Ktoś, kto porównuje SON i Białkę, to albo nigdy w SOnie nie jeździł, albo jak to już tu padało... jest  internetowym narciarzem odwiedzającym stok raz, no może dwa w roku...

No i ta dzika satysfakcja, że im nie wyszło...

 

24 minuty temu, shuger napisał:

Taki faktycznie uzna to za atak na swoje "dobre imię"

Uderz w stół?
Czy po prostu lokalny fanatyzm?
Sami porównujecie Szczyrk do Białki a to zupełnie nie potrzebne.
Potencjał jest na bez porównania na korzyść Szczyrku... ale potencjał... to jeszcze nie wszystko...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przecież w Szczyrku jeździć:) Ja tam jestem fanatykiem Białki i nic lepszego w życiu mnie nie spotkało. W son nawet nie potrafią kilometra naśnieżyć, ale jak już będzie SMR to zobaczycie jeszcze będziecie błagać o sezonówki. 

Co tam Białka parę stron wcześniej robili rozprawki na temat "Rola Szczyrku w alpejskim klimacie, na przykładzie słowackiej myśli narciarskiej" i wtedy było ok. Także białka wymiata.

 

PS była też rozprawka" Rola Szczyrku w małopolce" :P także w tym kontekście to ty jesteś lokalsem:D

 

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...