Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Jasiek napisał:

Napiszę szyfrem... Bo jak napisał bym tak jak chcę to BOS znów mi paluszkim...

Pier...sz! weź się lecz!

Przypadek, że to Twoje posty są usuwane? Hmmm... być może... :D 
BTW. To co zdarza Ci się czasem napisać to nazywa się współcześnie "hejt"... czyli dokładnie odwrotność "konstruktywnej krytyki"... cóż...

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wszyscy oczekiwali Mercedesa a jak to w Polsce bywa dostali Malucha. Smutne bo zapowiedzi były ogromne, marketing na całą Polskę. Pod Tatrami wisiały bilbordy w których zaprasza się do Szczyrku. Pytanie po co ? Na TVN-ie jest coś takiego jak "białą jazda" w której pokazywane są stoki i warunki. Zgadnijcie gdzie są najgorsze ? Wszędzie tam gdzie brakuje śniegu pojawiają się tyczki z oznaczeniem. Zgadnijcie gdzie tego nie stosują ? Obecnie TMR to druga lub trzecia liga jakościowa w naszym kraju. Czy uda im się jeszcze odzyskać zaufanie. Po ich początku można w ciemno stwierdzić spadek sprzedaży sezonówek o 50%.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie:) Mi to pasuje nawet 80% sezonówek mniej, nie wiem jak im ale dla mnie super:) 

Jusik masz sezonówkę, a nie masz żużlówkek? Jak nie masz żużlówek to trzeba było 200zł dopłacić do Chopka. Tam już się nauczyli, choć też głazy, kamienie i inne ustrojstwa na trasach.

Ja bym ich w B klasie sklasyfikował, i zawiesił z walkoweremxD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam brak śniegu nie razi. Był szok, że tego 16 nie ruszyli ale teraz czekam ze spokojem na zimę;-)

Jak w przyszłym sezonie będą mieli pełny zbiornik i wszystko z naśnieżaniem dograne to będzie zupełnie inna rozmowa.

W mniejszych ośrodkach śnieg robią od listopada, tak by na początek grudnia mieć wystarczającą pokrywę i im halny w połowie grudnia nie przeszakadza.

 

Martwi mnie jedynie wrażliwość kolejek na wiatr, chyba, że czujniki są w tej chwili ustawione na najniższym progu i to się też z czasem zmieni...

bo jeśli każdy wiaterwek ma wyłączać kolejkę to rzeczywiście szkoda, że te orczyki rozebrali...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że niby kanapy będą z mercedesa a są z leitnera. Dobrze że tatry nie montowali bo zamiast malucha byłaby łada:) Ja w tym sezonie niczego nie oczekiwałem no może z 2 miesięcy jazdy na maxa, i taka przed nami wtedy szanowni malkontenci będą pisali że śnieg za wolny, albo że na parkingu błoto. No ale cóż takie życie polaka marudy, może kiedyś to się zmieni. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W imię konstruktywnej krytyki dorzucę "podziękowania" dla obsługi infolinii w Szczyrk Mountain Resort za to, że nie odbierała dzisiaj ok. 9:30 -10:00 telefonów. Dzwoniłem kilkakrotnie jadąc do Szczyrku (sygnał odbiorczy był dostępny). W sytuacji kiedy ośrodek narciarski podaje rano info, że będzie czynny a po niecałej godzinie parkuje gondole i kanapy do garaży, odbieranie telefonów infolinii o warunkach jest ich "psim" obowiązkiem. Nie sposób podciągnąć tego pod choroby wieku dziecięcego. Liczę jednak, jako właściciel sprytnej sezonówki, że z upływem kolejnych tygodni z przekazywaniem narciarzom bieżących informacji będzie w SMR już tylko lepiej.... ;) Pozdrawiam

Edytowane przez tobiasz7777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leitner napisał:

Co by nieco uspokoić nastroje :) 

Takie ostrzeżenie dla Beskidów IMGW mogłoby wydawać codziennie!

kl.png

To ciekawa perspektywa jednak na razie nikt oficjalnie w prognozach jeszcze o tym nie mówi rano słyszałem przez chwilę jak Wasilewski na TVN twierdził że będzie deszcz 5-10 l na metr kwadratowy natomiast śnieg do 5 cm tylko wysoko w górach. Jednak najfajniej pokazywał wykresy temperatury, oczywiście było zastrzeżenie że może być korekta bo do Sylwestra zostało jeszcze kilka dni. Wniosek nasuwa mi się jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, pojeździłem i napiszę na szybko.

Najlepsze warunki na zamkniętej 1, żadna inna inna trasa nie ma takich warunków jak ta (jest jedno miejsce gdzie trzeba wypiąć narty i przejść przez asfalt).

Wieczorem wstawię zdjęcia.

Chodzi gondola i 2 kanapy, choć tej na Juliany nie włączyli o 8:30 tylko 8:50. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, moruniek napisał:

Byłem, pojeździłem i napiszę na szybko.

Najlepsze warunki na zamkniętej 1, żadna inna inna trasa nie ma takich warunków jak ta (jest jedno miejsce gdzie trzeba wypiąć narty i przejść przez asfalt).

Wieczorem wstawię zdjęcia.

Chodzi gondola i 2 kanapy, choć tej na Juliany nie włączyli o 8:30 tylko 8:50. 

To przepraszam ale nie wiem co o tym mam myśleć. Najlepsze waruny na zamkniętej trasie a otwierają trasy gdzie są gorsze ??? Cuda w tym Szczyrku się odprawiają oj cuda....

Kibicuje im bardzo ale powoli dostrzegam brak profeski w ich wykonaniu. Szkoda.....

Możecie mnie teraz hejtować ile wlezie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slift napisał:

To przepraszam ale nie wiem co o tym mam myśleć. Najlepsze waruny na zamkniętej trasie a otwierają trasy gdzie są gorsze ??? Cuda w tym Szczyrku się odprawiają oj cuda....

Kibicuje im bardzo ale powoli dostrzegam brak profeski w ich wykonaniu. Szkoda.....

Możecie mnie teraz hejtować ile wlezie :-)

Gdyby była otwarty wcześniej, to teraz nie byłaby najlepsza, tylko rozjeżdżona!!!B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marionen napisał:

Gdyby była otwarty wcześniej, to teraz nie byłaby najlepsza, tylko rozjeżdżona!!!B|

No wiem rozumię. :-) Tylko nie wiem co kolega miał namyśli piszac najlepsze warunki. Najwięcej śniegu czy to że nikt tam nie jeżdzi i jest stolik.

To zmieni postać rzeczy :-)

Muszę w końcu się przejechać i sam ocenić te cuda i dziwy

Edytowane przez slift
coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Prawda jest taka, że wszyscy oczekiwali Mercedesa a jak to w Polsce bywa dostali Malucha. Smutne bo zapowiedzi były ogromne, marketing na całą Polskę. Pod Tatrami wisiały bilbordy w których zaprasza się do Szczyrku. Pytanie po co ? Na TVN-ie jest coś takiego jak "białą jazda" w której pokazywane są stoki i warunki. Zgadnijcie gdzie są najgorsze ? Wszędzie tam gdzie brakuje śniegu pojawiają się tyczki z oznaczeniem. Zgadnijcie gdzie tego nie stosują ? Obecnie TMR to druga lub trzecia liga jakościowa w naszym kraju. Czy uda im się jeszcze odzyskać zaufanie. Po ich początku można w ciemno stwierdzić spadek sprzedaży sezonówek o 50%.

Poczekaj do ferii...,  więcej osób ma po drodze do Szczyrk,  Wisła,  Istebna niż w inny rejon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dopiszę jeszcze kilka zdań. Wstawię też kilka zdjęć. To nie jest tak, że narzekam, siedzę przed monitorem i wypisuję prawdy objawione. Musiałem pojechać ze Szczyrku do Wisły, i po drodze obejrzałem Cieńków, Klepki, Siglany czy Nową Osadę. Żaden z powyższych stoków nie był w tak agonalnym stanie jak SMR (nawet Nowa Osada). Bezwzględnie jest potrzebny opad śniegu, mróz a najlepiej obie te dwie rzeczy naraz (mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu 2 najbliższych dni). 

To, że są minerały na trasach, jak na przebudowany ośrodek (a w zasadzie zbudowany od nowa) jest dla mnie do przyjęcia. To że trasy nie trzymają i miejscami nie widziały w nocy ratraka, już raczej nie jest do przyjęcia (wchodziłem od Czyrnej przez Czerwoną 1 do 3 i zjeżdżałem przed uruchomieniem gondoli do niej).  Warunki są raczej trudne, do tego znacznie więcej osób uczących się, które z tymi warunkami kompletnie sobie nie radzą powodując dalszą ich szybką destrukcję. Do tego wczoraj wiatr, dziś od 10:00 deszcz. 

1 najlepsza bo fajnie wyratrakowana, ma też sporo śniegu (jak na tle innych tras).  Poniżej jej kilka zdjęć, w kolejnym poście inne trasy.

a_o_to_1_d.jpg

 

a_o_to_1.jpg

1 widziana od dołu

1_widzia_od_do_u.jpg

Przerwa na drogę

przerwa_na_drog_w_1.jpg

I włączenie 1 do 3

Po_czenie_1_z_3.jpg

  • Like 11
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...