Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

za to podobno osrodek ma ruszyc w ten weeknd,waruny do Szczawin podobno sa wyborne.

Kolega mnie dzisiaj odwiedzil, do poludnia byl na pilsku - tury + jakies wjazdy skuterem i ponoc wyratrakowane, sniegu dosc

warunki jakich w grudniu nie bylo od lat.

ja pamietam osatatni dobry grudzien na Pilsku to 2008, wtedy ok 13 wrocilem z Alp, a dzien po powrocie jezdzilem na Pilsku :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 14.12 ruszają niektóre wyciągi w górnych partiach Pilska!

Z wyciągów czynne będą:

- kolej linowa Polana Strugi – Hala Szczawina

- wyciąg nr 5 i 6 Hala Szczawiny – Hala Miziowa

- wyciąg nr 8 Hala Miziowa – Kopiec

- wyciąg talerzykowy Kopiec

a dostępne trasy to:

- trasa nr 5 Hala Miziowa - Hala Szczawiny

- trasa nr 8 Kopiec - Hala Miziowa

- trasa nr 6 Kopiec - Hala Miziowa

Informacja z serwisu korbielow.net,

Pozdrawiam

Edytowane przez tobiasz7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję

aby ten wątek przerzucić do Trochę do śmiechu

no nie mogę się przestać śmiać :biggrin:

Figo, ja bym inaczej popatrzył: ta szklanka jest do połowy pełna. Zobacz ile już zrobili. Jak na Polskę to jest i tak dobrze.

I dwa: nie ważne jak mówią o inwestycji, ważne że mówią i jest szum.

Oby tylko nie było jakieś gówna z samym wyciagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest naprawdę przykro,że to idzie wszystko źle.

Przecież to było widać jak późno zaczynali.

Wiadomo było,że zastanie ich zima.Pół biedy,że jest taka jaka jest,ale równie dobrze mogło kilka razy porządnie przysypać robotę śniegiem.

Ja śmieję się z niepoprawnych optymistów,którzy ślepo wierzyli,że to się uda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 14.12 ruszają niektóre wyciągi w górnych partiach Pilska!

Z wyciągów czynne będą:

- kolej linowa Polana Strugi – Hala Szczawina

- wyciąg nr 5 i 6 Hala Szczawiny – Hala Miziowa

- wyciąg nr 8 Hala Miziowa – Kopiec

- wyciąg talerzykowy Kopiec

a dostępne trasy to:

- trasa nr 5 Hala Miziowa - Hala Szczawiny

- trasa nr 8 Kopiec - Hala Miziowa

- trasa nr 6 Kopiec - Hala Miziowa

Informacja z serwisu korbielow.net,

Pozdrawiam

I oto chodzi, tylko żeby znów nie było najazdu. Ja melduję się o 8 rano w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest naprawdę przykro,że to idzie wszystko źle.

Przecież to było widać jak późno zaczynali.

Wiadomo było,że zastanie ich zima.Pół biedy,że jest taka jaka jest,ale równie dobrze mogło kilka razy porządnie przysypać robotę śniegiem.

Ja śmieję się z niepoprawnych optymistów,którzy ślepo wierzyli,że to się uda.

Skoro teraz, przy tak łagodnej zimie roboty zamarły to na uruchomienie kolejki w tym sezonie szansę oceniam na 10 procent bo kilka tygodni zimy z mrozem i śniegiem nawet przy łagodnej zimie w tych stronach będzie.To robót przy budowie stacji i innych prac wykończeniowych( ignorant budowlany ze mnie jest spory) nie będzie Nawet jak luty będzie ciepły to i tak termin robót przesuną na ciepłą porę roku. Zawiodłem się na kierownictwie stacji bo na swojej stronie podawali informacje ,że nowa kolejka 4-osobowa w tym sezonie będzie wozić narciarzy. Wręcz się tym faktem reklamowali.Trzeba poczekać do końca sezonu ,ale jak tej kolejki nie będzie to mnie tam też nie. Narciarze spragnieni szusowania i tak się tam zjadą. Każdy ma prawo.Teraz to czeka mnie tydzień w Alpach (jutro wyjazd) Oby było tak jak w poprzednich trzech latach( zimach konkretnie) wyjazdach to ,,będzie pan Janek zadowolony":smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest naprawdę przykro,że to idzie wszystko źle.

Przecież to było widać jak późno zaczynali.

Wiadomo było,że zastanie ich zima.Pół biedy,że jest taka jaka jest,ale równie dobrze mogło kilka razy porządnie przysypać robotę śniegiem.

Ja śmieję się z niepoprawnych optymistów,którzy ślepo wierzyli,że to się uda.

owszem pogoda sprzyjala, to i roboty szly. ja jestem zdania, ze wyciag by ruszyl jesli wszystko byloby OK.

jak widzicie stanowisko ON Pilsko nie twierdzi, ze nie zdazyli bo ekolodzy im opoznili start, a ze wystapily problemy techniczne.

plotki chodza rozne, mam nadzieje tylko ze sie nie potwierdza......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszla informacja oficjalna, otwarcie przesuniete, na kiedy - tego nie wiadomo. powodem sa problemy techniczne, ze strony producenta wyciagu.:stupid:

A ja bym to przetłumaczył na Angielski i posłał jako ciekawostkę do producenta jakie to informacje są rozpowszechnianie w mediach w PL na ich temat, ciekawe co oni na to?:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem pogoda sprzyjala, to i roboty szly. ja jestem zdania, ze wyciag by ruszyl jesli wszystko byloby OK.

jak widzicie stanowisko ON Pilsko nie twierdzi, ze nie zdazyli bo ekolodzy im opoznili start, a ze wystapily problemy techniczne.

plotki chodza rozne, mam nadzieje tylko ze sie nie potwierdza......

Żeby delikatnie . Wykonawca źle wykonał robotę.... chcesz powiedzieć i nie wiadomo co będzie dalej z dokończeniem budowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnety sprzedawane od 8,00 ważne od pierwszego odbicia. Na krześle 8,10 a na Szczawinach orczyki czynne od 9,00. Całe szczęście że obsługa orczyka zdjęła rogalki bo chyba doszłoby do lińczu. Z tym że widoki na górze i warunki wynagrodziły tą godzinkę straty.

Za tydzień chyba też Pilsko. A może Skrzyczne dośnieżą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...