Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba w Białce się wkurzają, że ktoś chce przebić ich ceny. Moim zdaniem ten cennik to paranoja i parodia w jednym. Raz przyjadę zobaczyć jak jest. Więcej? Jeśli trasę utrzymają jak w Białce, nie będzie tłumów to pomyślę. Korbielów ma jedną wadę dalej: nie ma co robić po nartach.

Życzę inwestorowi powodzenia. Naprawdę. I oby ten cennik wynikał z czegoś a nie tylko z kierunku wiatru na oblizanym palcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć jakie będą ceny na przyszły sezon w przypadku braku zimy i w tym roku :frown:: :cool::

Heh.. jak powiem tak... chcieliście zmian no to macie. Naiwny ten kto myślał, że po takich inwestycjach ceny będą takie same lub niższe... Po to się to wszystko robi, żeby pod płaszczykiem nowoczesności móc wycisnąć ile wlezie z ludzi.

Zobaczycie co będzie się działo w Szczyrku za 3 lata! Ja już się pogodziłem, że to pewnie mój ostatni sezon w SONie. I chodzi tu właśnie o ceny... ;-(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy lata to my osiągniemy poziom Włoch, a ceny równoważne 25-30 euro za jednodniowy skipas, to będzie dla nas piwo! Nie słuchasz co się teraz w naszym kraju dzieje? Nie słuchasz reklam wyborczych?

PS. Jakby co, to niech szanowny admin przeniesie mój post do "Trochę do śmiechu":smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cennik mi się niestety nie podoba. I to nie dlatego że drogo, bo np. chyba trochę słabsze Rochace są droższe.

Ale dlatego, że zlikwidowano idealny na niedzielne wyjazdy wariant 6 godzinny, oraz za brak cennika dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Widocznie właściciele nie życzą sobie obecności tych osób w swoim ośrodku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. jak powiem tak... chcieliście zmian no to macie. Naiwny ten kto myślał, że po takich inwestycjach ceny będą takie same lub niższe... Po to się to wszystko robi, żeby pod płaszczykiem nowoczesności móc wycisnąć ile wlezie z ludzi.

Zobaczycie co będzie się działo w Szczyrku za 3 lata! Ja już się pogodziłem, że to pewnie mój ostatni sezon w SONie. I chodzi tu właśnie o ceny... ;-(

Jak mawia stare porzekadło:

"kto ma ule - ten ma miód,kto ma dzieci - ten ma smród":stupid:

Inwestycje kosztują i musi być drożej.

Oby tylko przy tym wszystkim było również lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cennik mi się niestety nie podoba. I to nie dlatego że drogo, bo np. chyba trochę słabsze Rochace są droższe.

Ale dlatego, że zlikwidowano idealny na niedzielne wyjazdy wariant 6 godzinny, oraz za brak cennika dla dzieci, młodzieży i seniorów.

Widocznie właściciele nie życzą sobie obecności tych osób w swoim ośrodku.

Dzieci jeżdżą bezpłatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do cennika na sezon 2014/2015 w ON Pilsko, brakuje w nim karnetu 6 godzinnego w okolicach 70 zł (w sezonie). Konkurencja - np. TatrySki również ma podobny karnet w cenniku. Przydałaby się tez przerwa na ratrakowanie po godz. 16:00. Skoro wieczorem ma być do dyspozycji ponad 2,5 km tras to powinny być przygotowane.:stupid:

Edytowane przez tobiasz7777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że to nie Żywiec, zdecydowanie lepsza oferta no i po sąsiedzku

Jak dla mnie to zdecydowanie lepiej :) Żywca akurat nie toleruję no ale dla karnetu to nawet i to piwo bym kupił.

Tak nie w temacie ale czy ktoś czasem nie ma sprzedać wiązania Fischer FS10 ? W moich ulubionych RC4 złamał się skistop a sezon coraz bliżej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...