Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

A ta cala Szczotkowska.... łomatko jedyna... jadłem obiad akurat i musiałem odstawić na dobre piętnaście minut. Szczotki to ona potrzebuje i do włosów i do zębów.. Powinna mieć jeszcze brodę (jak Concita Wurst) koniecznie w odcieniu marchewkowej kupy. Bez podpisów i komentarza od razu widać że Wszawobroda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pastw sie juz tak.. :-) troszczy sie o cietrzewie to nie nie ma czasu o siebie.

Możę ktoś przetłumaczyć na polski stwierdzenie:

"decyzje naruszają wszelkie mozliwe standardy"

?

To przyznanie sie do kleski, czy przygotowanie przed natarciem?

Gratulacje dla inwestora, że nie dał sie podpuscic redaktorowi.

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest na sezon 2013/2014 także na pewno nie aktualny. Poza tym w spisie nie ma nowej kanapy na Buczynkę. Ciekawe że podwójne krzesło nazywają Koleją Linową... Dla mnie kolej linowa to wieloosobowa kabina taka jak np na Kasprowy, gondolowa to taka jak np na Szyndzielnię, krzesełkowa to 1 i 2 osobowe krzesło jak na Kopę lub właśnie to na Miziową, kanapa to przeważnie 3 - 8 osób (wyprzęgana lub nie). Orczyk to orczyk - dwuosobowy. Jednoosobowy to talerzyk a sama lina to wyrwirączka i tyle. No i jest jeszcze kolej linowo - szynowa czyli to co na Gubałówce czy Żarze. Po co te kombinacje...??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest na sezon 2013/2014 także na pewno nie aktualny. Poza tym w spisie nie ma nowej kanapy na Buczynkę. Ciekawe że podwójne krzesło nazywają Koleją Linową... Dla mnie kolej linowa to wieloosobowa kabina taka jak np na Kasprowy, gondolowa to taka jak np na Szyndzielnię, krzesełkowa to 1 i 2 osobowe krzesło jak na Kopę lub właśnie to na Miziową, kanapa to przeważnie 3 - 8 osób (wyprzęgana lub nie). Orczyk to orczyk - dwuosobowy. Jednoosobowy to talerzyk a sama lina to wyrwirączka i tyle. No i jest jeszcze kolej linowo - szynowa czyli to co na Gubałówce czy Żarze. Po co te kombinacje...??

mój komentarz zamieściłem w wątku o wyciągach

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/19059-koleje-linowe-i-wyci%C4%85gi-narciarskie?p=202328&viewfull=1#post202328

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciało by się powiedzieć Quo Vadis Pilsko.... takim tempem ceny za 2 sezony dorównają Kasprowemu. Niby 100 zł za możliwość jazdy 8-21 w tym popołudniowa jazda na nowym wyciągu to fajna opcja, ale patrząc realnie ile jest osób które będą jeździć cały dzień... 8-16 w cenie niewiele niższej 90 zł. Mam nadzieję, że to tylko efekt słabej zimy rok temu i chęć odkucia się spowodowały wprowadzenie takich cen w tym roku. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem ośrodka ten cennik nie będzie szedł już w górę.

Liczyłem też, że sezonówka będzie kosztować ok 800zł. Mimo wszystko i tak się na nią zdecyduję raczej, bo przy cenie karnetów godzinowych (2 godziny a 30 zł) to w cenie sezonówki zrobie 33 wypady 2 godzinne, a jeśli zima będzie dobra, to za mało na moje potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólny cennik

Żeby zmienić trochę temat dyskusji. Dowiedziałem się nieoficjalnie, że przed sezonem zimowym trafi do sprzedaży skipass sezonowy obejmujący ośrodki Pilsko w Korbielowie i Zagroń w Istebnej. Podobno cena zakupu to koszt 10 skipassów całodniowych, inaczej mówiąc zapłacimy za 10 dni, a będziemy mogli pojeździć teoretycznie przez ok 100 dni. Skipass sezonowy ma również uprawniać do dodatkowych zniżek w wypożyczalnia, szkołach narciarskich, basenach. Dzieciaki pod opieka rodziców mają dostać skipass bezpłatnie.

Jeżeli taka oferta trafi na rynek jestem ciekawy, czy się spotka zainteresowaniem narciarzy.

Kolejna informacja - trasa na Buczynce będzie naśnieżana i oświetlona, czyli będzie ok. 2,5km oświetlonego zjazdu.

W Istebnej na Zagroniu otwarta zostanie nowa trasa po prawej stronie od krzesła.

Witam, ciekawe, czy ten sezonowy będzie dostępny też na Zagroń? Fatalnie tylko, że nie mają osobnych cen dla dzieci powyżej 120 cm. Sezonowy dla rodziny czteroosobowej to 4000zł. Ciekawe z czego wynika odmienna polityka cenowa niż w Zagroniu - tam były osobne ceny dla dzieci. Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem też, że sezonówka będzie kosztować ok 800zł.

Dokładnie na to samo liczyłem :)

1000 zł to może nie tragedia,ale nie wiem czy mi się to będzie opłacać. :rolleyes::

A przynajmniej czy coś mogę zyskać, zakładając,że zazwyczaj na karnet wydaje średnio nie więcej niż 50 zł.

Do tego przywiązuje się na całą zimę do jednego ośrodka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wszystko żeby skierować nas w Alpy!

W kraju deflacja, ceny spadają, szczególnie cena oleju napędowego. Kiedyś jeden z obsługi Jaworzyny Krynickiej tłumaczył mi jak dużo trzeba wydać na ratrakowanie. Przy stale wzrastających cenach paliw był to główny powód do wzrostów cen. A tak na marginesie, przypomina mi to niczym nie uzasadnioną galopadę cen nieruchomości parę lat temu. Ciekawe czy "rzont" zastosuje jakieś "instrumenty ochronne" dla właścicieli oś. narciarskich wzorem deweloperów? Np preferencyjne kredyty na zakupy skipasów na nowo powstałe wyciągi!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...