Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Kraków już zaliczony, tym razem start z Wisły, przez Pszczynę, Oświęcim, do Krakowa, i powrót do domu, w sumie 249 km wracam o 2.30 :) było, warto pod Tyńcem zaliczam glebę, @johnny_narciarz Jak wy tam jechaliście po zmroku, wielki szacun, gdyby nie drzewo to bym sie sturlał ze skarpy :).

BAF8CBE0-3C48-48B5-B7AF-8ACC0E794E69.jpeg

95F83BA4-5526-493A-8822-EF4FF33C4085.jpeg

95F83BA4-5526-493A-8822-EF4FF33C4085.jpeg

22AFCD65-3DCB-4A1C-A2CA-114674F0E9A9.jpeg

D2594283-719B-4A39-8D54-93ABFD699891.jpeg

66034FB7-61BD-4CC3-AA3E-25F9164AEF86.jpeg

EAEE2B64-53A2-41B7-9C15-953CD913D2B7.jpeg

AADBD115-94CF-4D4D-9F6D-27E4E9CC9B7F.jpeg

133B7C01-C289-472B-8A7C-C9343F47FAC8.jpeg

01724E60-E2A3-478B-B21C-112FADE50FC6.jpeg

767D31C8-6525-4583-A311-170BE3BD1267.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć, wybieram sie na rowerowa eskapade na Podhale, 14-19 sierpnia, mam w związku z tym pytanie, jakie trasy, góry, zjazdy polecacie, oczywiście z żona grzecznie pojadę szlakiem wokół Tatr, ale chciałbym rownież pojeździć w górach, nie tylko na trasach Bialki, gdzie jeszcze można wjechać z rowerem i pojeździć po trasach i szlakach w Tatrach?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2018 o 10:17, Sariensis napisał:

Cześć, wybieram sie na rowerowa eskapade na Podhale, 14-19 sierpnia, mam w związku z tym pytanie, jakie trasy, góry, zjazdy polecacie, oczywiście z żona grzecznie pojadę szlakiem wokół Tatr, ale chciałbym rownież pojeździć w górach, nie tylko na trasach Bialki, gdzie jeszcze można wjechać z rowerem i pojeździć po trasach i szlakach w Tatrach?

Chocholowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jeeb napisał:

obowiązkowo na Giewont

5205288708dba_o,size,1068x623,q,71,h,016

Lured @Jeeb leb mo peka wiec pozwol ze tym

razem odpuszcze nalezna riposte. A cos rzeczowego? Mam rower gorski full suspension I wstrzas muzgu, co move przejechac bezpiecznie w takim zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sariensis napisał:

A cos rzeczowego?

w Tatrach zapomnij - najwyżej możesz dojechać po kocich łbach do schronisk Murowaniec, Kalatówki i Chochołowska

 

20 godzin temu, Sariensis napisał:

muzgu

w tej sprawie może tylko pomuc lekarz lub farmaceuta 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że szlak do Zelenego Plesa jest uznawany jako droga rowerowa (ja takoż za wstrząsami nie przepadam, więc tylko na spostrzeżeniu poprzestałam). Na pewno można jechać rowerem Doliną Białej Wody do końca asfaltu, może to niewielki kawałek, ale miejsce zawsze przepiękne. Jeszcze zdaje można się z Popradzkiego Stawu do Szczyrbskiego Plesa i w paru miejscach w okolicach Smokowca. 

O, proszę, znalazłam info: http://portaltatrzanski.pl/aktywnosci/rowery/sciezki-rowerowe-w-tatrach-slowackich,286. Jeszcze m.in. Schronisko pod Szarotką, Siodełko i Dolina Koprowa.

Edytowane przez Maria
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Maria said:

Pamiętam że szlak do Zelenego Plesa jest uznawany jako droga rowerowa (ja takoż za wstrząsami nie przepadam, więc tylko na spostrzeżeniu poprzestałam). Na pewno można jechać rowerem Doliną Białej Wody do końca asfaltu, może to niewielki kawałek, ale miejsce zawsze przepiękne. Jeszcze zdaje można się z Popradzkiego Stawu do Szczyrbskiego Plesa i w paru miejscach w okolicach Smokowca. 

O, proszę, znalazłam info: http://portaltatrzanski.pl/aktywnosci/rowery/sciezki-rowerowe-w-tatrach-slowackich,286. Jeszcze m.in. Schronisko pod Szarotką, Siodełko i Dolina Koprowa.

Zaskoczony jestem informacją, że do Zelengo Plesa można dojechać rowerem. Może latem rzeczywiście. Ale jak jest mokro i miękko to już przy wyjściu z lasu na kosodrzewinę droga bywa zrywa przez samochód że schroniska. A dwa, byłem tam parę razy i nigdy nie widziałem roweru...ani rowerzystów.

W sumie jakby się przed to można strzelić piękny zjazd z Kopskego Sedla do Tatranskiej Javoriny ;)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mysiauek napisał:

Zaskoczony jestem informacją, że do Zelengo Plesa można dojechać rowerem. Może latem rzeczywiście. Ale jak jest mokro i miękko to już przy wyjściu z lasu na kosodrzewinę droga bywa zrywa przez samochód że schroniska. A dwa, byłem tam parę razy i nigdy nie widziałem roweru...ani rowerzystów.

W sumie jakby się przed to można strzelić piękny zjazd z Kopskego Sedla do Tatranskiej Javoriny ;)

Ja też byłam zaskoczona, dlatego to zapamiętałam. Ale w każdym razie na pewno wolno, i na pewno trzeba wziąć pod uwagę możliwe warunki. Komfortowa jazda to z pewnością zresztą nigdy nie jest ;) , ale jak ktoś lubi...

 

Natomiast czy z Kopskiego Sedla wolno zjechać do Jaworzyny, to trzeba by sprawdzić, chyba jednak nie. Dla rowerów jest udostępniona droga w dolnej części Białej Wody, a Jaworowa chyba nie. Ale warto sprawdzić.

Edytowane przez Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Maria said:

W Jaworowej nie ma szlaku rowerowego, więc niestety taka wycieczka nie jest możliwa :( 

Dlatego użyłem takiej emotki:  ;)

1 hour ago, Jeeb said:

i całe szczęście że jest zakaz jazdy na szlakach bo szybko mielibyśmy stonkę na kółkach

Dokładnie, a nie zdziwiłbym się jakby któryś "mondry" spróbował na enduro.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...