Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rowerowe eskapady - relacje


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, cyniczny napisał:

Nie ja zakładałem, ale proszę:

https://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=8490.0

https://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=13348.msg246228#msg246228

Jak widać nikt się tam nie oburzał na tematy niezwiązane stricto z rowerami.

 

liderem jest forumrowerowe.org podobnie jak skionline.pl w tematach narciarskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Sariensis napisał:

liderem jest forumrowerowe.org podobnie jak skionline.pl w tematach narciarskich

No to tam wlasnie jest to wspomniane przeze mnie NIErowerowe forum. I nikt sie tam nie oburza na tematy inne niz rowerowe, rowniez narciarskie czy snoboardowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

liderem jest forumrowerowe.org podobnie jak skionline.pl w tematach narciarskich

No i ?

Może zacytuję co napisałeś "jak ci sie uda założyć temat narciarski na forum rowerowym, to zwrócę honor.. "

Gdzie tu jest mowa, że dotyczy tylko forumrowerowe.org?

Skoro powiedziałeś A to powiedz B, czyli zwracaj honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalR napisał:

No to tam wlasnie jest to wspomniane przeze mnie NIErowerowe forum. I nikt sie tam nie oburza na tematy inne niz rowerowe, rowniez narciarskie czy snoboardowe.

pokaż mi na głównej stronie wątek narciarski, mówisz o tym tam na dnie podforum? O rowerach mogę rozmawiać godzinami, ale nie tutaj ..., co do treningów w okresie zimowym to wiesz, zowodowcy w naszym klimacie to na trenażerach zasuwają albo ... Na Teneryfie, Gran Canari, Majorce, a dlaczego, to juz zapytaj trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cyniczny napisał:

No i ?

Może zacytuję co napisałeś "jak ci sie uda założyć temat narciarski na forum rowerowym, to zwrócę honor.. "

Gdzie tu jest mowa, że dotyczy tylko forumrowerowe.org?

Skoro powiedziałeś A to powiedz B, czyli zwracaj honor.

załóż temat  a ja sprawdzę, jestem na forum rowerowym :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sariensis napisał:

oczywiście, że nie, ale forum jest miejscem wymiany opinii, ten wątek, moim zdaniem, wygląda w lutym na tym forum komicznie

Sariensis, a co Ci on przeszkadza? Chcą ludzie pogadać o rowerach, to rozmawiają. Bardzo dobrze, że nie ma jakiś sztywnych ograniczeń, bo to daje więcej swobody w dyskusji. Poznawania się. Ja osobiście jestem przeciw wszelkim ograniczeniom wolności wypowiedzi, również na narciarskim forum. Byle nie odbiegać od tematu, w którym piszemy, aby zachować jakiś porządek. To tylko jeden z obecnie kilkudziesięciu aktywnych wątków.

PS. Osobiście wole tu zajrzeć, niż do dość toksycznego wątku o SMR... ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sariensis napisał:

pokaż mi na głównej stronie wątek narciarski, mówisz o tym tam na dnie podforum? O rowerach mogę rozmawiać godzinami, ale nie tutaj ..., co do treningów w okresie zimowym to wiesz, zowodowcy w naszym klimacie to na trenażerach zasuwają albo ... Na Teneryfie, Gran Canari, Majorce, a dlaczego, to juz zapytaj trenerów.

A co ma do rzeczy gdzie to jest ulokowane? Wszystko zalezy od tego jak jest layout forum skonstruowany i co idzie na strone glowna. Tu ida rzeczy o ktorych sie rozmawia a to swiadczy tylko o tym ze ludzie sa zainteresowani tematem. Juz Ci pare osob dalo dobra rade - jak Cie nie interesuje to nie czytaj ale daj spokoj tym co chca to czytac i o tym pisac.

A co do zawodowcow to ja sie nie znam bo nie jestem zawodowcem i nie znam Mistrzow Swiata we wszystkich dyscyplinach, tak jak Ty ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

Sariensis, a co Ci on przeszkadza? Chcą ludzie pogadać o rowerach, to rozmawiają. Bardzo dobrze, że nie ma jakiś sztywnych ograniczeń, bo to daje więcej swobody w dyskusji. Poznawania się. Ja osobiście jestem przeciw wszelkim ograniczeniom wolności wypowiedzi, również na narciarskim forum. Byle nie odbiegać od tematu, w którym piszemy, aby zachować jakiś porządek. To tylko jeden z obecnie kilkudziesięciu aktywnych wątków.

PS. Osobiście wole tu zajrzeć, niż do dość toksycznego wątku o SMR... ;) 

Lubię wątki rowerowe, gdy stanowią zapchajdziurę po sezonie, bo przynajmniej cos się dzieje, ale w szczycie sezonu rowerowego to pisz, ale jak jedziesz na rowerze na narty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichalR napisał:

A co ma do rzeczy gdzie to jest ulokowane? Wszystko zalezy od tego jak jest layout forum skonstruowany i co idzie na strone glowna. Tu ida rzeczy o ktorych sie rozmawia a to swiadczy tylko o tym ze ludzie sa zainteresowani tematem. Juz Ci pare osob dalo dobra rade - jak Cie nie interesuje to nie czytaj ale daj spokoj tym co chca to czytac i o tym pisac.

A co do zawodowcow to ja sie nie znam bo nie jestem zawodowcem i nie znam Mistrzow Swiata we wszystkich dyscyplinach, tak jak Ty ;)

 

Nie znam Mistrzów Świata we wszystkich dyscyplinach, ale w tej akurat znam  Mistrza i Rekordzistę Świata z czego jestem bardzo dumny, jest moim kolegą i fantastycznym człowiekiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sariensis napisał:

Nie znam Mistrzów Świata we wszystkich dyscyplinach, ale w tej akurat znam  Mistrza i Rekordzistę Świata z czego jestem bardzo dumny, jest moim kolegą i fantastycznym człowiekiem!

Cieszymy sie Twoim szczesciem, gratulujemy i mamy nadzieje ze jest na tyle fantastyczny ze nie przeszkadzaly by mu rozmowy rowerowe w szczycie sezonu narciarskiego ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sariensis napisał:

Nie znam Mistrzów Świata we wszystkich dyscyplinach, ale w tej akurat znam  Mistrza i Rekordzistę Świata z czego jestem bardzo dumny, jest moim kolegą i fantastycznym człowiekiem!

No i widzisz - możesz się tym na forum narciarskim pochwalić! Brawo Ty!!!

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sariensis napisał:

Lubię wątki rowerowe, gdy stanowią zapchajdziurę po sezonie, bo przynajmniej cos się dzieje, ale w szczycie sezonu rowerowego to pisz, ale jak jedziesz na rowerze na narty ;).

...i tak zrobię, jak tylko wrócę do pełni formy. ;)

Też zbytnio nie odgrzewam wątków rowerowych, pozostawiając to na lato, ale jak jest o czym dyskutować, to czemu nie? Na nizinach już czują wiosnę, trzeba ich zrozumieć... ;)  Ja planuję majówkę na Kasprowym. :ph34r:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MichalR napisał:

Cieszymy sie Twoim szczesciem, gratulujemy i mamy nadzieje ze jest na tyle fantastyczny ze nie przeszkadzaly by mu rozmowy rowerowe w szczycie sezonu narciarskiego ;)

a niby kiedy ma siedzieć na jakimkolwiek forum? Pytanie oczywiście czysto retoryczne :) bo niby skąd masz wiedzieć jak wygląda prawdziwe jeżdżenie na rowerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Panowie i Panie, ja was bardzo lubię, ale czy możemy odłożyć temat rowerów, które również są moją wielką pasją, do przynajmniej zakończenia szczytu szczytów sezonu narciarskiego? Czy ktoś z was kiedykolwiek próbował zakładać temat narciarski na forum rowerowym? Jak myślicie, za taki temat dostalibyście bana po 15 sekundach, czy 5 minutach na takim forum?

to szusuj na forum rowerowe i to migusiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, johnny_narciarz napisał:

...i tak zrobię, jak tylko wrócę do pełni formy. ;)

Też zbytnio nie odgrzewam wątków rowerowych, pozostawiając to na lato, ale jak jest o czym dyskutować, to czemu nie? Na nizinach już czują wiosnę, trzeba ich zrozumieć... ;)  Ja planuję majówkę na Kasprowym. :ph34r:

możesz zabrać tłuściocha w Dolomity :) będę czytał z zapartym tchem jak śmigasz na GS-ach a potem po singlach na tłuściochu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wujot napisał:

No i widzisz - możesz się tym na forum narciarskim pochwalić! Brawo Ty!!!

Pozdro

Wiesiek

juz wcześniej się chwaliłem, gdy kroczył po kolejny tytuł Mistrza i Rekordzisty Świata, ba byli tu tacy, którzy swoim debilnym zwyczajem usiłowali pouczać tego świeżo upieczonego rekordzistę Świata jak ma trenować na rowerze ..., jak widać śmiesznych sytuacji tutaj nie brakuje, a mądrali od groma i ciut ciut na tym forum, gdy piszą o nartach to mogę przyjąć, że na tym się znają, ale pouczanie jednego z najwybitniejszych sportowców w historii w tej dyscyplinie zakrawa na megalomanię a nawet debilizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wojgoc napisał:

to szusuj na forum rowerowe i to migusiem

przecież tam jestem, znowu nie doczytałeś? Rower jest nr. 2 wśród dyscyplin, które lubię, narty nie są numerem 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalR napisał:

Megalomanie to chyba wszyscy widza...glownie w Twoim wykonaniu niestety.

doprecyzuj określenie wszyscy, założyłeś jakąś nową nieformalna grupę obserwatorów Sariensisa na forum narciarskim, przedstaw członków, chętnie poznam pozostałych po PREZESIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam dwa grosze. Grałem kiedyś w siatkówkę (mały offtop na forum o nartach w temacie o rowerach) z panami po 50ce, po 60ce sam mając 35-40.

Zrezygnowałem - powód bardzo prosty. Prawie wszyscy pierdzielili bzdury, kłócili się i zamiast punkt zdobyć, wykłócali się o niego. Zauważam na tym forum podobny trend. Pieprzenie bzdur nie na temat przez "mistrzów świata". Wiem, że jak już się nie musi pracować, to jest dużo czasu na pierdoły i jałowe pseudo dyskusje o niczym, mądrzenie się na prawo i lewo (no bo ja przecież na tym zęby zjadłem!) itp.

I bez względu na to co sobie niektórzy (palcem nie trzeba pokazywać, w każdym wątku znajdzie się taka min. jedna osoba) pomyślą, nazwyczajniej jest mi Was żal. Nie chcę być taki za 10-20 lat, bo mnie własne dzieci chyba by znienawidziły.

p.s. nie oczekuję odpowiedzi na ten post - przemyślcie sobie to co poniektórzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany!!! Jak widzę znaczek HOT na stronie głównej to od razu wiem, że to nie ciekawa dyskusja NA TEMAT, tylko znowu komuś fantazja puściła! Ludzie, czy w każdym temacie, w każdym wątku znajdziecie problem???

Forum jest narciarskie, ale jesteśmy osobami aktywnymi, to czemu nie podzielić się innymi pasjami, nawet nurkowaniem w środku zimy!?!?

Dlaczego jak ktoś ma inne zdanie, to trzeba go obrzucić błotem!?!? Nie podoba się Wam, to nie czytajcie, nie odpisujcie, ignorujecie. To najlepsza metoda. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo :)

20180506_120408-EFFECTS-001.jpg

Najbardziej smuci mnie fakt że wątek zaśmiecił nam aktywny Rowerzysta który zamieścił tu niejedną relację, a przecież najlepiej się planuje gorące letnie wyprawy właśnie środku zimy.

 

Dzisiaj w wątku o SMR zamieściłem istotną informacje o tym jak będzie wyglądał przejazd ulicą Zwalisko i nikt nawet nie podjął dyskusji, a ile można czytać o długości kolejki  do kolejki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...