Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Jasiek za info.a jeszcze pytanko jak z wifi np w tych ptk na ktorych sa zaznaczone na mapie,dzialaja bez problemow??

Tez nigdy nie bylem na nartach tam i prawdopodobnie bede w srode,bo to jedyny chyba dzien w tym tyg z szansa na przejasnienia,wiatru juz nie bedzie,oby mgly tez nie bylo...a moze i morze chmur sie trafi ;)

Tytus....:Jesli jedziecie autem to np dojazd z takiej Pavciny nie powinieim byc problemem,wejdz sobie nawet na maps.google przybliz dana miescinke i masz pozaznaczane czy to privaty czy jakies apartmeny tak jak pisal Plywak po ok 10E powinno sie cos znalesc :)

Ja po 30 marca musze sie wstrzelic w jakies okno pogodowe i wykorzystac zlave za 9,90E :) :) :) i tez bede szukal noclegu wlasnie w Pavcinie :)

Jutro jade do Zuberca i wtore chce odwiedzic Rohacze,choc obawiam sie ze moze byc mgla...ale chyba lepsze to niz SON...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że miejsca znajdziesz bez problemu. Teraz po feriach cena 10-15 euro jest tego cała masa...

A co do dobrej "knajpy" to mogę polecić penzion Dark -bdb. jedzenie(np. policzki w sosie piwnym), spanie też tam jest ale już niestety nie za 15 euro :tongue:

Pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale skoro sa sprawne i darmowe skibusy to po co komu samochod? Rano odsniezanie, smrodzenie, przejechanie kilku kilometrow, zeby szukac miejsca na parkingu.

Odkąd jest duży parking na Luczkach, nie ma problemów z miejscem. W marcu rzadko trzeba też odśnieżać auto. Ja np. często mieszkam w pensjonacie w Demanovej, z którego wyjeżdża się od razu na drogę do Jasnej i po 10 minutach jestem na miejscu, zanim bym się doczekał skibusa. Poza tym, po zamknięciu wyciągów pewnie wszyscy rzucają się na ten o jednej porze, a stać zmęczonym i czekać godzinę na pierwszy wolny skibus, to tak nie za bardzo...

Dobrze rozumiem o co Ci chodzi - sam na wczasach lubię odpocząć od prowadzenia auta, ale tam to naprawdę relaks - żadnych skrzyżowań, przejść dla pieszych... to nie miasto:) Jedna prosta droga na parking, a krajobraz widziany przez przednią szybę wszystko wynagradza - to nie to samo, co tłoczenie się na stojąco w autobusie..

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli.

Ja w tamtym roku byłem koniec lutego i jeżdziłęm skibusami z pokoju.

Na przystanek miałem 3 minutki, jeżdziłem pierwszym skibussem tam, wracałem zawsze jednym z ostatnich i ZAWSZE miałem miejsce siedzące :)

System busów jest tam świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jest duży parking na Luczkach, nie ma problemów z miejscem...

Dawno chyba nie byłeś na Chopku :biggrin:

W tym roku jak wjeżdżasz od Mikulasza po 9-9.30 będziesz stał na 5! (zawsze zastanawiałem się po co jest ten parking) a korek zaczyna się za Mikulaszem :eek:

No, idealnie - akurat dziś i jutro opady, a od 9-go tam jestem i pierwsze 4 dni bez opadów:) Choć pełnego słońca też nie zapowiadają.

Ja będę w weekend :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na narty się jedzie o 8 :wink:

ojjj to już 2 jest pełna! na narty z Pavciny ja startuje 7.45 max! :stupid: niestety!!! "jak się wcześnie wstaje, temu Chopok daje! " piękne trasy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj to już 2 jest pełna! na narty z Pavciny ja startuje 7.45 max! :stupid: niestety!!! "jak się wcześnie wstaje, temu Chopok daje! " piękne trasy :biggrin:

Ja jadę zazwyczaj ok.8 i na 8:30 8:38 jestem pod bramkami. Na parkingu na Lućkach jest półtora rzędu samochodów, więc jest ok :)

Dalej się nie zapuszczamy samochodem :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno chyba nie byłeś na Chopku :biggrin:

W tym roku jak wjeżdżasz od Mikulasza po 9-9.30 będziesz stał na 5! (zawsze zastanawiałem się po co jest ten parking) a korek zaczyna się za Mikulaszem :eek:

Ja zawsze sezon zaczynam i kończę w marcu, wcześniej się na Chopok w ogóle nie zapuszczam. Dlatego tłok sylwestrowy i feryjny mnie nie dotyczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, idealnie - akurat dziś i jutro opady, a od 9-go tam jestem i pierwsze 4 dni bez opadów:) Choć pełnego słońca też nie zapowiadają.

Tez bede w srode od rana na luckach.wogole to moja pierwsza wizyta tam ciekawe jak to ogarniemy bo jak dotad to najwiekszy ON ktory odwiedzimy:-) te mistrz.slowacji to jak dlugo wogole maja trwac?podejrzewam ze moga jezdzic po tej samej trasie co PS ;-/ Bedziemy jechac z Zuberca.czerwona astra na lodzkich nr :-) a jutro Rohace :-)

Edytowane przez Baartos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bede w srode od rana na luckach.wogole to moja pierwsza wizyta tam ciekawe jak to ogarniemy bo jak dotad to najwiekszy ON ktory odwiedzimy:-) te mistrz.slowacji to jak dlugo wogole maja trwac?podejrzewam ze moga jezdzic po tej samej trasie co PS ;-/ Bedziemy jechać z Zuberca.czerwona astra na lodzkich nr :-) a jutro Rohace :-)

Mistrzostwa Słowacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEWNE ŹRÓDŁO podaje, że dziś i jutro, bo chyba szybkościowych nie rozgrywają. Istnieje ryzyko, że tak, jak w latach ubiegłych, jeśli nie uda się przygotować trasy na Skrzycznym, to Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane na Chopoku. Niemniej jednak to dopiero 17-19 i na stronach FISu jest informacja, że zawody odbędą się w Szczyrku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...