Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wieje strasznie ale Funitel jeździ! a na południu nawet wagoniki posprzątali.

Coraz bardziej zastanawiam się nad weekendem :confused::

Co tam weekend, na najbliższe 10 dni takie prognozy, że prawie brakuje skali na wykresach.

http://www.shmu.sk/sk/?page=1186&id=&nwp_mesto=31477&changed=1&picSelector=2

Mi trafiła się oferta dołączyć do grupy znajomych po kosztach na 4 dni Tatranska i Pleso + 2 dni Chopok i raczej d...a z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to jest i jeszcze jedna dobra wiadomość:

Na przyszły sezon ma być gotowe także naśnieżanie trasy 33 Zjazdarska (pod gondolę).

To na pewno będzie bardzo dobra inwestycja bo i trasa 33 jest w mojej ocenie jedną z dłuższych i ciekawszych na Chopoku (choć często z powodów śniegowych nieczynną).

Z wodą po południowej stronie ponoć większych problemów nie ma, ale to się może dopiero okazać jak instalacja naśnieżająca się rozszerzy. Docelowo przydałoby się także naśnieżać trasę 35 i 34 (panorama).

Edytowane przez shuger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś po tragicznym piątku, cudowna słoneczna sobota.

O 9.15 korek samochodów na Jasną zaczynał się 500m za Liptovskim Mikulaszem :stupid: :eek: "TO JE HORE, TO JE KATASTROFA!!! "

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic z tym co masz na myśli... :biggrin: to naprawdę była ławka. :rolleyes::

PS. to takie cos co stoi nie wiem po co chyba żeby w nią kopnąć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... czy ja o czymś nie wiem? Śnieg się stopił? A tak w ogóle jutro znowu leje...

Nie wyciągam "priva" na światło dzienne :smile: ale jak będziesz na Chopoku to się na browar można się umówić ...Jasiek się też pewnie dołączy i wszystko wyjaśni :biggrin:

pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek pewnie ze mną będzie jeździł:) Browar z chęcią...

Pewnie tak będzie :biggrin:

PS. zasada Ślązaka "dzień bez piwa, dzień stracony" a na nartach smakuje podwójnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to jest i jeszcze jedna dobra wiadomość:

Na przyszły sezon ma być gotowe także naśnieżanie trasy 33 Zjazdarska (pod gondolę).

To na pewno będzie bardzo dobra inwestycja bo i trasa 33 jest w mojej ocenie jedną z dłuższych i ciekawszych na Chopoku (choć często z powodów śniegowych nieczynną).

Umknęło mi to wcześniej - to rzeczywiście świetna wiadomość!

Chopok ma szansę stać się wtedy ośrodkiem, gdzie w końcu przepustowość tras zostanie dostosowana do przepustowości wyciągów - większość ludzi tylko rano będzie wjeżdżać z Jasnej na górę, by pojeździć na południu, więc też na północnej stronie zrobi się puściej. A "33" też mi się bardzo podoba, zwłaszcza jej dolna część, z dala od wszystkich wyciągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja melduje sie od 9.03. Jak myślicie - "posprzątają" do tego czasu po zawodach? Jazda po zawodniczym betonie to nic przyjemnego.... :frustrating:

Edit: no i jak w ogóle warun? na południu da się pojeździć poza trasą? Dzieki za dwa słowa info

Edytowane przez dembus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...