Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sklepy z dobrymi cenami nart


jakinaki

Rekomendowane odpowiedzi

snowsport.pl - dają największe rabaty przy większych zamówieniach
trojansport.pl - troszkę niższe rabaty, ale nie ma wielkiej różnicy, lepsza dostępność i obsługa

W obu tych sklepach dostałem lepsze ceny niż na stronach podanych wyżej. Zakup sprzętu narciarskiego za 5700 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outlet Atomic Gdańsku w Fahionhouse - rok temu dla przykładu atomic double deck sl były do wzięcia za 1,5k a gs za 1,7k; tańszych butów niż tam to też (chyba) w Polsce nie kupisz. Jak chcesz poczekać to nawet w Intersport na sam koniec sezonu co roku przez ostatni tydzień ceny nart niższe niż na alleee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...
13 minut temu, FerraEnzo napisał:

sport-conrad? 

Ostatnio nie ;) ale robiłem u nich zakupy ze 3 razy (w tym raz narty plus wiązania i kije). W zeszłym roku, kwiecień negocjowałem cenę seta z Dynafita ale wysoki, już wtedy kurs euro no i konieczność zakupu set-a z butami żeby dostać dobrą cenę spowodował, że kupiłem w Polarsporcie.


Pozdrawiam
mirekn 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FerraEnzo napisał:

Dzięki panowie! Zamawiam produkt, który jest tylko u nich (nie ma nawet u producenta) i trochę się obawiałem czy nie zrobią mi kuku. 

Wróć.

Komórki kupowałem w sport bittl (skleroza :D ), ale conrad miał dobre opinie, do czegoś się przymierzałem i sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program race dla nart race .. a dla nart nie race dobre relacje z klubem który po takie narty sięgnie. W przypadku używek rozsądny dostawca - nie napiszę jaką firmę mam na myśli ale wychodząc z trzema parami nart juniorskimi ( 2xGS całkiem ok, 1xSL krawędź na sezon ale nie wyklepane, buty do SB praktycznie nowe) za plus minus 1200pln płakać nie będę.

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artix napisał:

Model Rally,  sklep chyba Dobre narty. Czy teraz dobrze? 😃

 

Z tego co kojarzę jeździsz/jeździłeś na tych nartach już wcześniej - możesz porównać? Coś się istotnie zmieniło? W sensie odczuwalnie w czasie jazdy, nie katalogowo.

(Sam mam Rally 2017/2018 i jestem ciekawy opinii )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, izydar napisał:

Z tego co kojarzę jeździsz/jeździłeś na tych nartach już wcześniej - możesz porównać? Coś się istotnie zmieniło? W sensie odczuwalnie w czasie jazdy, nie katalogowo.

(Sam mam Rally 2017/2018 i jestem ciekawy opinii )

Zaraz po testach opowiem o wrażeniach. 

Jedną istotna różnica jest długość. Poprzednie miałem w długości 163 a teraz wziąłem 170. 

Zamysłem jest mieć trochę lub dużo szybsze narty które dobrze skręcają. 

Przyznam że przy dużych prędkościach i obciążeniu 163 już puszczały. Zobaczymy jak będzie teraz? 😃

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, izydar napisał:

przy jakim wzroście?

Ja mam 182 wzrostu i narty 177 - mogę narzekać tylko na lód, ale to bardziej technika niż sztywność nart, a zdarzają mi się prędkości rzędu 80km/h

Ja 175 i około 85 kilo. Nie jestem przytyty 😆 

Ja uważam wzrost za mało istotny.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, artix napisał:

Ja 175 i około 85 kilo. Nie jestem przytyty 😆 

Ja uważam wzrost za mało istotny.

OK, u mnie waga 86-88 się waha. Podobnie.

Szczerze to miałem kupić 170 bo takie testowałem przed zakupem i było super. Ale koniec sezonu nie było wyboru więc kupiłem dłuższe.

Na początku trochę się męczyłem ale teraz się z nimi dogadałem i jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...