Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Niestety ale nie jestem wielkim fanem Stonesów, ale na koncercie jest spora grupa moich przyjaciół.

Pozdrowienia

i tak jesteś szczęściarzem towarzysząc @johnny_narciarz

co do koncertu Rolling Stones, to jak sam wspomniałeś - historyczne wydarzenie.

Bylem na koncercie Stones na stadionie śląskim w Chorzowie - niezapomniane wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Maciej spędził noc na osiedlu na którym dorastałem, gdzie obok w zespole parków uczyłem się jako dzieciak jeździć na rowerze. Z ciekawostek narciarskich to na górce w parku Moczydło w latach 70dziesiątych istniał wyciąg narciarski. Czy ktoś go jeszcze pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sariensis napisał:

myślę, że rano Warszawa też @johnny_narciarzsolidne nakarmiła ;).

Być w stolicy i dobrze nie zjeść, to nie wypada😉

PS Osobiście w Warszawie moja ulubiona knajpa to Chata Chorvata Dubrovnik w samym centrum. Ceny jak na Warszawę i miejsce do akceptacji, do tego menu i klimat mi bardzo odpowiadają. 

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dziękuję Wam za wsparcie i za to, że wyjeżdżacie mi na przeciw. To na prawdę pomaga! Głowa pracuje,bo... Jak to powiedział pewien mądry człowiek:"sukces w maratonie zależy od tego, jak daleko jesteś w stanie przesunąć swoją granicę cierpienia". Coś już o tym wiem... Ręce tak zdretwiale, że trudno kontrolować ruchy palców. Do tego mam jakiś problem z lewą stopą. Dziś długo jechałem praktycznie pedałując jedną. Czasami trudno to wszystko znieść, ale niesie mnie teraz bliskość mety, Wasze wsparcie, a nawet niby przypadkowych ludzi. No właśnie ludzi - chętnie czasem zatrzymal bym się na dłużej, ale trzeba walczyć i tanio skóry nie sprzedać! Pozycja całkiem niezła, jak na debiut na takim dystansie. :) Czas na mały przepak...  Miejscówkę mam super! 

 

  • Like 7
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

Do tego mam jakiś problem z lewą stopą. Dziś długo jechałem praktycznie pedałując jedną.

Kup zwykłe pedały platformowe i opieraj stopy podczas pedałowania jak najbliżej pięty- sposób sprawdzony osobiście.

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Ponownie dziękuję Wam za wsparcie i za to, że wyjeżdżacie mi na przeciw. To na prawdę pomaga! Głowa pracuje,bo... Jak to powiedział pewien mądry człowiek:"sukces w maratonie zależy od tego, jak daleko jesteś w stanie przesunąć swoją granicę cierpienia". Coś już o tym wiem... Ręce tak zdretwiale, że trudno kontrolować ruchy palców. Do tego mam jakiś problem z lewą stopą. Dziś długo jechałem praktycznie pedałując jedną. Czasami trudno to wszystko znieść, ale niesie mnie teraz bliskość mety, Wasze wsparcie, a nawet niby przypadkowych ludzi. No właśnie ludzi - chętnie czasem zatrzymal bym się na dłużej, ale trzeba walczyć i tanio skóry nie sprzedać! Pozycja całkiem niezła, jak na debiut na takim dystansie. :) Czas na mały przepak...  Miejscówkę mam super! 

 

Cześć

Biorąc pod uwagę całość trasy zostało już całkiem niewiele. Ja w takich sytuacjach mówię sobie: "Stary a jakbyś się czuł tak jak teraz ale był dopiero na początku...". Mnie pomaga bo pozwala unaocznić ile już się pokonało i jak mało już zostało. Tylko pamiętaj o koncentracji do końca.

Coś mi się tak wydaje, że przywitasz dziś morze.

Trzymaj się serdecznie

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...