Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Otwieram sezon 19/20. ­čśâ

Recommended Posts

Tego jeszcze nie by┼éo. Wrzesie┼ä, a ja... otwieram sezon narciarski!!! ÔŤĚ­čÄ┐­čśâ

C0252510-665F-4528-8742-DBDECF4EDC4A.jpeg

• Like 4

Naprawd─Ö? No to udanych szus├│w na ┼Ťwie┼╝ym bia┼éym! ­čĄę

Ja w┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éam z wieczornego roweru w kr├│tkich gatkach. C├│┼╝ - babie lato, ch┼éopu zima! B|

• Like 4
  • Thanks 1

43 minuty temu, WojtekM napisał:

Pewnie Hintertux, albo Stubai w pi─ůtek.

Prawdopodobnie oba lodowce ­čśâ

• Like 2

Godzinę temu, WojtekM napisał:

To nie była trudna zagadka :)

Jeszcze jest jeden lodowiec, kt├│ry b─Ödzie otwarty od pi─ůtku :). Mog┼éem tam jecha─ç

2 godziny temu, JC napisał:

Jeszcze jest jeden lodowiec, kt├│ry b─Ödzie otwarty od pi─ůtku :). Mog┼éem tam jecha─ç

Solden, ale tylko jedna trasa (32) nad pucharow─ů.┬á

• Like 1
  • Thanks 1

34 minuty temu, Cosworth240 napisał:

Gdzie ta hala jest je┼╝eli mo┼╝na spyta─ç...???

Czy to Wittenburg?

Znajomi akurat s─ů na Litwie:┬áhttp://www.snowarena.lt/en/home┬ái m├│wili mi, ┼╝e nie ma tam praktycznie ┼╝ywej duszy, poza dwoma/trzema klubami z grupk─ů dzieci. Podobno jednak jazda jest bardziej po lodzie, ni┼╝ po ┼Ťniegu - nie wiem @Jeeb┬áczy tak samo jest w tym Neuss. Tam te┼╝ zasadniczo lodowisko? W ka┼╝dym razie ta hala na Litwie z takiej Warszawy to 4,5h drogi, z Krakowa bardziej 7,5-8h. Jest troch─Ö bli┼╝ej ni┼╝ to Neuss z tego co widz─Ö.

5 godzin temu, Cosworth240 napisał:

jazda jest bardziej po lodzie, ni┼╝ po ┼Ťniegu - nie wiem @Jeeb┬áczy tak samo jest w tym Neuss.

ca┼éy czas produkuj─ů i ubijaj─ů ┼Ťnieg, lodu nie by┼éo wcale

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

je┼║dzi┼é kto┼Ť mo┼╝e w hali w┬áLandgraaf w Holandii?

jeździłem - moim zdaniem najlepsza hala w jakiej byłem

• Like 2

4 minuty temu, Jeeb napisał:
Godzinę temu, pawelb91 napisał:

je┼║dzi┼é kto┼Ť mo┼╝e w hali w┬áLandgraaf w Holandii?

jeździłem - moim zdaniem najlepsza hala w jakiej byłem

No własnie tak mi się wydawało po zdjęciach i filmikach że nachylenie jak na hale bardzo fajne i można się wyjeździć.

• Like 1

10 minut temu, pawelb91 napisał:

wyje┼║dzi─ç.

jest jeszcze Bottrop - 700 m stoku ale mocno zlodzona

• Like 1

6 minut temu, Jeeb napisał:

To ju┼╝ ┼éadnie wygl─ůda, w sensie d┼éugo┼Ťci.┬á

• Like 1

17 minut temu, Jeeb napisał:

Zazwyczaj mocno zlodzone czy s─ů okresy w roku gdy jest wi─Öcej ┼Ťniegu?
Blisko Dortmund = tanie loty :) 

• Like 1

Dobre wie┼Ťci z Austrii. Otwarta zosta┼éa obwodnica Drasenhofen, miasteczka tu┼╝ przy granicy z Czechami. Teraz po przekroczeniu granicy, na pierwszym rondzie wje┼╝d┼╝amy na now─ů drog─Ö. Uwaga na nawigacj─Ö samochodowe. Moja dzisiaj pokazywa┼éa b┼é─Ödne informacje. Poniewa┼╝ stara droga jest zamkni─Öta, nawigacja ju┼╝ przed Brnem kierowa┼éa mnie na objazdy. To samo Google Maps.

76976E6E-A15F-4150-90B5-65C033D961FA.jpeg

3CE43BFD-7B66-45C7-96CB-C7AFBBD66F76.jpeg

94305410-704B-420B-A17E-296F3AD2FDBC.jpeg

71A75552-8BFA-494B-8EE9-092CD6ACEDE0.jpeg

• Like 3
  • Thanks 2

Ile kosz paliwo w Czechach? Jad─ů autostrad─ů D1 na stacjach benzynowych litr diesla kosztuje 33.50 - 34.90 koron (5.69-5.93z┼é).
Mi─Ödzy Brnem, a Mikulovem znalaz┼éem stacj─Ö na kt├│rej litr diesla zatankujemy za 30.90 koron (5.25 z┼é). W Mikulovie palio dro┼╝eje do 33.90, a na ostatniej stacji przed granic─ů litr przebija 34 korony.

72DD9C61-FBF0-4E73-85F8-D9E2717CD829.jpeg

092B1454-8E0A-4B73-BC06-8CAF4E73439E.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1

W Czechach przejazd autostradami jest płatny. Winiety można nabyć w Polsce: przez internet lub na stacjach benzynowych w pobliżu granicy oraz na samej granicy.
W Czechach kupimy winiety na granicy lub stacjach benzynowych.
Cena 10-dniowej winiety to 310 koron, czyli ok 53 z┼é. Ta sama winieta kupiona w Polsce, na granicy w Cieszynie kosztuje... 72 z┼é! Mo┼╝emy zaoszcz─Ödzi─ç 20 z┼é przeje┼╝d┼╝aj─ůc na czesk─ů stron─Ö i tam kupuj─ůc za korony, z┼éot├│wki lub p┼éac─ůc kart─ů.

8407567D-011C-4A9E-B213-7A5EFE6D65D3.jpeg

33F9635F-CC0B-4A03-97BA-AF0CB09FB024.jpeg

833DAA5E-E729-43D4-8BBE-F86C4686D47D.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Joshi
      Witam serdecznie forumowiczów 
      Jako, ┼╝e jestem z Bydgoszczy, a ci─Ö┼╝ko tu o fachow─ů porad─Ö z racji braku porz─ůdnych sklep├│w narciarskich(nie licz─Ö market├│w), trafi┼éem w ko┼äcu do Was,┬ámam nadziej─Ö, ┼╝e co┼Ť mi podpowiecie, mo┼╝e kto┼Ť na rzeczonych nartach je┼║dzi┼é, testowa┼é┬á
      Na wst─Öpie co┼Ť o sobie:
      Wzrost: 178
      Waga: 83
      Do┼Ťwiadczenie: B─Ödzie to chyba 10┬ásezon
      Ocena umiej─Ötno┼Ťci: 7-7,5 w skali forum
      Czego szukam: Je┼╝eli chodzi o dob├│r nart, szukam do┼Ť─ç sztywnej konstrukcji, narty All Round o slalomowym zaci─Öciu, szybkich, sprawdzaj─ůcych si─Ö zar├│wno na dobrze przygotowanej trasie jak i na popo┼éudniowym rozje┼╝d┼╝onym stoku, trzymaj─ůcych┬ána lodzie. Jazda zazwyczaj tylko w ┼Ťrodku zimy,┬áwarunki wiosenne i t─Öpy ┼Ťnieg niekoniecznie.┬á┬áO je┼║dzie po g┼é─Öbszym┬ápuchu na razie nie my┼Ťla┼éem ┬áStyl jazdy: Mieszanka ┼Ťrednich i kr├│tkich ci─Ötych ┼éuk├│w, carvingowo/┬áze┼Ťlizgiem - du┼╝o kombinuj─Ö ┬á
      Je┼╝eli chodzi o narty, upatrzy┼éem te modele, wg. kolejno┼Ťci:
      1) Head Supershape i.Magnum, 163cm / 2019 ( czy odczu┼ébym strat─Ö w pr─Ödko┼Ťci wybieraj─ůc model Rally?)
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,head,supershape-i-magnum,10416.html
      2) Rossignol┬áPursuit 800 Ti / 2019 (Ma┼éo wiem o tym modelu, by─ç mo┼╝e kto┼Ť je┼║dzi┼é?)
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,rossignol,pursuit-800-ti-cam,10244.html
      No i dwa modele nart, kt├│re stawiam na drugim miejscu, ale ciekawi─ů mnie jak zachowuj─ů si─Ö na gorzej przygotowanym stoku, co na plus a co na minus?
      1) Head i.Shape SL / 2019
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,head,world-cup-rebels-i-sl,10411.html
      2) Voelkl Racetiger SL /2019
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,voelkl,racetiger-sl,10793.html
      Na czym zyskam a na czym strac─Ö wybieraj─ůc te modele? Czy na pewno s─ů dla mnie?┬á
      Budżet ok. 2500, więc ograniczam się raczej do zeszłorocznych pozycji.
      Z góry dzięki za pomocne słowo!

• By daco
      Cze┼Ť─ç. Posiadam sporo mapek o┼Ťrodk├│w z Tyrolu jak jest kto┼Ť ch─Ötny na wymian─Ö to interesuj─ů mnie ┬ámapy z Dolomit├│w.
    • By Maja M
      Po kilkuletniej przerwie (kehem kehem.. =tak gdzies po 5-6 latach) chc─Ö wr├│ci─ç na narty.
      Zupełnie wypadłam z obiegu: nie orientuję się, na czym się teraz jeździ.;(
      Dodam, ┼╝e gdy ja je┼║dzi┼éam, moje narty to by┼éy (nadal s─ů-gdzies tam) rossignol attraxion 3 dlugosc bodaj 162 cm.┬áwi─Öc sami rozumiecie: prehistoria ┬á
      (oceniam si─Ö na osob─Ö ┼Ťredniozaawansowan─ů: lubi─Ö trasy niebieskie i┬áczerwone (takie jasnoczerwone, a nie takie wpadaj─ůce w czer┼ä;) ). z czarnych nie zje┼╝d┼╝a┼éam z wyj─ůtkiem jednej -co najmniej kilka razy w r├│┼╝nych sezonach (bo musia┼éam, ┼╝eby si─Ö dosta─ç na inne stoki ┬á- > prze┼╝y┼éam to raczej nadu┼╝ywaj─ůc p┼éu┼╝enia oraz b─Öd─ůc w permanentnym stanie przedzawa┼éowym, bo┬ánie lubi─Ö -to nie m├│j poziom adrenaliny ).
      Chc─Ö sobie kupi─ç nowe narty: zdecydowanie na stoki przygotowane, dla takich w┼éa┼Ťnie ┼Ťredniozaawansowanych.┬ámam wzrost 180 cm-normalna budowa cia┼éa.
      Jakie narty rozwa┼╝y─ç? (najch─Ötniej modele damskie)
      A, buty. buty mam cudne, uwielbiam je (mam nadziej─Ö, ┼╝e si─Ö nie zestarza┼éy od le┼╝enia ) -> Lange..nie pamietam: lx90? nie pami─Ötam ┬á(na pewno s─ů bia┼ée )
      Maja
    • By sleddogs
      Poproszę o pomoc i radę. 
      Mam ju┼╝ jedne narty Voelk Racetiger┬áSpeedwall GS i zastanawiam si─Ö nad drug─ů par─ů na mi─Ökki, rozje┼╝d┼╝ony lub po du┼╝ych opadach.
      Kiedy┼Ť na testach je┼╝dzi┼éem na nartach kt├│re mia┼éy pod butem oko┼éo 80mm i w takim ┼Ťniegu je┼╝dzi┼éo si─Ö na nich bardzo fajnie.
      Czy wi─Öksza szeroko┼Ť─ç pod butem pomaga w je┼║dzie na Polskich trasach kt├│re raczej s─ů rozjechane przez narciarzy po kilku godzinach od otwarcia wyci─ůgu?┬á┬á

• By gajowy01
      Ze wzgl─Öd├│w losowych wypad┼éy mi 2 osoby ze sk┼éadu na najbli┼╝szy weekend. Cel to ├ľtztal, jw.
      Jad─Ö z Krakowa, przez ┼Ül─ůsk, ale pod┼é─ůcza si─Ö kto┼Ť z Lublina i Rzeszowa.
      Wyjazd dzi┼Ť w pi─ůtek wieczorem, 4 dni na ┼Ťniegu, powr├│t w nocy z wtorku na ┼Ťrod─Ö.
      Po ostatnich opadach zima jest wręcz fantastyczna, przy dobrym układzie to będzie ponad 100 km tras.
      Karnet 192 euro za 4 dni, wi─Öcej na priv, telefon - pomy┼Ťlimy jak zrobi─ç to najtaniej :)
      Zapraszam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor├│w i Trener├│w Narciarstwa PZN Wypo┼╝yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright ┬ę 1997-2019
  • Create New...