Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Otwieram sezon 19/20. ­čśâ

Recommended Posts

Naprawd─Ö? No to udanych szus├│w na ┼Ťwie┼╝ym bia┼éym! ­čĄę

Ja w┼éa┼Ťnie wr├│ci┼éam z wieczornego roweru w kr├│tkich gatkach. C├│┼╝ - babie lato, ch┼éopu zima! B|

• Like 4
  • Thanks 1

43 minuty temu, WojtekM napisał:

Pewnie Hintertux, albo Stubai w pi─ůtek.

Prawdopodobnie oba lodowce ­čśâ

• Like 2

Godzinę temu, WojtekM napisał:

To nie była trudna zagadka :)

Jeszcze jest jeden lodowiec, kt├│ry b─Ödzie otwarty od pi─ůtku :). Mog┼éem tam jecha─ç

2 godziny temu, JC napisał:

Jeszcze jest jeden lodowiec, kt├│ry b─Ödzie otwarty od pi─ůtku :). Mog┼éem tam jecha─ç

Solden, ale tylko jedna trasa (32) nad pucharow─ů.┬á

• Thanks 1

Znajomi akurat s─ů na Litwie:┬áhttp://www.snowarena.lt/en/home┬ái m├│wili mi, ┼╝e nie ma tam praktycznie ┼╝ywej duszy, poza dwoma/trzema klubami z grupk─ů dzieci. Podobno jednak jazda jest bardziej po lodzie, ni┼╝ po ┼Ťniegu - nie wiem @Jeeb┬áczy tak samo jest w tym Neuss. Tam te┼╝ zasadniczo lodowisko? W ka┼╝dym razie ta hala na Litwie z takiej Warszawy to 4,5h drogi, z Krakowa bardziej 7,5-8h. Jest troch─Ö bli┼╝ej ni┼╝ to Neuss z tego co widz─Ö.

5 godzin temu, Cosworth240 napisał:

jazda jest bardziej po lodzie, ni┼╝ po ┼Ťniegu - nie wiem @Jeeb┬áczy tak samo jest w tym Neuss.

ca┼éy czas produkuj─ů i ubijaj─ů ┼Ťnieg, lodu nie by┼éo wcale

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

je┼║dzi┼é kto┼Ť mo┼╝e w hali w┬áLandgraaf w Holandii?

jeździłem - moim zdaniem najlepsza hala w jakiej byłem

• Like 2

4 minuty temu, Jeeb napisał:
Godzinę temu, pawelb91 napisał:

je┼║dzi┼é kto┼Ť mo┼╝e w hali w┬áLandgraaf w Holandii?

jeździłem - moim zdaniem najlepsza hala w jakiej byłem

No własnie tak mi się wydawało po zdjęciach i filmikach że nachylenie jak na hale bardzo fajne i można się wyjeździć.

• Like 1

6 minut temu, Jeeb napisał:

jest jeszcze Bottrop - 700 m stoku ale mocno zlodzona

To ju┼╝ ┼éadnie wygl─ůda, w sensie d┼éugo┼Ťci.┬á

• Like 1

17 minut temu, Jeeb napisał:

jest jeszcze Bottrop - 700 m stoku ale mocno zlodzona

Zazwyczaj mocno zlodzone czy s─ů okresy w roku gdy jest wi─Öcej ┼Ťniegu?
Blisko Dortmund = tanie loty :) 

Dobre wie┼Ťci z Austrii. Otwarta zosta┼éa obwodnica Drasenhofen, miasteczka tu┼╝ przy granicy z Czechami. Teraz po przekroczeniu granicy, na pierwszym rondzie wje┼╝d┼╝amy na now─ů drog─Ö. Uwaga na nawigacj─Ö samochodowe. Moja dzisiaj pokazywa┼éa b┼é─Ödne informacje. Poniewa┼╝ stara droga jest zamkni─Öta, nawigacja ju┼╝ przed Brnem kierowa┼éa mnie na objazdy. To samo Google Maps.

76976E6E-A15F-4150-90B5-65C033D961FA.jpeg

3CE43BFD-7B66-45C7-96CB-C7AFBBD66F76.jpeg

94305410-704B-420B-A17E-296F3AD2FDBC.jpeg

71A75552-8BFA-494B-8EE9-092CD6ACEDE0.jpeg

• Like 3
  • Thanks 1

Ile kosz paliwo w Czechach? Jad─ů autostrad─ů D1 na stacjach benzynowych litr diesla kosztuje 33.50 - 34.90 koron (5.69-5.93z┼é).
Mi─Ödzy Brnem, a Mikulovem znalaz┼éem stacj─Ö na kt├│rej litr diesla zatankujemy za 30.90 koron (5.25 z┼é). W Mikulovie palio dro┼╝eje do 33.90, a na ostatniej stacji przed granic─ů litr przebija 34 korony.

72DD9C61-FBF0-4E73-85F8-D9E2717CD829.jpeg

092B1454-8E0A-4B73-BC06-8CAF4E73439E.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1

W Czechach przejazd autostradami jest płatny. Winiety można nabyć w Polsce: przez internet lub na stacjach benzynowych w pobliżu granicy oraz na samej granicy.
W Czechach kupimy winiety na granicy lub stacjach benzynowych.
Cena 10-dniowej winiety to 310 koron, czyli ok 53 z┼é. Ta sama winieta kupiona w Polsce, na granicy w Cieszynie kosztuje... 72 z┼é! Mo┼╝emy zaoszcz─Ödzi─ç 20 z┼é przeje┼╝d┼╝aj─ůc na czesk─ů stron─Ö i tam kupuj─ůc za korony, z┼éot├│wki lub p┼éac─ůc kart─ů.

8407567D-011C-4A9E-B213-7A5EFE6D65D3.jpeg

33F9635F-CC0B-4A03-97BA-AF0CB09FB024.jpeg

833DAA5E-E729-43D4-8BBE-F86C4686D47D.jpeg

• Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By blej100
      Witam
      Jakie polecacie Narty dla mojego 14 letniego syna?┬áMierzy on 165 cm i wa┼╝y 55kg. Syn potrafi je┼║dzi─ç nw. Uczy si─Ö jeszcze ┼Ťmigu i r├│wnoleg┼éego d┼éugiego. Oczywi┼Ťcie je┼║dzi r├│wnolegle.
    • By JurekByd
      SEZONÓWKA  2019/20 -  KARYNTIA  i TYROL WSCHODNI.
      W nadchodz─ůcym sezonie planujemy eksplorowa─ç najbardziej s┼éoneczny land Austrii - Karynti─Ö , kt├│ra wraz z Tyrolem Wschodnim ma wsp├│lny karnet TOP SKIPASS - www.topskipass.at ┬á
      Pozwala on szusowa─ç na nartach w 31 o┼Ťrodkach z lodowcem Molltaler Gletscher a┼╝ do 12.05.2020.┬á
      Karnet dla doros┼éego kosztuje 598 e , czyli zwraca si─Ö ju┼╝ po trzech 4- dniowych wyjazdach, ┬á2 karnety dla pary kosztuj─ů 1114 e , s─ů te┼╝ du┼╝e zni┼╝ki rodzinne , np. sezon├│wka dla 2 doros┼éych + 2 dzieci do 15 lat kosztuje tylko 1238 e .
      Obejmuje ona takie o┼Ťrodki, ┬ájak Nassfeld , Katschberg, ┬áTurracherhoehe, ┬áHeiligenblut , Gerlitzen , Innerkrems , Goldeck , Bad Kleinkirchheim, ┬áKals - Matrei , Sillian itd.
      Wyjazdy mog─ů by─ç co tydzie┼ä komfortowym busem z Bydgoszczy- zwykle na typowe 4 - dni├│wki .
      Kto chętny  ?
    • By WojtekM
      S┼éuchaj─ůc nowych kilku nowych p┼éyt (cz─Ö┼Ť─ç podpisana, ale nie przez Adriana :p), kt├│re naby┼éem drog─ů kupna, zacz─ů┼éem┬á przegl─ůda─ç dla dodatkowej rozrywki ofert─Ö biur podr├│┼╝y (np. Wygoda) na drug─ů po┼éow─Ö pa┼║dziernika. Kilka o┼Ťrodk├│w w Austrii powinno ju┼╝ wtedy dzia┼éa─ç. Tymczasem ofert zero. Czy┼╝by zainteresowanie wczesnymi wyjazdami w formie zorganizowanej by┼éo nik┼ée? Albo biura boj─ů si─Ö wpadki z warunkami? Tak sobie wpad┼éem na pomys┼é, ┼╝e mo┼╝e gdzie┼Ť pojad─Ö ju┼╝ za miesi─ůc z kawa┼ékiem, ale chcia┼éem na zasadzie wygodnej - wsiadam do autobusu z ksi─ů┼╝k─ů, jad─Ö i czytam, na miejscu daj─ů ┼Ťniadanie i obiado-kolacj─Ö ....
    • By JC
      Drodzy Forumowicze,
      Od kilku dni na stronie pojawi┼éa┬ási─Ö wyszukiwarka booking.com. Jest to efekt umowy jak─ů zawar┼éem┬áz liderem rezerwacji online. Je┼╝eli b─Ödziecie planowa─ç rezerwacj─Ö nocleg├│w przy pomocy platformy booking.com, zach─Öcam do rozpocz─Öcia rezerwacji przez moj─ů stron─Ö. Wy, w ┼éatwy spos├│b zarezerwujecie nocleg w dobrej cenie, a ja dzi─Öki Wam, b─Öd─Ö mia┼é drobne wsparcie na rozw├│j skionline.pl.
      Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö!
      Jacek
    • By johnny_narciarz
      Pisa┼éem kiedy┼Ť, ┼╝e chc─Ö wr├│ci─ç na motocykl? No to wr├│ci┼éem! Jedn─ů z pierwszych rzeczy, jak─ů zrobi┼éem, to pojecha┼éem na narty.┬á Taka zaleg┼éa relacja...┬á Kupi┼éem tak─ů
      niepozorn─ů turystyczn─ů maszyn─Ö Honda CBF 600. Dosta┼éem nawet gratis fajny kufer. Po 20 latach przerwy mia┼éem w─ůtpliwo┼Ťci, jak sobie poradz─Ö, ale tego si─Ö nie zapomina! Kilka przejazd├│w i szybko przekona┼éem si─Ö, ┼╝e to wyj─ůtkowo przyjazna i ┼éatwa w opanowaniu maszyna. Skoro tak, to pozosta┼éo pomy┼Ťle─ç, jak zainstalowa─ç narty. Pr─Ö gum z haczykami i po sprawie!

Po chwili walki uda┼éo si─Ö pewnie zainstalowa─ç narty, ale taki ┼╝agiel? Mo┼╝e by─ç niebezpiecznie. Postanowi┼éem wi─Öc pojecha─ç bocznymi drogami, nie przekraczaj─ůc 80 km/h. Wyra┼║nie to by┼é jaka┼Ť warto┼Ť─ç graniczna. Powy┼╝ej moto by┼éo zbyt wra┼╝liwe na podmuchy wiatru i nieprzewidywalne. Ale przy mniejszych pr─Ödko┼Ťciach w pe┼éni do opanowania. Tak dojecha┼éem do BSA, gdzie mia┼éem po┼Ťmiga─ç w sw├│j ulubiony spos├│b... Ma┼éy przepak, zmiana ekwipunku i na stok!

Kurtka, spodnie, buty i kask motocyklowy bez problemu zmie┼Ťci┼éy si─Ö w kufrze zamykanym na kluczyk. Dokumenty itp. zabra┼éem ze sob─ů. Pozosta┼éo ubra─ç buty i na stok! Pogoda cudowna, warunki idealne!

┼Ünieg znika┼é w oczach, bo temperatura osi─ůga┼éa 20 st w cieniu, ale wystarczy┼éo bia┼éego nie tylko na ten dzie┼ä. Poje┼║dzi┼éem i si─Ö opali┼éem, po czym przyszed┼é czas na powr├│t. Ponownie trzeba by┼éo ubra─ç zbroje motocyklow─ů, przypi─ů─ç narty i do domciu.

Moto narty zaliczone!  
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor├│w i Trener├│w Narciarstwa PZN Wypo┼╝yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright ┬ę 1997-2019
  • Create New...