Narty - skionline.pl
Jump to content

Otwieram sezon 19/20. ­čśâ

Recommended Posts

Znajomi akurat s─ů na Litwie:┬áhttp://www.snowarena.lt/en/home┬ái m├│wili mi, ┼╝e nie ma tam praktycznie ┼╝ywej duszy, poza dwoma/trzema klubami z grupk─ů dzieci. Podobno jednak jazda jest bardziej po lodzie, ni┼╝ po ┼Ťniegu - nie wiem @Jeeb┬áczy tak samo jest w tym Neuss. Tam te┼╝ zasadniczo lodowisko? W ka┼╝dym razie ta hala na Litwie z takiej Warszawy to 4,5h drogi, z Krakowa bardziej 7,5-8h. Jest troch─Ö bli┼╝ej ni┼╝ to Neuss z tego co widz─Ö.

5 godzin temu, Cosworth240 napisał:

jazda jest bardziej po lodzie, ni┼╝ po ┼Ťniegu - nie wiem @Jeeb┬áczy tak samo jest w tym Neuss.

ca┼éy czas produkuj─ů i ubijaj─ů ┼Ťnieg, lodu nie by┼éo wcale

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

je┼║dzi┼é kto┼Ť mo┼╝e w hali w┬áLandgraaf w Holandii?

jeździłem - moim zdaniem najlepsza hala w jakiej byłem

• Like 2
4 minuty temu, Jeeb napisał:
Godzinę temu, pawelb91 napisał:

je┼║dzi┼é kto┼Ť mo┼╝e w hali w┬áLandgraaf w Holandii?

jeździłem - moim zdaniem najlepsza hala w jakiej byłem

No własnie tak mi się wydawało po zdjęciach i filmikach że nachylenie jak na hale bardzo fajne i można się wyjeździć.

• Like 1

Dobre wie┼Ťci z Austrii. Otwarta zosta┼éa obwodnica Drasenhofen, miasteczka tu┼╝ przy granicy z Czechami. Teraz po przekroczeniu granicy, na pierwszym rondzie wje┼╝d┼╝amy na now─ů drog─Ö. Uwaga na nawigacj─Ö samochodowe. Moja dzisiaj pokazywa┼éa b┼é─Ödne informacje. Poniewa┼╝ stara droga jest zamkni─Öta, nawigacja ju┼╝ przed Brnem kierowa┼éa mnie na objazdy. To samo Google Maps.

76976E6E-A15F-4150-90B5-65C033D961FA.jpeg

3CE43BFD-7B66-45C7-96CB-C7AFBBD66F76.jpeg

94305410-704B-420B-A17E-296F3AD2FDBC.jpeg

71A75552-8BFA-494B-8EE9-092CD6ACEDE0.jpeg

• Like 3
  • Thanks 2

Ile kosz paliwo w Czechach? Jad─ů autostrad─ů D1 na stacjach benzynowych litr diesla kosztuje 33.50 - 34.90 koron (5.69-5.93z┼é).
Mi─Ödzy Brnem, a Mikulovem znalaz┼éem stacj─Ö na kt├│rej litr diesla zatankujemy za 30.90 koron (5.25 z┼é). W Mikulovie palio dro┼╝eje do 33.90, a na ostatniej stacji przed granic─ů litr przebija 34 korony.

72DD9C61-FBF0-4E73-85F8-D9E2717CD829.jpeg

092B1454-8E0A-4B73-BC06-8CAF4E73439E.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1

W Czechach przejazd autostradami jest płatny. Winiety można nabyć w Polsce: przez internet lub na stacjach benzynowych w pobliżu granicy oraz na samej granicy.
W Czechach kupimy winiety na granicy lub stacjach benzynowych.
Cena 10-dniowej winiety to 310 koron, czyli ok 53 z┼é. Ta sama winieta kupiona w Polsce, na granicy w Cieszynie kosztuje... 72 z┼é! Mo┼╝emy zaoszcz─Ödzi─ç 20 z┼é przeje┼╝d┼╝aj─ůc na czesk─ů stron─Ö i tam kupuj─ůc za korony, z┼éot├│wki lub p┼éac─ůc kart─ů.

8407567D-011C-4A9E-B213-7A5EFE6D65D3.jpeg

33F9635F-CC0B-4A03-97BA-AF0CB09FB024.jpeg

833DAA5E-E729-43D4-8BBE-F86C4686D47D.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Delo
      Wyci─ůg jest wystawiony na sprzeda┼╝.┬á Mo┼╝e kto┼Ť b─Ödzie zainteresowany, bo czarno to widz─Ö z obecnym w┼éa┼Ťcicielem.┬á

https://www.otodom.pl/oferta/stok-narciarski-lubinka-ID46Vuk.html

ps/ je┼╝eli to jest oferta w my┼Ťl regulaminu, to prosz─Ö skasujcie to.┬á

• By Bezan
      Cze┼Ť─ç,
      Szukamy czy jest w Austrii jaka┼Ť szk├│┼éka, kt├│ra od po┼éowy grudnia b─Ödzie ju┼╝ na miejscu gotowa by szkoli─ç dziecko ( 4 lata ) zupe┼énie od podstaw.
      Wymagania:
      - nauka w j─Özyku polskim
      - nie lodowiec. Tak by mo┼╝na by┼éo na pieszo z miejsca noclegu doj┼Ť─ç do miejsca nauki i w razie z┼éej pogody lub zm─Öczenia na chwil─Ö wr├│ci─ç. Przyk┼éadowo Stubai odpada.
      Kto┼Ť kogo┼Ť mo┼╝e poleci─ç?

• By JC
      Nowy ├ôtztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejn─ů wielk─ů innowacj─ů. Dzi─Öki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, mi┼éo┼Ťnicy sport├│w zimowych mog─ů skorzysta─ç z atrakcyjnych cen poprzez wczesn─ů rezerwacj─Ö online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Mo┼╝esz zaoszcz─Ödzi─ç do 20% na karnecie narciarskim obejmuj─ůcym ca┼é─ů dolin─Ö, ┬ázawieraj─ůc─ů najlepsze tereny narciarskie w S├Âlden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub wi─Öcej dni, zawieraj─ů r├│wnie┼╝ dwie specjalne atrakcje: wst─Öp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. ├ôtztal Super Skipass obejmuje r├│wnie┼╝ stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
      Wi─Öcej informacji
    • By pasazer85
      Cze┼Ť─ç
      Sprzedam now─ů, nigdy nie u┼╝ywan─ů kurtk─Ö narciarsk─ů Colmar Whistler, widoczn─ů na zdj─Öciach. Kurteczka okaza┼éa si─Ö nie trafionym prezentem. Rozmiar 52 (pasuj─Ö na wzrost 180-185cm).
      Tutaj link PODGLĄDOWY do takiej samej kurtki : https://archiwum.allegro.pl/oferta/kurtka-narciarska-colmar-whistler-1354-xxl-20-i7511560524.html
      Kurtka na gwarancji do marca 2022.Cena 1000zł plus koszt wysyłki. 

• By JC
      Cze┼Ť─ç,
      Chcia┼ébym┬áWas prosi─ç o wzi─Öcie udzia┼éu w ciekawej i bardzo wa┼╝nej dla bran┼╝y narciarskiej ankiecie. Badanie ma odpowiedzie─ç┬ána pytanie:┬áJaki b─Ödzie sezon narciarski 20/21? Portal skionline.pl, jako jedyny┬áz Polski, do┼é─ůczy┼é do grona partner├│w┬ábadania "Snow Study 2020/21", kt├│re b─Ödzie przeprowadzane w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Belgii, Niderlandach i W┼éoszech.
      W ramach podzi─Ökowania za udzia┼é w ankiecie,┬áw┼Ťr├│d wszystkich uczestnik├│w zostan─ů rozlosowane 2 noclegi dla 2 os├│b z dwudniowym karnetem w Zugspitz Resort Ehrwald, 1 karta Tirol Snowcard na sezon 2020/2021 (wa┼╝na od 1.10.2020 do 15.5.2021), 3 x 3-dniowe karnety Dolomiti Superski i 10 x 1-dniowych karnet├│w obowi─ůzuj─ůcych w wybranych regionach narciarskich w Austrii, Niemczech lub Po┼éudniowym Tyrolu (W┼éochy).

Link do ankiety: https://de.research.net/r/SP20_L8
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor├│w i Trener├│w Narciarstwa PZN Wypo┼╝yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright ┬ę 1997-2019
  • Create New...