Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

@Sariensis jest szansa, że to wszystko to spisek, kłamstwo, kontrola umysłów, manipulacja i tak dalej. Jednak ilość tekstów, reportaży, vlogów, filmików, doniesień, badań, doświadczeń zwykłych ludzi, doświadczeń sportowców, doświadczeń celebrytów o których możesz przeczytać i obejrzeć w internecie jak i w telewizji jest tak duża i wypuszczanie tego wymaga takiej ilości pracy i koordynacji że chyba tylko superzaawansowana kosmiczna broń obcych jest w stanie tak to koordynować, aby w wała dzień w dzień robić cały świat miesiącami. Co ty na to?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ziemowit napisał:

@Sariensis jest szansa, że to wszystko to spisek, kłamstwo, kontrola umysłów, manipulacja i tak dalej. Jednak ilość tekstów, reportaży, vlogów, filmików, doniesień, badań, doświadczeń zwykłych ludzi, doświadczeń sportowców, doświadczeń celebrytów o których możesz przeczytać i obejrzeć w internecie jak i w telewizji jest tak duża i wypuszczanie tego wymaga takiej ilości pracy i koordynacji że chyba tylko superzaawansowana kosmiczna broń obcych jest w stanie tak to koordynować, aby w wała dzień w dzień robić cały świat miesiącami. Co ty na to?

Odpowiedz na pytanie zamiast rzucać frazesami, ilu? Tak trudno odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fredek321 napisał:

Na szczęście dla chorego.

Ale nie dla społeczności, tutaj masz przy okazji odpowiedź dlaczego Chiny wygrały a Europa dostaje baty, tam liczy się dobro narodu/ogółu a kult jednostki nie istnieje, w Europie najważniejsze jest dobro pacjenta, podczas gdy zdrowy organizm spoleczny zwyczajnie się zlewa dopóki nie zachoruje. Prawda Panie doktorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Hextor napisał:

Ja mam w dalszej rodzinie kogoś kto mieszka w zachodniej części Europy i dwie z jej przyjaciółek mają stwierdzonego koronawirusa.

 

Wujkowie szwagrów, o których słyszał, że słyszał zięć ciotki wujka, również nie sa brani pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

Odpowiedz na pytanie zamiast rzucać frazesami, ilu? Tak trudno odpowiedzieć?

Ja nie znam nikogo, jedynym moim kolegą byłeś Ty, a przynajmniej tak myślałem bo ja zawsze chciałem mieć kolegę, a ty zarażony nie jesteś, to skąd mam ci zarażonego wziąć? :( Ku...a kończę oddziałowa idzie!

 

A tak serio, nie znam nikogo zarażonego, ale to jest tylko jedna cegiełka. Żeby wiedzieć, że to spisek, potrzebujesz ich tyle, żeby zbudować dom. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ziemowit napisał:

Ja nie znam nikogo, jedynym moim kolegą byłeś Ty, a przynajmniej tak myślałem bo ja zawsze chciałem mieć kolegę, a ty zarażony nie jesteś, to skąd mam ci zarażonego wziąć? :( Ku...a kończę oddziałowa idzie!

 

A tak serio, nie znam nikogo zarażonego, ale to jest tylko jedna cegiełka. Żeby wiedzieć, że to spisek, potrzebujesz ich tyle, żeby zbudować dom. :)

Ziarko do ziarka uzbiera się miarka, Twój głos jest bardzo ważny, bo wiarygodny. Zobaczymy co nam tutaj wyjdzie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Ilu znasz chorych na Covid-19? W niemczech, Polsce, Szwjacarii, Wloszech, Austrii, Francji, kurde nie chwalac się, to w samym Madrycie mam około 4 000 znajomych i wszyscy zdrowi, mam pecha czy czegoś tutaj nie rozumiem ;) ? @WojtekM może Ty jakichś znasz? Ktokolwiek z forum zna kogokolwiek chorego na Covid-19?

1. Przepraszam, masz cztery tysiace znajomych w jednym mieście? Na ile szacujesz liczbę wszystkuch swoich znajomych?

2. Znam 4 osoby z potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu i kolejne 3 w kwarantannie domowej. Z tych czterech osób jedna pod respiratorem a reszta w domu.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mitek napisał:

Dziennik Narodowy?

Jesteś aż tak mało inteligentny ze nie potrafisz korzystać z google?

https://www.newsweek.pl/swiat/g20-ma-byc-swiatowym-rzadem-gospodarczym-uwaza-brown/35sjj2l

https://www.google.pl/search?q=gordon+brown+rząd+światowy&ei=9LJ_XtjuGsHGgQbY-auACw&start=10&sa=N

  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sariensis napisał:

Ilu znasz chorych na Covid-19? W niemczech, Polsce, Szwjacarii, Wloszech, Austrii, Francji, kurde nie chwalac się, to w samym Madrycie mam około 4 000 znajomych i wszyscy zdrowi, mam pecha czy czegoś tutaj nie rozumiem ;) ? @WojtekM może Ty jakichś znasz? Ktokolwiek z forum zna kogokolwiek chorego na Covid-19?

Hiszpania: 46 mln mieszk, teoretycznie 73 tys zakazonych, wiec wychodzi 1 na 630. 

Prawdopodobienstwo wiec ze zaden z twoich 4000 "znajomych" z Madrytu nie jest zarazony nie jest moze jakies wysokie ale na pewno duzo wyzsze od tego  ze "kurde nie chwalac sie" w samym Madrycie masz 4 tys znajomych.

PS W UK nie mam tysiecy znajomych a jedynie kilku i zona jednego z nich jest zakazona.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Wujkowie szwagrów, o których słyszał, że słyszał zięć ciotki wujka, również nie sa brani pod uwagę.

Jak dla mnie źródło w 100% wiarygodne. Rozmawiałem z tą osobą osobiście przez telefon i mówiła że ma dwóch znajomych z wynikiem pozytywnym. 

Oczywiście ty mi nie musisz wierzyć.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sariensis napisał:

Ilu znasz chorych na Covid-19? W niemczech, Polsce, Szwjacarii, Wloszech, Austrii, Francji, kurde nie chwalac się, to w samym Madrycie mam około 4 000 znajomych i wszyscy zdrowi, mam pecha czy czegoś tutaj nie rozumiem ;) ? @WojtekM może Ty jakichś znasz? Ktokolwiek z forum zna kogokolwiek chorego na Covid-19?

Poważne dyskusje nie mają tutaj sensu, możesz podać tysiąc argumentów a i tak nikt na nie odpowie. Dzwonią do mnie znajomi z Polski i wiedzą lepiej co dzieje się w Niemczech niż ludzie którzy tu mieszkają, więc jak z takimi dyskutować. W sumie to żal mi tych naiwnych ludzi. Absurd goni absurd. Czytam że wirus zginie gdy zrobi się ciepło, to dlaczego np. w Australii ludzie mają siedzieć w domach? U nas w klinice jest śmigłowiec, normalnie startował kilka razy dziennie a od kiedy jest ta szopka to tylko parę razy. W szpitalu spokój a w Polsce mówią że niemiecka służba zdrowia jest na skraju wydajności. Przypadków trochę przybywa ale nikt nikogo nie zna kto zachorował, ciężko zachorował lub przez to umarł. W domach starców wszystko w normie. Pozytywne w tym całym burdelu jest to ze u nas coraz więcej ludzi widzi że coś nie gra i zaczynają myśleć. Nie warto tracić energii i poważnie dyskutować z ludźmi którzy ślepo wierzą mediom, równie dobrze możesz porozmawiać z ścianą. Wpadam tu żeby się pośmiać 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekma napisał:

Hiszpania: 46 mln mieszk, teoretycznie 73 tys zakazonych, wiec wychodzi 1 na 630. 

Prawdopodobienstwo wiec ze zaden z twoich 4000 "znajomych" z Madrytu nie jest zarazony nie jest moze jakies wysokie ale na pewno duzo wyzsze od tego  ze "kurde nie chwalac sie" w samym Madrycie masz 4 tys znajomych.

PS W UK nie mam tysiecy znajomych a jedynie kilku i zona jednego z nich jest zakazona.

Jak pisałem @Sariensis był moim jedynym kolegą. Myślałem, że podobna sytuacja jest po drugiej stronie!! A on ma jeszcze 4000 kolegów tylko w samym Madrycie!!!

Muszę trochę zastopować z forum bo już nie mam o czym pisać, bez sensu tak cisnąć średnio śmiesznym żartami. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ziemowit napisał:

Jak pisałem @Sariensis był moim jedynym kolegą. Myślałem, że podobna sytuacja jest po drugiej stronie!! A on ma jeszcze 4000 kolegów tylko w samym Madrycie!!!

W samym Madrycie!!! W calej Hiszpani to juz pewnie ma setki tysiecy znajomych...tylko jest taki skromny ze "kurde nie chce sie chwalic" ale dzieki temu wszystko najlepiej wie i nikt go nie oszuka ze jest niby jakas epidemia

Edytowane przez jacekma
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mysiauek napisał:

1. Przepraszam, masz cztery tysiace znajomych w jednym mieście? Na ile szacujesz liczbę wszystkuch swoich znajomych?

2. Znam 4 osoby z potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu i kolejne 3 w kwarantannie domowej. Z tych czterech osób jedna pod respiratorem a reszta w domu.

Ad.1 tak, trudno oszacować , Dużo za dużo i wiecej już nie chcę, co ciekawe Chińczyk jest “Friend” juz po dwoch mailach ;) 

Ad.2 dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekma napisał:

W samym Madrycie!!! W calej Hiszpani to juz pewnie ma setki tysiecy znajomych...tylko jest taki skromny ze "kurde nie chce sie chwalic" ale dzieki temu wszystko najlepiej wie i nikt go nie oszuka ze jest niby jakas epidemia

Madryt ma szczególne znaczenie, ale nie o tym tutaj mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacekma napisał:

Hiszpania: 46 mln mieszk, teoretycznie 73 tys zakazonych, wiec wychodzi 1 na 630. 

Prawdopodobienstwo wiec ze zaden z twoich 4000 "znajomych" z Madrytu nie jest zarazony nie jest moze jakies wysokie ale na pewno duzo wyzsze od tego  ze "kurde nie chwalac sie" w samym Madrycie masz 4 tys znajomych.

PS W UK nie mam tysiecy znajomych a jedynie kilku i zona jednego z nich jest zakazona.

Udzieliłeś wyczerpujacej odpowiedzi na zadane pytanie-brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sariensis napisał:

@WojtekM może Ty jakichś znasz? Ktokolwiek z forum zna kogokolwiek chorego na Covid-19?

Nie, osobiście nie znam. Jednak pierwszy zarażony (wykryty) w Warszawie - ten z Wilanowa - to pacjent mojej bratowej. Mam więc info praktycznie z "pierwszej" ręki. Chociaż moja bratowa może też być w spisku próbującym ukryć płaskość naszej planety, więc kto wie??? Ona ćwiczy aerobik, a wszyscy wiedzą, że to może oznaczać przynależność do jakiejś tajnej sekty ....

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtekM napisał:

Nie, osobiście nie znam. Jednak pierwszy zarażony (wykryty) w Warszawie - ten z Wilanowa - to pacjent mojej bratowej. Mam więc info praktycznie z "pierwszej" ręki. Chociaż moja bratowa może też być w spisku próbującym ukryć płaskość naszej planety, więc kto wie??? Ona ćwiczy aerobik, a wszyscy wiedzą, że to może oznaczać przynależność do jakiejś tajnej sekty ....

Wojtek nie chodzi o spiski, tylko wiarygodne źródło informacji, dzięki za cenne info. Udanego dnia i dużo zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...