Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lola na Loli przy Loli


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, grimson napisał:

Już jesteśmy z powrotem w domu.

Wyjazd ze Szklarskiej pięknie zakorkowany, zupełnie jak w Zakopanem. Krajówka w kierunku A4 stała. Objazdy stały. Masakra. 

Mimo to wyjazd udany.

Współczuję, ja wczoraj do Wrocka dojechałem z Łodzi i koło Oleśnicy jakieś utrudnienia, na pół godziny korka, więc nie zdzierżyłem i zjechałem zwiedzać Oleśnicę, piękną wieżę mają ciśnień, z niebieskimi nocą oknami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, grimson napisał:

Nie.

W Szklarskiej było oblężenie, jakiego dawno nie widziałem. Kolejki na dworze do wejścia do restauracji- do 20m długości. Na wąskich chodnikach tłum jak Krupowkach. Jak towarzystwo wymeldowało się wczoraj przed 11, to ruszyła fala samochodów.

Dlatego unikam weekendów, a mogę. Ostatnio w Bawarii w Dolinie Szczęścia pustki były, ale też w tygodniu. Dziś do Peca czy raczej Pieca ruszam. Na dwie nocki. Zeleny Dul https://www.chata-amor.cz/ więc w Modry Dul na wycieczkę zapewne... sprawdzę infrastrukturę narciarską przy okazji, widzę, że nie ja jeden mam takie zboczenie.

DJI_0114_PJ.jpg

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sstar napisał:

Współczuję, ja wczoraj do Wrocka dojechałem z Łodzi i koło Oleśnicy jakieś utrudnienia, na pół godziny korka, więc nie zdzierżyłem i zjechałem zwiedzać Oleśnicę, piękną wieżę mają ciśnień, z niebieskimi nocą oknami...

Remontują most, zwężenie w obie strony. Wczoraj tam „kwitlem” przez 20 minut wracając do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2022 o 19:59, grimson napisał:

Maltipo. Hybryda pudla i maltańczyka. Na razie ma 4kg, do 5 raczej nie dobije.

Maltańczyka trudno nauczyć porządku, sra i leje gdzie popadnie. Może masz szczęście i akurat w zakresie porzadku hybryda odziedziczyła cechy pudla. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Bumer napisał:

Maltańczyka trudno nauczyć porządku, sra i leje gdzie popadnie. Może masz szczęście i akurat w zakresie porzadku hybryda odziedziczyła cechy pudla. 

 

To zależy.
 

Nasza sztuka na początku wydalala wszędzie. Potem przeszliśmy w system nagradzania przysmakami, za załatwienie się na dworze. To zadziałało. Obecnie bardzo rzadko zdarzy się, ze nasz psiak załatwi się w domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

⁸Z uśmiechem ..

O ile Szekla na polskich stokach bywa znana (także wśród obsługi, gdy samodzielnie próbuje wbić się na krzesło) to w tym sezonie swój debiut będzie miał Bruce .. urocza z nich parka ;) - mamy nadzieję, że Szekla mu wytłumaczy co i jak a na razie robimy formę i szukamy puchówki dla mini yorka :)

M.

20231022_212240.jpg

IMG_20230909_194531_429.jpg

Lumii_20231016_130415326.jpg

Screenshot_20231102_143056_Instagram.jpg

Edytowane przez Marxx74
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w ramach wyjaśnienia - ostatnie zdjęcie Szekli to góra Carosello/Livigno ... Dziewczyna wjechała gondolką - przyznaję, nie weszła -  potem robiła za misia z Krupówek (koniec marca, więc gogle dostała) a później w dół, w dolinę .. kto tyle oporowo z 8 metrową smyczą zjechał łącząc pług z ześlizgiem to zrozumie :) .. bo te 60kg cwałujace skrajem stoku w dół to jednak robi swoje a puścić luzem przy ruchu na stoku było strach :) ... w pandemii było zabawniej : ja 3 wjazdy krzesłem na Master Ski dziennie ... Szekla 7-8 :).

W ramach psich anegdot - swojego czasu na uroczej stacji narciarskiej Dombaj (Karaczajo-Czerkiesja) gdzie zdarzało mi się kilka razy bywać był sobie owczarek (coś w sumie jak ałabaj lub z kaukazem pomieszany jak Szekla), którego spotykałem codziennie rano przy dolnej stacji kolejki +-1650 a po kilku zjazdach spotykałem na 3012. Potem schodził na 2500 wyżebrać resztki po doskonałych kurczakach z grilla i jakoś sobie znanym sposobem na dół .. I tak dzień w dzień. 

Miejscowi "toprowcy" mówili, że on tak dla zdrowotności, bo coś tam z ciśnieniem .. ale to ekipa, która z armaty przeciwlotniczej lawiny wywoływała :) nie hukowymi a cały zapas przedniej jakości haków wspinaczkowych z tytanu (specyficzne w użyciu ale świetne) poszedł za grosze :).

M.

Edytowane przez Marxx74
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 15:21, Marxx74 napisał:

Tak jeszcze w ramach wyjaśnienia - ostatnie zdjęcie Szekli to góra Carosello/Livigno ... Dziewczyna wjechała gondolką - przyznaję, nie weszła -  potem robiła za misia z Krupówek (koniec marca, więc gogle dostała) a później w dół, w dolinę .. kto tyle oporowo z 8 metrową smyczą zjechał łącząc pług z ześlizgiem to zrozumie :) .. bo te 60kg cwałujace skrajem stoku w dół to jednak robi swoje a puścić luzem przy ruchu na stoku było strach :) ... w pandemii było zabawniej : ja 3 wjazdy krzesłem na Master Ski dziennie ... Szekla 7-8 :).

W ramach psich anegdot - swojego czasu na uroczej stacji narciarskiej Dombaj (Karaczajo-Czerkiesja) gdzie zdarzało mi się kilka razy bywać był sobie owczarek (coś w sumie jak ałabaj lub z kaukazem pomieszany jak Szekla), którego spotykałem codziennie rano przy dolnej stacji kolejki +-1650 a po kilku zjazdach spotykałem na 3012. Potem schodził na 2500 wyżebrać resztki po doskonałych kurczakach z grilla i jakoś sobie znanym sposobem na dół .. I tak dzień w dzień. 

Miejscowi "toprowcy" mówili, że on tak dla zdrowotności, bo coś tam z ciśnieniem .. ale to ekipa, która z armaty przeciwlotniczej lawiny wywoływała :) nie hukowymi a cały zapas przedniej jakości haków wspinaczkowych z tytanu (specyficzne w użyciu ale świetne) poszedł za grosze :).

M.

Z psich anegdot ten pies nie jeździł koleją, ale odwiedzał Karpacz z drugiej strony grani, znaczy z Chaty Amor... i jak się nie zakochać... a propos to na nartach wtedy byłem, skitury na rower, buty narciarskie i wio...

Edytowane przez sstar
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...