Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jakie będą kolory bublin nowych kolejek w SON wiadomo już że będą to kolejki Leitner a oni mają niebieskie, żółte i białe (przeźroczyste)

Pewnie będą i takie i takie. TMR z pewnością zadba o to, żeby kolejki nie były jednokolorowe :wink: Gondola pewnie będzie czerwona albo czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Bo prawo powinno być na tyle proste i jasne, aby każdy mógł sam sobie takie papiery złożyć.

A obecnie jest tak, że aby odebrać 1000 zł becikowego trzeba wynająć prawnika. (Potrzeba przynieść z 15 papierków, i wypełnić 3 formularze, oczywiście pani je przyjmująca nie udziela informacji jak je wypełnić).

Jaki przepis taka procedura. Przez debili dla debili stworzone.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez? To, że nie stawiają nowych kolei, to nie znaczy, że nic się nie dzieje. Poprawili naśnieżanie, wybudowali snowparki.

Jacek, powiedz Hlavatemu żeby tak nie szalał w Szczyrku, bo jak jednego roku machnie 5 wyciągów, na następny rok tylko 2, to zostanie posądzony w polskim internecie o niegospodarność:stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez? To, że nie stawiają nowych kolei, to nie znaczy, że nic się nie dzieje. Poprawili naśnieżanie, wybudowali snowparki.

W Wierchomli zrobiono reprofilację trasy nr 1 w dolnej jej części - zlikwidowano tego garba tuż przed końcem trasy i poszerzono ją w tym miejscu. Podobno zrobiono też trawers, ktory powoli początkującym bezpiecznie pokonać ostatni odcinek trasy. Prawdę mówią, nie wiem o co chodzi z tym trawersem, ale się przekonam w tym sezonie. Przed tym garbem między trasą 1 a 2 jest snowpark. Wystarczyło ominać snowpark z prawej strony, pojechac wzdłuż trasy 2 i łagodnie zjechać wzdłuż siatek odgradzajacych stok od podjazdu dla ratraków.

Ale na wymianę tego przedpotopowego krzesła wzdłuż tej trasy przyjdzie nam poczekać co najmniej do sezonu 2016/2017.

Edytowane przez Slavko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, tekst jest pod tytułem Investicie 2014 :) Widać też, że co roku Śpindlerovy Mlyn będzie stawiać nową kolej.

W tym roku nowy Leitner w Svety Petr, a w przyszłym stara czwórka po drugiej stronie

http://www.lanovky.sk/?page=rep&id=943

Inwestycje 2016 - trzy koleje w SON

Ja dołożę do tego jeszcze dwie nowe koleje, o których już wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołożę do tego jeszcze dwie nowe koleje, o których już wiem.

Jak Ty lubisz trzymać w niepewności :stupid: Chociaż napisz, jaki rejon, to sobie pozgdadujemy :biggrin:

Moje pierwsze typy:

Kluszkowce 4-CLF Garaventy

Korbielów (w to wątpię z wiadomych przyczyn :wink: ) SLF-4p Tatralift

Czarna Góra SLO-6/B Tatralift

Kolej na Kopę w Karpaczu (chyba jednak niemożliwe)

Kanapa na Jaworzynę w Szczyrku (pewnie CD4C Leitnera)

Czy w coś trafiłem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty lubisz trzymać w niepewności :stupid: Chociaż napisz, jaki rejon, to sobie pozgdadujemy :biggrin:

Moje pierwsze typy:

Kluszkowce 4-CLF Garaventy

Korbielów (w to wątpię z wiadomych przyczyn :wink: ) SLF-4p Tatralift

Czarna Góra SLO-6/B Tatralift

Kolej na Kopę w Karpaczu (chyba jednak niemożliwe)

Kanapa na Jaworzynę w Szczyrku (pewnie CD4C Leitnera)

Czy w coś trafiłem? :)

Eeee jak tak będę podpowiadał, to w końcu wypaplam gdzie i co. :)

Kluszkowce może i postawią, ale ja napisałem nowe, czyli Czorsztyn-Ski odpada, bo tam kanapa jest "z odzysku".

Czarna Góra... to będzie trzecia nowość... jak postawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...