Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Dziś ruszyła kolej "Jankulakowski"...

Wie ktoś coś o budowie kolei "Remiaszów"? Na forum czytałem, że dopiero za rok otwarcie razem z łącznikiem na Kaniówkę, a na facebookowym profilu Kotelnicy adminka pisze, że to tylko plotki, ale żadnej konkretnej informacji nie mogę znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miałem okazję przejechać się nową koleją Jankulakowski w Białce Tatrzańskie. Galeria zdjęć nowej kolei i trasy znajduje się tutaj.

Dolna stacja 6-osobowej kolei Jankulakowski w Białce Tatrzańskiej wyposażona została w system podnoszący taśmę rozbiegową w momencie kiedy znajdą się na niej dzieci w celu ułatwienie wsiadania na kanapy.

10887517_10152610175356723_3814281216043195465_o.jpg

10834896_10152610175371723_5000534254975490383_o.jpg

10931614_10152610175331723_3189096269455005094_o.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej istotne z mojego punktu jest to ze kolejka ....przy wysiadaniu sama podnosi oslone i blokade ....to rozwiazanie zdecydowanie na plus
Ale takie rozwiązanie już jest na Pasieka Express i nawet jak się mówi ludkom że nie szarpcie się z tą osłoną bo sama się podniesie to nie wierzą :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie rozwiązanie już jest na Pasieka Express i nawet jak się mówi ludkom że nie szarpcie się z tą osłoną bo sama się podniesie to nie wierzą :biggrin:

Bo ludzie myślą, że to jest popsute, więc szybko trzeba podnieść (czasami nawet przed podporami wjazdowymi). Kiedyś jak jechałem Pasieką (albo na Łomnicy), to chciałem to wypróbować, ale ktoś z boku już 50m przed stacją ruszał nartami, pokazując że chce wysiąść :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Ceny skipassów w Białce Tatrzańskiej 15/16

Region TatrySki opublikował ceny skipassów na sezon15/16, które będą obowiązywać wyciągach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, Bania, Jurgów-Ski, Czorsztyn-Ski oraz Stacjach Narciarskich Kaniówka, Koziniec-Ski, Litwinka-Grapa.

Więcej informacji na ten temat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że pojadę do BT ale tak podrożało,że trzeba będzie się poważnie zastanowić. :wink: :tongue:

Najgorsze to jest to,że wszystko o przysłowiową piątkę podrożało a całodzienny o całe 6 złotych.

Po głębszym jednak zastanowieniu stwierdzam,że pojadę mimo tych drastycznych podwyżek. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie pojedź na Goryczkową albo Bieńkulę, tam nie ma matek z uczącymi się dziećmi. A jak i tam ruch za duży, to pozostają tylko skitury i np. zjazd z Rysów albo Wysokiej.

BTW. Imo dobra stacja narciarska powinna mieć z 300 metrów przewyższenia i trasy w każdym kolorze. Ja sobie mogę z żoną pośmigać na czarnej, a dziecko z dziadkami na niebieskiej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się Białka to ośrodek dla rodzin, matek i ojców z dziećmi, chociaż jazda w porze nocnej, co najmniej po 18.00 i gdy pogoda trzyma, może być interesująca.

Dla mnie najważniejszą i niestety negatywną informacją jest fakt że skasowali punkty - właśnie biorąc pod uwagę te dzieci i matki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nowa kolej linowo-krzesełkowa w Białce Tatrzańskiej!

"Wraz z początkiem sezonu zimowego 2015/2016 narciarze odwiedzający Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska będą mogli skorzystać z nowej kolei linowo-krzesełkowej - siódmej w tym ośrodku a dziewiątej w Białce Tatrzańskiej. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wszystkich pasjonatów narciarstwa i snowboardu, którzy co roku licznie przybywają poszusować pod Tatry. Nowoczesny wyciąg nosi nazwę Remiaszów i na mapie ośrodka będzie oznaczony numerem IX.

Nowa 6-osobowa kolej linowo-krzesełkowa ma swój początek przy Potoku Remiaszów, od czego też wzięła swoją nazwę, a narciarzy i snowboardzistów wywiezie na szczyt Wysokiego Wierchu. Czterominutowa podróż, z prędkością 5m/s przebiegać będzie w bardzo komfortowych warunkach za sprawą 59 podgrzewanych krzesełek oraz kopuł przeciwwietrznych. W czasie jednej godziny kolej będzie mogła wywieźć na górę aż 3000 adeptów białego szaleństwa". wiecej na: http://www.bialkatatrzanska.pl/2014-11-20-11-21-23/aktualno%C5%9Bci.html

Edytowane przez mamagena
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że pojadę do BT ale tak podrożało,że trzeba będzie się poważnie zastanowić. :wink: :tongue:

Najgorsze to jest to,że wszystko o przysłowiową piątkę podrożało a całodzienny o całe 6 złotych.

Po głębszym jednak zastanowieniu stwierdzam,że pojadę mimo tych drastycznych podwyżek. :biggrin:

wiedzą ze ludziska i tak zapłacą :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...