Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co zrobić z kudłatym żeby nie bruździł???:cool::

Myślę, że w tej kwocie jest również ujęte honorarium na karmę dla flory i fauny z jego brody... ;-)

Znacie mnie i wiecie jaki jest mój stosunek do "zbiałczania" i "splasticzania" wszystkiego. Sercem jestem jeszcze przy GONie i moich ukochanych, zabytkowych łorcykach, małych budkach z tanimi łoscypkami z grilla i kiełbachą na papierowej tacce, ale rozum nakazuje mi poprzeć tę akcję. Po latach zastoju i degrengolady, Szczyrkowi się to po prostu należy.

Mam tylko nadzieję, że nie tak szybko wszystko wykopią, że zostanie choć stara pojedyncza Transporta z Hali Pośredniej na Pośredni (krótki Julian). Mam także nadzieję, że nie będę musiał przerzucać się na Bukovel czy Dragobrat na Ukrainie z powodu galopujących do góry cen. Właśnie drożyzny w Nowym Szczyrku się obawiam najbardziej. Póki co względnie stać mnie było na Szczyrk... potem może się okazać, że będzie jak w Tatrzańskiej Łomnicy...

Moje zdanie na koniec, prosto z mojego serca: Kochajmy Stary Szczyrk, tak szybko odejdzie.. ;-) (oczywiście sentencja tylko dla tych którzy podzielają moje zdanie).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie świetna wiadomość. Oby tylko wszystko się powiodło. Zmiana właściciela wróży też połączenie z COS, a najtrudniejszy aspekt inwestycyjny to budowa w pełni wydajnego systemu naśnieżania na wszystkich trasach, bo po budowie kanap czy gondoli w miejscu orczyków na takie przestoje jak w tym sezonie nikt sobie nie może pozwolić, coś czuję że zanosi się na powstanie kilku pokaźnych jeziorek w szczyrku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Pilsko , teraz SON

Coś w końcu drgnęło w polskim skibiznesie i obyśmy w miarę szybko doczekali się ON z prawdziwego zdarzenia , które mogą zaoferować po kilkanaście-kilkadziesiąt km tras , a nie takie ,z całą sympatią do nich , jednotrasowe popizdówki . Te miejscówki mają potencjał , a teraz i pieniądze się znalazły :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - aż dwa razy przeczytałem, jak to zobaczyłem - no nareszcie!:smile:

Tylko tak jak piszecie - mam nadzieję, że temat grodzenia już się skończył i w końcu coś tam ruszy.

Jakiś miesiąc temu w odpowiedzi na post o rozmowie z pracownikiem marząć o tym napisałem - oby w końcu w Szczyrku poooooooszłooooooo - szybko i konkretnie!:biggrin:

TMR kupił 97% akcji SONu. Szczegóły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......temat grodzenia już się skończył i w końcu coś tam ruszy.....

A może dopiero się zacznie...?

Może chłopaki z TMR nie wiedzieli nic o "Kargulach" ze Szczyrku (i nie tylko z resztą) i kupili sobie problem.. ;-) Wszak Polacy nie byli zainteresowani bo wiedzieli co w trawie piszczy.. ;-)

Pan R. dostał pewnie te 3% i będzie sobie teraz odcinać kupony a jak mu coś nie podpasi to .. bach płociszcze w skos stoku albo choinkę na linę.. !

A co.. kto mu zabroni? ;-))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dopiero się zacznie...?

Może chłopaki z TMR nie wiedzieli nic o "Kargulach" ze Szczyrku (i nie tylko z resztą) i kupili sobie problem.. ;-) Wszak Polacy nie byli zainteresowani bo wiedzieli co w trawie piszczy.. ;-)

czyTMR ma juz cos w PL???. Bo jak dopiero na przykładzie SON zacznie poznawać polskie prawo budowlane, wodne i ochrony srodowiska to przewiduję rychła a kolejną zmiane własciciela...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry Mountain Resorts to właściciel Chopoka :) Szczyrk pewnie będzie na super skipas'ie :) czyli jeździmy nie tylko na 7 słowackich stacjach ale wreszcie w Polsce :) i to blisko nas!

mam nadzieje że zrobią z kochanego Skrzycznego (tam zaczynałem przygodę z nartami :) ) drugi Chopok!

PS. a Pilsko niestety ale nie jest TMR :sad: wielka szkoda! ale jak na razie jadę na Chopok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry Mountain Resorts to właściciel Chopoka :) Szczyrk pewnie będzie na super skipas'ie :) czyli jeździmy nie tylko na 7 słowackich stacjach ale wreszcie w Polsce :) i to blisko nas!

mam nadzieje że zrobią z kochanego Skrzycznego (tam zaczynałem przygodę z nartami :) ) drugi Chopok!

Ale oni kupili SON (Czyrna Solisko) a nie COS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa na Golgocie, kanapa na M. Skrzyczne najlepiej z Soliska, Kanapa w miejsce długiego orczyka z Czyrnej na Halę S. no i osławiona już kanapa na Julianach. Dobrz by było, żeby na Julkach choć jeden orczyk zostawili. To wydaje się plan minimum. Wątpię, żeby TMR szybko połączył SON z Brenną.

Ideałem byłoby wielkie przedsięwzięcie grupowe SON + COS + Beskid + Brenna + Szyndzielnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...