Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

i właśnie dlatego w takiej formule funkcjonowania jak teraz, (dodatkowo z XX-wiecznym podejściem że ośrodek górski działa tylko w zimie i dla narciarzy i snowboardzistów) ten ośrodek nie ma szans na wymianę przynajmniej połowy "taboru".

Nigdy!

Jedyna szansa na współczesne standardy w Czyrna-Solisko to sprzedaż/porozumienie/współpraca ze Słowakami. Oni chcą zainwestować tutaj grubo ponad 100 milionów - na dzień dobry! I nie muszą się nikogo prosić o kredyty.

Ale do tanga trzeba twojga chętnych.

Dziękuję, wszystko na temat.

Boże uchowaj... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię jeździć w SON ,ale Alpy to ...Alpy a nie Beskidy i tamtejsze S.N. trudno porównywać z polskimi S.N. Jeżdżę w Alpach (tydzień ) a w Polsce najczęściej w SON i nie jestem w tym odosobniony.W powyższych fragmentach PRZESADZIŁEŚ i to bardzo....

Czyżby..? A w których..? Proszę powiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak czytam ten wątek to odnoszę wrażenie, że "prawdziwy narciarz = biedny narciarz"?

W większości jest tak, że jak się ktoś ciężką pracą dorobi - to wymaga, by to za co płaci oferowało wysoki standard.

Stąd awantury o nieratrakowane trasy, pachnące toalety itp.

Jestem tutaj pełen podziwu dla kolegi Mostostal'a, że w takim dziadostwie dostrzega tyle piękna.

Dzięki za uznanie... ! Nie dostrzegam tu piękna, bo ni o piękno tu chodzi. Dostrzegam tu jeden z nielicznych ośrodków w Polsce, na który stać nie tylko bogatych. Nie chcę tu siać propagandy ale Polska to nie Niemcy i standard życia jest tu nie porównywalnie mniejszy. Ja nie sram kasą a też chcę pojeździć na nartach i nie zamierzam wydawać ciężko zdobytych złotówek li tylko z tego powodu, że innego stać i wymaga grzanej kanapy. Jak kogoś stać to zapraszam w Alpy. Pomijając sprawę zbiałczenia!

Niestety Polska to wciąż dziki kraj i dlatego niech żyje Pan R.. Jak dla mnie... tak!

Mówisz tu o ciężkiej pracy.. Kogo się spytam..? Ja ryję od dnia do nocy i G mam bo trzeba setki narodowych pijawek karmić, bo na stołkach zasiadają tacy, dzięki którym pracy za godziwą kasę się nie dostanie itd itp... Może to wina 3miasta.. nie wiem.. ale póki co nic innego mi jakoś nie kapie więc w tym całym kieracie coś dla siebie też chcę mieć! Ot np taki Szczyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sercu i samolubności --- Richter !! Na zawsze! Bo niby gdzie będzie mi taniej i lepiej niż w SONie, Poza tym jak pisałem, jeżdżę tam od 40 lat i akurat mnie się to bardzo podoba, że co roku wracam tam i wszystko (no prawie) przypomina mi szczenięce lata, które akurat bardzo miło wspominam, wręcz z rozrzewnieniem. Nie wyobrażam sobie Szczyrku bez tych starych piszczących orczyków, wąskich krętych tras w lesie. To moje prywatne pragnienia, niestety nie mające żadnej siły przebicia.

Po rozumie i współczuciu dla Szczyrczan - TMR. Znam w Szczyrku wiele osób i wiem, że nie jest im łatwo teraz. Żal mi ich, oczywiście, że tak.

Z drugiej zaś strony jeśli wejdzie TMR to znów kasa wypłynie z tego regionu. Szczyrk dalej będzie biedę klepać. Słowacy pobudują megahotele takie jak np w Donovaly i będą na nich kasę łoić dla siebie. Do takich przybytków przyjadą piękni i bogaci w wylizanych plastikowych limuzynach a Szczyrk będzie co daj Boże wynajmować po staremu kwatery dla takich jak ja... tylko czy ja tam pojadę..? Nie przypuszczam... bo nawet gdybym srał kasą to zwyczajnie byłoby mi jej szkoda na luksusy.

W Szczyrku toczy się odwieczny problem. Być czy mieć. Ja wolę być.

Ponadto wszystko, wiele razy pisałem o sobie. Jestem zwolennikiem szeroko pojętego "oldtimeringu" i nieopisaną frajdę sprawia mi jazda zabytkowym samochodem, wyciągiem czy jazda na starych nartach. No taki już jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak wielu z nas w SzcYrku stawiałem pierwsze szusy na nartach , jeździłem pierwszym autobusem PKS z przesiadką w BB i było super.

Słowo BYŁO ma tu kluczowe znaczenie , kiedy Szczyrk był mekką o Białce nikt nie słyszał ...

Szczyrk ma super trasy które dała natura i tyle ... Choć to najbliższy ośrodek narciarski od wielu już lat jesteśmy zmuszeni go bojkotować ,

Za ogólne zaniedbania ( czyt. Brak inwestycji) i brak szacunku do klienta ( czyt. Płatne parkingi i brudne toalety)

I owszem w Białce jest inny klient czyli Kupa sprzętu mało talentu ale gospodarze raczej dbają bo inwestują .

GAT y posłaly Szczyrk na dno , powiem tylko ze jest mi bardzo przykro .!

Zaglądam do SzCYrku z sentymentu raz na 5 lat ... Tez sie starzeje ...?!!!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Masz wiele racji w tym co piszesz. W pewnym sensie się z Tobą zgadzam. To wszystko prawda ale zrozum, że np ja wolę wydać kasę na więcej wjazdów starym orczykiem niż mniej nową kanapą... wolę pojeździć na względnie pustym stoku niż w gąszczu jak to pięknie ująłeś, "dużo sprzętu i zero talentu" a na stoku wystarczy mi łoscypek z grilla czy frytki za kilka zeta (nota bene i tak to wszystko za drogie). W takie Białce czy Zieleńcu czuję się jak na bazarze. Masa szpanerów o nikłych umiejętnościach, niebezpiecznie jeżdżące dzieci z wszechwiedzącymi mamuśkami... itd... Tego póki co w Szczyrku nie ma i tak jest fajnie. Też mam dzieci i też z nimi jeżdżę na nartach ale jakoś tak mądrzej wydaje mi się.

Jedyne co na dziś dzień poparłbym to darmowe parkingi i może faktycznie więcej lepszych toalet, ale tylko ze względu na żonę, choć nie jęczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostostal dzięki za wypowiedź. W pełni się z tobą zgadzam we wszystkim. TMR ma ceny alpejskie a my mamy zarobki Polskie. W szpindlerowym młynie też od tego roku ceny znacznie podskoczyły już w pierwszym sezonie od czasu przejęcia przez TMR w szczyrku bedzie to samo już wole richtera tak jak Mostostal. Nie wspomne o tym że te pieniądze ze szczyrku beda wyprowadzane o czym też pisał Mostostal no ale jeśli dalej chcemy się sprzedawać zagranicy to już trudno. Też kiedyś lubiłem chopok i tatrzanska łomnice ale to były czasy gdy ceny były nawet niższe niż w Polsce. Teraz w słowacji jeszcze w miare tanio jest na rochaczach i kubinskiej holi no i tam ewentualnie może pojade ale chopok czy tatrzanska wątpie

Edytowane przez christofer30
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie... ! Nie dostrzegam tu piękna, bo ni o piękno tu chodzi. Dostrzegam tu jeden z nielicznych ośrodków w Polsce, na który stać nie tylko bogatych. Nie chcę tu siać propagandy ale Polska to nie Niemcy i standard życia jest tu nie porównywalnie mniejszy. Ja nie sram kasą a też chcę pojeździć na nartach i nie zamierzam wydawać ciężko zdobytych złotówek li tylko z tego powodu, że innego stać i wymaga grzanej kanapy. Jak kogoś stać to zapraszam w Alpy. Pomijając sprawę zbiałczenia!

Niestety Polska to wciąż dziki kraj i dlatego niech żyje Pan R.. Jak dla mnie... tak!

Mówisz tu o ciężkiej pracy.. Kogo się spytam..? Ja ryję od dnia do nocy i G mam bo trzeba setki narodowych pijawek karmić, bo na stołkach zasiadają tacy, dzięki którym pracy za godziwą kasę się nie dostanie itd itp... Może to wina 3miasta.. nie wiem.. ale póki co nic innego mi jakoś nie kapie więc w tym całym kieracie coś dla siebie też chcę mieć! Ot np taki Szczyrk.

Ale jak patrze na cennik SON to jest podobny do innych stacji gdzie np parkingi są za darmo a infrastruktura o niebo lepsze i pojeździć tez można

SON 4-godzinny (ruchomy) 50 zł

np Kluszkowce 55 zł 45 zł 40 zł (odpowiednio dorosli, Junior 10-15 Senior 60+, Dzieci 10)

Jurgów 60 50 45 (odpowiednio dorośli, Junior 10-15 Senior 60+, Dzieci 10) i to chyba jeszcze tatra ski jak dobrze czytam

Więc biorąc pod uwagę np 4 osobową rodzinę z 2 dzieci wychodzi porównywalnie wiec nie rozumiem tekstów, że budowa nowych wyciągów zwiększy ceny albo że SON jest tani -tani w porównaniu do czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się, że na chwilę obecną żaden polski prawdziwy inwestor nie pokusił się zainwestować w Szczyrku

mamy kilkunastu bogatych miliarderów, którzy nie dostrzegają potencjału Szczyrku?

łączna liczba ludności woj. śląskiego i Krakowa jest taka jak Słowacji, a narciarzy pewnie zdecydowanie więcej niż na Słowacji, odległość to raptem od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów czas dojazdu max 1,5 h, tyle klientów i nikt nie widzi potencjału $$$$?

zainwestuje TMR w Szczyrku będzie OK, ale zdecydowanie wolałbym polski kapitał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak patrze na cennik SON to jest podobny do innych stacji gdzie np parkingi są za darmo a infrastruktura o niebo lepsze i pojeździć tez można

SON 4-godzinny (ruchomy) 50 zł

np Kluszkowce 55 zł 45 zł 40 zł (odpowiednio dorosli, Junior 10-15 Senior 60+, Dzieci 10)

Jurgów 60 50 45 (odpowiednio dorośli, Junior 10-15 Senior 60+, Dzieci 10) i to chyba jeszcze tatra ski jak dobrze czytam

Więc biorąc pod uwagę np 4 osobową rodzinę z 2 dzieci wychodzi porównywalnie wiec nie rozumiem tekstów, że budowa nowych wyciągów zwiększy ceny albo że SON jest tani -tani w porównaniu do czego?

Te ośrodki kluszkowce i jurgów to małe ośrodki a SON jest tani w porównaniu do największych osrodków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ośrodki kluszkowce i jurgów to małe ośrodki a SON jest tani w porównaniu do największych osrodków

Ale jakie ma to znaczenie,

np telegraf kielce dni powszednie-2 godzinny 50 zł :eek: a w weekendy 68 zl :eek:

to jest dopiero drogo.

Na cenę nie ma wpływu wielkośc ośrodka a rynek i otoczenie, i generalnie wychodząc że "duży może więcej" to ceny powinny być porównywalne a nawet niższe.

cennik białka/ tatra/ski 4h 60 50 45 (odpowiednio dorosli, Junior 10-15 Senior 60+, Dzieci 10)

Ośrodek/ośrodki większe i nowocześniejsze niż SOn parkingi darmowe i jeszcze są czego nie można powiedzieć o SONie a ceny zbliżone wiec wg twojej teorii ceny powinny być ile koło 100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie ma to znaczenie,

np telegraf kielce dni powszednie-2 godzinny 50 zł :eek: a w weekendy 68 zl :eek:

to jest dopiero drogo.

Na cenę nie ma wpływu wielkośc ośrodka a rynek i otoczenie, i generalnie wychodząc że "duży może więcej" to ceny powinny być porównywalne a nawet niższe.

cennik białka/ tatra/ski 4h 60 50 45 (odpowiednio dorosli, Junior 10-15 Senior 60+, Dzieci 10)

Ośrodek/ośrodki większe i nowocześniejsze niż SOn parkingi darmowe i jeszcze są czego nie można powiedzieć o SONie a ceny zbliżone wiec wg twojej teorii ceny powinny być ile koło 100?

Białka dla mnie nie jest żadnym porównaniem gór praktycznie nie ma różnica wzniesień koło 200 m czyli nic chodzi mi raczej chodzi o chopok, tatranska lomnica, kasprowy, szpindlerowy młyn tam ceny są w przedziale od 110 zl-150 zl czyli poniżej stówki nie ma już możliwości pojeździć no mosorny gron 63 zł za 4h jeszcze obleci czyli SON porównuje raczej do tych ośrodków a nie do białki. A znaczenie to ma takie że ja jeżdże w większych ośrodkach np. taki złoty gron podjechałem w tym roku tylko pod wyciąg postałem w aucie z 10 minut i tyle wystarczy to co widze z parkingu górka żadna ja tam nie pojade choć ceny mają dobre Edytowane przez christofer30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć kilka mitów które tutaj powstały (może też częsciowo za moim udziałem) i uściślić co nie co:

chciałem się dowiedzieć czegoś również u źródła, dlatego rozmawiałem osobiście bardzo długo z p. Richterem z SON dzisiaj - przekazuję kursywą - ale to są moje streszczenia a nie cytaty słowo w słowo!, najważniejsze informacje które otrzymałem i którymi mogę się podzielić - bez moich komentarzy!:

- nie toczą się żadne rozmowy pomiędzy SON i TMR.

Nawet gdyby, to spółki nie da się po prostu tak sprzedać, a taki inwestor nie byłby przecież zainteresowany wejściem mniejszościowym. SON jest spółką akcyjną, ale taką która nie jest notowana na giełdzie, ma wielu udziałowców i jakiekolwiek przekształcenia, zmiany udziałów nie są takie proste. Są plany doinwestowania spółki ale zupełnie inne.

- potwierdziłem u źródła rzecz oczywistą, o której wcześniej pisałem - specjalnie dla MOSTOSTALA który tworzy jakąś ułudę - nie ma cudów - cały czas planowana inwestycja (ale uzależniona od kilku czynników - m.in. tej zimy) czyli: budowa kanapy na Hali Pośredniej to jest podstawa żeby tutaj ściągnąć rodziny - tak MOSTOSTAL, SON chce, musi i planuje ściągnąć również do siebie rodziny!

- kolejna lansowana przez MOSTOSTALA teza że tanio i nic nie zmieniać oraz zupełnie pominięta w jego kolejnych komentarzach do dyskusji, to dla mnie oczywisty, ale też potwierdzony u źródła fakt, że inwestycje muszą spowodować wzrost cen.

- jest wiele czynników które blokują/utrudniają rozwój i dalsze plany SON.

Przekazałem tylko to co usłyszałem.

Jedno jest cały czas niezmienne - ośrodek Czyrna Solisko wymaga naprawdę sporych śródków do zainwestowania.

Jako użytkownik najważniejszy jest dla mnie efekt, a nie źródło kapitału.

A generalnie Szczyrk wymaga żeby wszyscy zaczęli działać razem i każdy swoje dzięki temu zarobił, a nie każdy osobno, bo tak z tego nic nie będzie. Na razie cały czas sporo spraw stoi w miejscu.

Edytowane przez matei
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska zauwarzyła problem analfabetyzmó wśród kożystającyh z fónószy pomocowych i kazała pszygorować druki co by to analfabeci mogli je rozumieć i wypełnić ale sprawa nie dotyczy jeszcze Polski urzędnicy dróki odpowiednie do projektóf przygotowójo.. Uff.. Jakoś przebrnąłem w odpowiednim stylu :smile: Sprawa nie dotyczy Polski, ale wszystko przed nami! Czekam na pierwsze menu z obrazkami kurek, świnek i krówek. Dajcie znać jak ktoś zauważy zamawianie dania używając dżwięków np. ko, ko,ko,ko, chrummm, chrumm lub muuuu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostostal możesz powiedzieć mi dlaczego uważasz, że w Szczyrku jest tanio? Pytam, bo może źle coś czytam cenniki. Powiedzmy, że chce pojeździć w Białce i Szczyrku odpowiednio 4h lub 1 dzień. Mam do wyboru:

4h Białka --> 60zł

4h Szczyrk --> 50zł

1dzień Białka --> 95zł

1dzień Szczyrk to z tego co rozumiem 2 karnety, od rana do 16.30 i od 16.30 do 20.00, razem --> 103zł

Czy coś źle patrzę te cenniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Żeby uciąć kilka mitów które tutaj powstały (może też częsciowo za moim udziałem) i uściślić co nie co:

chciałem się dowiedzieć czegoś również u źródła, dlatego rozmawiałem osobiście bardzo długo z p. Richterem z SON dzisiaj - przekazuję kursywą - ale to są moje streszczenia a nie cytaty słowo w słowo!, najważniejsze informacje które otrzymałem i którymi mogę się podzielić - bez moich komentarzy!:

- nie toczą się żadne rozmowy pomiędzy SON i TMR.

Nawet gdyby, to spółki nie da się po prostu tak sprzedać, a taki inwestor nie byłby przecież zainteresowany wejściem mniejszościowym. SON jest spółką akcyjną, ale taką która nie jest notowana na giełdzie, ma wielu udziałowców i jakiekolwiek przekształcenia, zmiany udziałów nie są takie proste. Są plany doinwestowania spółki ale zupełnie inne.

- potwierdziłem u źródła rzecz oczywistą, o której wcześniej pisałem - specjalnie dla MOSTOSTALA który tworzy jakąś ułudę - nie ma cudów - cały czas planowana inwestycja (ale uzależniona od kilku czynników - m.in. tej zimy) czyli: budowa kanapy na Hali Pośredniej to jest podstawa żeby tutaj ściągnąć rodziny - tak MOSTOSTAL, SON chce, musi i planuje ściągnąć również do siebie rodziny!

- kolejna lansowana przez MOSTOSTALA teza że tanio i nic nie zmieniać oraz zupełnie pominięta w jego kolejnych komentarzach do dyskusji, to dla mnie oczywisty, ale też potwierdzony u źródła fakt, że inwestycje muszą spowodować wzrost cen.

- jest wiele czynników które blokują/utrudniają rozwój i dalsze plany SON.

Przekazałem tylko to co usłyszałem.

Jedno jest cały czas niezmienne - ośrodek Czyrna Solisko wymaga naprawdę sporych śródków do zainwestowania.

Jako użytkownik najważniejszy jest dla mnie efekt, a nie źródło kapitału.

A generalnie Szczyrk wymaga żeby wszyscy zaczęli działać razem i każdy swoje dzięki temu zarobił, a nie każdy osobno, bo tak z tego nic nie będzie. Na razie cały czas sporo spraw stoi w miejscu.

Dzięki Matei.

Z własnych ale dość pewnych źródeł wiem, że finansowanie nie jest główna przeszkoda inwestycyjną w Szczyrku. Mam inne pytanie natomiast: Co przeszkadza jeździć do Szczyrku rodzinnie i komu? Byłem tam rodzinnie parę razy i zabawa zawsze była świetna.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie TMR, ale jest zapowiedź pierwszych strategicznych zmian w SON i otwarcia się na nowych akcjonariuszy - przedsiębiorców ze Szczyrku:

szczegóły na stronie Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej: http://izba.szczyrk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=31

tu najważniejsza informacja:

1. SON SA wyemituje nowe akcje o wartości ok. 7,5 mln zł (po 10 zł za jedną akcję), które będzie mogła zakupić grupa do 300 podmiotów gospodarczych, działających w Szczyrku. Ilość podmiotów gospodarczych uprawnionych do zakupu akcji ograniczona jest względami prawnymi.

2. Pieniądze ze sprzedaży nowych akcji będą mogły zostać przeznaczone jedynie na modernizację wyciągów (budowa kanapy na Julianach), co zostanie przegłosowane przez Walne Zgromadzenie SON SA przy uchwalaniu emisji tego pakietu akcji.

3. Przedstawiciel Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej (a tym samym nowych akcjonariuszy) wejdzie do Rady Nadzorczej SON SA.

Trzymam kciuki żeby to był początek nowego otwarcia SON i przede wszystkim inwestycji!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd

Rada SIG może wyrazić ubolewanie, iż sytuacja meteorologiczna i nie tylko, doprowadziła do skrajnej sytuacji materialnej SON, nie mniej jest to nasze dobro wspólne i powinniśmy podjąć wszyscy starania o odbudowę dobrego imienia Szczyrku, jako perły narciarstwa polskiego.

Może paradoksalnie katastrofalny sezon wyjdzie Szczyrkowi na dobre, zmuszając SON do inwestycji?

Pozdrawiam Mth

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

cd

Rada SIG może wyrazić ubolewanie, iż sytuacja meteorologiczna i nie tylko, doprowadziła do skrajnej sytuacji materialnej SON, nie mniej jest to nasze dobro wspólne i powinniśmy podjąć wszyscy starania o odbudowę dobrego imienia Szczyrku, jako perły narciarstwa polskiego.

Może paradoksalnie katastrofalny sezon wyjdzie Szczyrkowi na dobre, zmuszając SON do inwestycji?

Pozdrawiam Mth

Masz rację - paradoks totalny

bo Szczyrk w takich warunkach i tak jest nie naśnieżalny...

Pozdrowionka

PS

Choćby nie wiem co mówili koledzy, którzy od dłuższego czasu o naśnieżaniu dyskutujący na przykładzie Białki. :)

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostostal możesz powiedzieć mi dlaczego uważasz, że w Szczyrku jest tanio? Pytam, bo może źle coś czytam cenniki. Powiedzmy, że chce pojeździć w Białce i Szczyrku odpowiednio 4h lub 1 dzień. Mam do wyboru:

4h Białka --> 60zł

4h Szczyrk --> 50zł

1dzień Białka --> 95zł

1dzień Szczyrk to z tego co rozumiem 2 karnety, od rana do 16.30 i od 16.30 do 20.00, razem --> 103zł

Czy coś źle patrzę te cenniki?

No sam sobie częściowo odpowiedziałeś. 50zł, < 60zł, Jednodniowo nie ma to znaczenia większego ale jak jadę na 2 tygodnie to mam już 140zeta w kieszeni. Poza tym ja nie jeżdżę i rano i po południu. Albo tak albo tak. Wyrosłem już z jazdy na maxa od rana do wieczora. Być może to mała różnica bo powiesz, że w Białce parking bezpłatny.. i OK ale jak jestem w Szczyrku to zawsze mam blisko do wyciągów i nie muszę tam jeździć autem. Mam lokum 300m od krzeseł lub 150m od Golgoty... Luzik.

W białce nie stać mnie na luksus mieszkania w centrum. Mieszkałem tam w Leśnicy Groniu i do Kotelnicy miałem 7km dojazdu. Masakra. To kosztowało więcej niż parkingi w Szczyrku. W Białce czy Zieleńcu żarcie na stoku droższe... a nie lubię zmarzniętych kanapek i kawy z termosu. Pod tym względem to np Alpy dla mnie odpadają... ;-) Tam wszystko 2x droższe. Może jeszcze Włochy jako tako ale Austria czy Niemcy... brrr.

Nic to wszystko jednak przy tym, że w SONie jest zazwyczaj pusto (nie wiem jak inni ale jak ja jestem to tak jest!) a to jest dla mnie najważniejsze. Nie znoszę czekania i stania w kolejkach. Trauma po GONie z lat 70 i 80. Znamienne, że teraz jest inaczej..;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Masz rację - paradoks totalny

bo Szczyrk w takich warunkach i tak jest nie naśnieżalny...

Pozdrowionka

PS

Choćby nie wiem co mówili koledzy, którzy od dłuższego czasu o naśnieżaniu dyskutujący na przykładzie Białki. :)

Parafrazująć Klasyka...

Sorry, taki mamy klimat... ;-))

Ale zimy takie jak ta nie są niczym nowym w Szczyrku. Oto link do filmiku z 1988r, pobranego z PKF:

[video=youtube;1GibvRgsRFE]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...