Narty - skionline.pl
Jump to content
naczos

Szczyrk - COS Skrzyczne

Recommended Posts

W dniu 28.10.2019 o 09:00, ptk89 napisał:

Dziwne to, że nie możesz nic napisać. Prowadzisz portal narciarski i jesteś poniekąd dziennikarzem/redaktorem, rolą takich osób jest "wyciąganie" informacji i przekazywanie opinii publicznej. Pomijając fakt, że każdy właściciel ośrodka w ramach dobrej komunikacji z klientami powinien takie informacje zamieszczać na swoim www czy social mediach.

Oczywiście to tylko plany jak piszesz, do realizacji pewnie daleko, ale nie zmienia to faktu, że powinno się o tym poinformować z wyraźnym zaznaczeniem, że jest to pewna koncepcja i plan na przyszłość.

I bardzo dobrze, że nie pisze. Ekoterroryzm, głupcze!

29 minut temu, rolin napisał:

COS przespał najlepszą pogodę na naśnieżanie i teraz będzie nadrabiać? :/ 

Od strony Kopy nic nie kurzyło ;) ale z drogi dojazdowej o 8:00 było widać białe pióropusze ;) 

info z dzisiaj

Pozdrawiam

mirekn

Idzie ocieplenie na kilka dni również wysoko. Jak przed świętami nie przyjdzie mróz to nawet na Sylwestra się nie wyrobią :( Przespali niestety dogodny tydzień.

Z domu widzę Skrzyczne i widać że polepszyli naśnieżanie, "świeci" tak na oko więcej armatek niż w zeszłym roku. Tradycyjnie na początek śnieżą czarną z przejazdem na czerwoną pod kanapę.

Jak jechałem z roboty ekspresówką to widać tak jakby wąż świetlny z tych armat.

• Like 1

Guest

Kto chętny na noworoczne szusowanie na Skrzycznem? Start o 10.00 z dolnej stacji, od 9.00 można dojechać przez SON. Jaworzyna staruje o 10.15. Do Siego 2020 roku.

9 minut temu, Sariensis napisał:

Kto chętny na noworoczne szusowanie na Skrzycznem? Start o 10.00 z dolnej stacji, od 9.00 można dojechać przez SON. Jaworzyna staruje o 10.15. Do Siego 2020 roku

Będę :D

11 minut temu, christof napisał:

A dolinami da sie jezdzic w ogole?

Teoretycznie tak, trasy zamknięte ale dwa dni temu można było zjechać do dolnej stacji. Orczyki na dolinach dalej nieczynne

• Thanks 1

Spotkałam dziś pana z obsługi, który miło się przywitał i złożył mi życzenia noworoczne. Miło mi było, zapytałam kiedy można się spodziewać, że ruszą Doliny. Podobno, jeśli będzie mróz i dadzą radę naśnieżyć, może to być za jakiś tydzień. Zjechałam z Jaworzyny kolejką, bo z wyciągu śniegowo nie wyglądało najlepiej i szkoda mi było nart. Czy Hilton nad Hiltony działa?

• Like 3

Guest
1 godzinę temu, Maria napisał:

Spotkałam dziś pana z obsługi, który miło się przywitał i złożył mi życzenia noworoczne. Miło mi było, zapytałam kiedy można się spodziewać, że ruszą Doliny. Podobno, jeśli będzie mróz i dadzą radę naśnieżyć, może to być za jakiś tydzień. Zjechałam z Jaworzyny kolejką, bo z wyciągu śniegowo nie wyglądało najlepiej i szkoda mi było nart. Czy Hilton nad Hiltony działa?

Obsluga COS to jest jednak klasa i fachowość w jednym, FIS był dzisiaj przygotowany perfekcyjnie, idealny szybki, twardy beton-bajka, swojà droga to chyba stałem tuż za wami rano w takim oklejonym kasku Head ;) , Do Siego roku!

Edited by Guest