Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

^^ Eeej, nieładnie, jeżeli za głowę to by znaczyło, że to raczej powieszenie, szkoda :( A drzewo by wtedy wycięli, bo by było owiane złą sławą, więc dla nas same plusy :D

Ale inwestor musi się szykować na następne protesty, bo "Pracownia" otrzymała nowe posiłki.

Anna Grodzka porzuciła Palikota (nie pomogło mu nawet to, że jako damę całował ją w rękę) i przeszła do "Zielonych". Można przypuszczać, że i Biedroń wkrótce podąży jej śladem.

I co to zmienia? Chyba tylko to, że przechodzi z partii o nikłej sile politycznej do partii o zerowej sile politycznej (i oby taką została) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na Białorusi

Białoruś co prawda nie ma gór, ale za to ma całkiem imponujący kompleks skoczni narciarskich i tras zjazdowych. Już kilka kilometrów na północ od Mińska zaczyna się pagórkowata wyżyna morenowa, o ukształtowaniu terenu przypominającym nasze Mazury, a miejscami nawet Góry Świętokrzyskie.

Tutejsze pagórki nie oszałamiają co prawda wysokością, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Z takiego założenia wyszli Białorusini, którzy założyli w tym miejscu kompleks narciarski Raubiczy, z kilkoma stokami dla narciarstwa zjazdowego, całkiem niezłymi skoczniami narciarskimi, stadionami i halami sportowymi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jojki....

http://skisport.by/en/skicenters/sunnyvalley/

Zobaczcie też inne... wow! U nas takie pagórki to maj.a infrastrukturę typu stary Polsport co daj Boże..

A tu Magyarorsag: i Matra Sipark... - fajne, ale powodzenia z dogadywaniem się z nimi... oni sami siebie nie kumają.. ;-))

http://www.sipark.hu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą wyglądały stacje wyprzęganego Tatralift. Mam nadzieje, że zmienili design, bo poprzednie wyglądały jak tandetne blaszaki. Fajnie, jakby właściciele zainwestowali w system naśnieżania z prawdziwego zdarzenia. Zautomatyzowany, z armatkami stacjonarnymi. Podobno w zeszłym sezonie był problem, bo woda w nowym zbiorniku była za ciepła. Nie zastosowano systemu chłodzącego ani napowietrzania, wiec woda z wierzchu zamarzała, a w środku była cieplejsza. Zresztą nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na średnicę rur, które były kładzione na solisku. Były śmiesznie wąskie. Póki inwestor bedzie zajmował się naśnieżaniem bez pomocy kompetentnych firm, możemy liczyć tylko i wyłącznie na prowizorkę :sorrow:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą wyglądały stacje wyprzęganego Tatralift. Mam nadzieje, że zmienili design, bo poprzednie wyglądały jak tandetne blaszaki. Fajnie, jakby właściciele zainwestowali w system naśnieżania z prawdziwego zdarzenia. Zautomatyzowany, z armatkami stacjonarnymi. Podobno w zeszłym sezonie był problem, bo woda w nowym zbiorniku była za ciepła. Nie zastosowano systemu chłodzącego ani napowietrzania, wiec woda z wierzchu zamarzała, a w środku była cieplejsza. Zresztą nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na średnicę rur, które były kładzione na solisku. Były śmiesznie wąskie. Póki inwestor bedzie zajmował się naśnieżaniem bez pomocy kompetentnych firm, możemy liczyć tylko i wyłącznie na prowizorkę :sorrow:

Podpisuję się obiema rękami...

Porządne naśnieżanie jest 10 razy ważniejsze od wypasionych kanap. Niektórzy inwestorzy już o tym wiedzą, szkoda że nie wszyscy...

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mam pytanie do odwiedzających Korbielów. Jak wygląda sytuacja na froncie robót krzesła na Buczynkę??:happy: Inwestor zapowiadał na październik stawianie słupów - czy coś się dzieje w tym temacie?

Pozdrawiam

Wczoraj byłem, przy okazji powrotu z Tatrzańskiej Łomnicy. Trwa budowa dolnej stacji. Słupy stoją i czekają na śmigło. Z tego co się dowiedziałem, to jak pogoda pozwoli, to śmigło ma sie pojawić w Korbielowie w najbliższych dniach.

Jak znajdę czas, to wieczorem wrzucę kilka fotek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Słupy stoją i czekają na śmigło. Z tego co się dowiedziałem, to jak pogoda pozwoli, to śmigło ma sie pojawić w Korbielowie w najbliższych dniach.

(...)

Już podpowiadam: w piątek i sobotę zapowiada się słoneczna i dość stabilna pogoda.

Zapraszamy... :angel:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...