Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zadzwoniłem do OW Jontek, i powiedzieli że na 100% nie ruszy w tym roku.
Ale mnie ci ludzie wyprowadzają z równowagi. Mogli zostawić ten orczyk w spokoju. "janusze biznesu" to zdecydowanie za małe określenie [emoji34] Ileż można!!!?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pablodc napisał:

Ale mnie ci ludzie wyprowadzają z równowagi. Mogli zostawić ten orczyk w spokoju. "janusze biznesu" to zdecydowanie za małe określenie emoji34.png Ileż można!!!?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

trzeba to było kupić po cenie złomu, jak było wystawione na sprzedaż ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko rusza w sobotę :) Komunikat z Facebooka:

W najbliższy weekend 9-10 grudnia w godzinach 8:00-15:00 uruchomiona zostanie:
1f3bf.png🎿kolej Polana Strugi-Hala Szczawiny.
1f3bf.png🎿wyciągi orczykowe; H.Szczawiny - H.Miziowa nr V i VI, H.Miziowa - Pilsko nr VII.
Jeździmy trasą nr 5 z Pilska do H.Szczawiny. Powrót KOLEJĄ z H.Szczawiny do Polany Strugi GRATIS!!!1f3c2.png🏂
Pozostałe trasy są zamknięte, nieratrakowane - mała pokrywa śniegu! Zapraszany także do restauracji Kamienna przy parkingu1f32d.png🌭2615.png
Od poniedziałku do piątku Ośrodek Narciarski będzie nieczynny, natomiast od kolejnego weekendu-16 grudnia, planowane jest uruchomienie go na stałe, także koleji Kamienna-Solisko z wielką nadzieją na sprzyjające opady śniegu i minusową temperaturę.2744.png❄️2744.png❄️2744.png❄️

Widzimy się na stoku! 1f3d4.png🏔️1f3c2.png🏂1f3bf.png🎿

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pablodc napisał:

Ja zamierzamemoji4.png
 

 

2 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Całym busem :)
 

 

3 minuty temu, melo7anthony napisał:

Wpadam w niedziele :)

W niedzielę zanosi się na okienko pogodowe, więc... :) - zazdroszczę tym, którzy mieszkają w takiej odległości, że nawet jak spluną pod wiatr, to i tak doleci do Pilska ;). Ja mam trochę dalej, ale i tak bliżej niż niektórzy ¬¬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę zanosi się na okienko pogodowe, więc... [emoji4] - zazdroszczę tym, którzy mieszkają w takiej odległości, że nawet jak spluną pod wiatr, to i tak doleci do Pilska [emoji6]. Ja mam trochę dalej, ale i tak bliżej niż niektórzy [emoji19]
Pozdrowienia z Rumuni k.... j.... mac... a juz miałem bilet powrotny na dziś kupiony... moze w nastepny weekend się uda

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, christofer30 napisał:

Podobno w tym roku nie będzie czynny talerzyk na kopiec. Czyli coraz mniej wyciągów do jazdy na Pilsku

Uuu to słabo... :/

Ale za to jest szansa że ludzi przyciągnie Szczyrk i na Pilsku będzie znacznie luźniej.

Pilsko zapewne czeka ten sam los co Szczyrk i myślę że to kwestia czasu kiedy ktoś zainwestuje w ten ośrodek i kto wie czy to nawet nie będzie TMR... wcale by mnie to nie zdziwiło.

Zastanawiam się czy ten ostatni bastion ze starymi wyciągami jakim pozostaje Pilsko nie będzie najbardziej atrakcyjnym narciarsko w najbliższych latach.

Ciężko przewidzieć jakim ośrodkiem stanie się Szczyrk po inwestycjach...

Czy nie podzieli losu Białki? Kolejki do kolejek, korki do wjazdu, i tłok na trasach? Zobaczymy..

Sympatycy Pilska raczej na tym zyskają :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andy-w said:

Przypuszczam, że obsadzę 4-5 siedzeń w moim bolidzie. Na razie chyba opcja skiturowa przeważa.

 

2 hours ago, Góral spod Skrzycznego said:

Jeśli myślisz o jutrzejszym dniu to znajdziesz nas koło 10,00 u Fera.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Jutro COS zjazdowo, Pilsko w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...