Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko, Korbielów - informacje


PavloS_

Rekomendowane odpowiedzi

Może do Sylwestra się nie wyrobią z odbiorami. Ale w styczniu jest szansa. Najgorsze to są elementy betonowe. Potem to już składanie przywiezionych na miejsce elementów. Sprawna ekipa robi to dosyć szybko. Do grudnia spokojnie mogą pracować bez śniegu.

Właśnie te sterczące druty zbrojeniowe mnie martwią.

Gdyby były zalane już to pół biedy.

Figo, czyżbyś był zły, że nie dadzą rady ? biggrin.png

Jak najbardziej.

Zły!!!:mad::

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te sterczące druty zbrojeniowe mnie martwią.

Gdyby były zalane już to pół biedy.

W dzisiejszych czasach można lać beton poniżej zera.

Dużo poniżęj, acz nie jest to -26,5 jakie zanotowałem przy spotkaniu m.in. Johnnego w pewne mrozy :)

Pytanie zawsze padnie o koszty.

Większą akcją jest drukowanie 3d ścian betonowych w np domach jednorodzinnych. Przed nami piękna epoka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

czyli tak jak rok temu

Maly update odnosnie Pilska -

dwie informacje :)

dobra to taka, ze praca wre. na dole betoniarki kursuja + ekipy pracuja przy budynku stacji dolnej? gastronomii?

rozprowadzone sa prad, woda itp kursuja tez spychacze i koparki na parkingu, na ktory zrobiono nowy wjazd z dolu, nie tak jak bylo wczesniej, okrezna droga kolo kortu tenisowego. zrobiona jest takze przecinka z trasy, prosto na parking ;) takze nie trzeba bedzie podchodzic.

zla informacja jest taka ze spotkalem JC pod Jontkiem, takze po raz kolejny uprzedzil mnie z fotorelacja :D

w zwiazku z tym poczulem sie zwolniony z obowiazu robienia zdjec - Jacek wroci to wrzuci pelna galerie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilsko, Korbielów - informacje

A byłem w Korbielowie, robota aż się pali w rękach.

Dużo jeszcze do zrobienia, ale jestem przekonany, że zdążą.

Pozdrowienia dla Gregora, który mnie wypatrzył. Zresztą nic trudnego. Mało jest zakręconych inaczej fotografujących dziury w ziemi i błoto

a3utuqu8.jpg

4a2y8agu.jpg

Mobilnie Jacek

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zablokują rozwój Korbielowa,nie będzie narciarzy.Nie będzie narciarzy,nie będzie pracy,tym bardziej pieniędzy.Będzie bida,więc ludzie będą palić w piecach nawet nie węglem,ale mułem,śmieciami i innym dziadostwem,zamiast np. gazem.Żywiec już ma z tym poważny problem!O wodach termalnych nawet nie wspomnę... Ciekawe jak takie spaliny będą oddziaływać na obszar Natura 2000? :rolleyes::

Będzie bida,nie będzie kanalizy,bo i za co ją budować?Wywóz szamba drogi,więc bardzo jestem ciekaw gdzie trafią fekalia?Na obszar Natury 2000? :tongue:

Tylko bogate regiony stać na prawdziwą ekologię!Tak przynajmniej ja uważam.A dla Korbielowa narciarstwo może być szansą na prawdziwy rozwój. :rolleyes::

Kompletnie nie rozumiem,jak krzesełko w tym miejscu miałoby mieć gorszy wpływ na środowisko,niż stary,głośny, kapiący smarem orczyk?Tak samo,jak wyrównanie łąk,bo lasu tam nie było! :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokują rozwój Korbielowa,nie będzie narciarzy.Nie będzie narciarzy,nie będzie pracy,tym bardziej pieniędzy.Będzie bida,więc ludzie będą palić w piecach nawet nie węglem,ale mułem,śmieciami i innym dziadostwem,zamiast np. gazem.Żywiec już ma z tym poważny problem!O wodach termalnych nawet nie wspomnę... Ciekawe jak takie spaliny będą oddziaływać na obszar Natura 2000? :rolleyes:: Będzie bida,nie będzie kanalizy,bo i za co ją budować?Wywóz szamba drogi,więc bardzo jestem ciekaw gdzie trafią fekalia?Na obszar Natury 2000? :tongue:Tylko bogate regiony stać na prawdziwą ekologię!Tak przynajmniej ja uważam.A dla Korbielowa narciarstwo może być szansą na prawdziwy rozwój. :rolleyes::Kompletnie nie rozumiem,jak krzesełko w tym miejscu miałoby mieć gorszy wpływ na środowisko,niż stary,głośny, kapiący smarem orczyk?Tak samo,jak wyrównanie łąk,bo lasu tam nie było! :stupid:
Jak słyszę o tym brodatym blokującym inwestycje w Korbielowie to aż się we mnie gotuje. Zauważcie, że on nie proponuje żadnych rozwiązań, nie wychodzi z propozycjami, ONI TYLKO BLOKUJĄ. Są upośledzeni, prawdziwi ekolodzy pracują nad tym jak życie ludzi pogodzić z życiem zwierząt. Z resztą ten obrazek doskonale obrazuje różnicę w podejsciu.

cf380732c16ec9c7f882a083e4373b6d_original.jpg

Oni nie chcą pomagać naturze. Oni chcą blokować - bo z tego żyją. Pomaganie i łączenie życia ludzi z życiem zwierząt przekracza ich nawet nie umiejętności, ale chęci.

cf380732c16ec9c7f882a083e4373b6d_original.jpg.77a9f5311280adf13626ac535d1017c1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalny profil Osrodka Pilsko-Jontek na FB informuje o podwojnym otwarciu w Korbielowie 14.12.2013

-4 osobowa kanapa Kamienna - Solisko

-dwupoziomowa resteuracja przy dolnej stacji w/w kanapy

trzeba im się z tą restauracją śpieszyć bo na razie są w lesie dopiero więźbę robią

Edytowane przez jata_70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...