Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Analiza video forumowiczów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy że co, zabronisz by Cię filmować?

A następne pytanie to dlaczego?

Nie chcesz jeździć lepiej, poprawić coś, nawet nie chodzi o uwagi innych(mniej lub bardziej konstruktywne) ale samemu jak się popatrzy to wiele widać....

aha, jeszcze mi się przypomniało z innego wątku, jak pisałaś o tym aparacie że musisz zacząć zabierać na stok, tak oczywiście ale To nie Ty masz mieć ten aparat, tylko ta jak to mówicie gorsza połowa:tongue:, bo jak Ty go będziesz mieć, to pozbawisz nas ładnych widoków:smile:

Ale ja też robię ładne zdjęcia widoków/przyrody :biggrin::stupid:

Do rzeczy:

Po "pierwsze primo" :biggrin: grudzień dla mnie odpada, zbyt napięte terminy, szczególnie, że to przed świętami, a jeszcze do tego trzeba pomyśleć o dziatwie, głównie tej najmłodszej :wink: nie, żebym wybrzydzała z terminem, normalne, że wszystkim nie spasuje.

Po "drugie primo" - zabronić filmowania nie mogłabym, ale też i nie miałabym chyba śmiałości przed tak zacnym towarzystwem zaprezentować swe umiejętności. Uwielbiam (baaa, kocham) jeździć na nartach, ale daleko mi do dobrego narciarza, a technika wymaga sporo szlifu - wciąż nad tym pracuję, jednak nie tak łatwo pozbyć się pewnych nawyków (jazdy jak "baba"). Staram się i powolutku do przodu. Nie mówię jednak "nie" na zawsze :tongue:

Po "trzecie primo" - właśnie ta brzydsza połowa często uwiecznia moją jazdę i potem na spokojnie analizujemy. Zostanie mi wszystko wytknięte, nie ma taryfy ulgowej :rolleyes:: a patrząc na niektóre filmiki z forum to wstyd pokazywać swoje :biggrin: popracuję nad sobą i wtedy mogę się "skamerować" czy też "sfilmować" :angel:

... się rozpisałam :redface: znów wyszło moje gadulstwo, na swoją obronę mam fakt, że zostałam sprowokowana :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiek nie mów, że będziesz się wstydziła, że ktoś Cię objedzie czy wyśmieje? :laughing: Ja to mam w d... i będę wdzięczny jak mi ktoś powie, że to i to robię źle, powinno to wyglądać tak i tak. To taka konstruktywna krytyka, którą trzeba wziąć na klatę, wyciągnąć wnioski i być lepszym :happy:

Właśnie taką konstruktywną krytykę mam na co dzień w domu :rolleyes:: objechania i wyśmiania się nie boję, po prostu jeszcze nie mam co pokazywać, jeśli chodzi o moją jazdę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "drugie primo" - zabronić filmowania nie mogłabym, ale też i nie miałabym chyba śmiałości przed tak zacnym towarzystwem zaprezentować swe umiejętności. Uwielbiam (baaa, kocham) jeździć na nartach, ale daleko mi do dobrego narciarza, a technika wymaga sporo szlifu - wciąż nad tym pracuję, jednak nie tak łatwo pozbyć się pewnych nawyków (jazdy jak "baba"). Staram się i powolutku do przodu. Nie mówię jednak "nie" na zawsze :tongue:

To jakaś bzdura!

Czyli co z powodu jakichś tam kompleksów nie chcesz przyjechać na takie spotkanie?

Nawet jeśli byś była faktycznie słabo jeżdżącym narciarzem, to w takiej sytuacji nie ma nic lepszego jak pojeździć z dobrze jeżdżącym.

Nikt nie będzie się z nikogo śmiał, no bo i z jakiego powodu?

I cosik mi się zdaje że te święta to jakaś przykrywka:rolleyes::

A czy Ci daleko czy blisko do dobrego narciarza to ferowanie tego wyroku pozostaw nam, oczywiście jeśli sobie życzysz. Ja wyznaję taką zasadę że jak ktoś nie pyta mnie, nie zwraca się z prośbą o pomoc, to uważam że taka jazda jaką uprawia przynosi mu satysfakcję i zadowolenie, więc po co mi się mu wtrącać do tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli byś była faktycznie słabo jeżdżącym narciarzem, to w takiej sytuacji nie ma nic lepszego jak pojeździć z dobrze jeżdżącym.

A czy Ci daleko czy blisko do dobrego narciarza to ferowanie tego wyroku pozostaw nam, oczywiście jeśli sobie życzysz. Ja wyznaję taką zasadę że jak ktoś nie pyta mnie, nie zwraca się z prośbą o pomoc, to uważam że taka jazda jaką uprawia przynosi mu satysfakcję i zadowolenie, więc po co mi się mu wtrącać do tego.

A dla mnie dobry narciarz to taki, który stosuje się do dekalogu FIS.

To jest tak samo, jak z kierowcą. Dobry kierowca jeździ przede wszystkim bezpiecznie. A co potrafi, pokazuje na torze w sobotnie popołudnie, idąc z kumplami na gokarty, czy zimą na pustym placu. Wielu jest takich, którzy uważają, że jeżdżą dobrze, zapychają nie dostosowując prędkości do warunków i umiejętności, a tym samym stwarzają zagrożenie. Nawet badany wariografem powiem, że osoba, która dopiero się uczy jest lepszym narciarzem od takiego narwańca.

Także podejrzewam, że w moim mniemaniu jesteś dobrą narciarką :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po "czwarte primo", ASIEK, to Ty jesteś trochę jakby nie na czasie!:smile: Są tacy którzy bardziej intymne, od tych na nartach, jazdy nagrywają i oddają pod ocenę opinii publicznej czekając komentarzy! Idzie nowe ASIEK! :smile:

He he. Bumer! Co Ci chodzi po głowie?! :eek: Jakiś specjalny WZF?! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już chyba będzie "jazda nocna":tongue:

He he he! :biggrin: Myślicie, że mocno odjechaliśmy od tematu głównego? Ale temat wątku to "Analiza video forumowiczów". Jak się domyślamy chodzi o umiejętności i technikę. No i prawdopodobnie chodzi o jazdę na nartach! :biggrin: :biggrin: :biggrin:. Ups! Mam nadzieję, że JC będzie wyrozumiały i mnie nie "prześwięci". :redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś bzdura!

Czyli co z powodu jakichś tam kompleksów nie chcesz przyjechać na takie spotkanie?

Nawet jeśli byś była faktycznie słabo jeżdżącym narciarzem, to w takiej sytuacji nie ma nic lepszego jak pojeździć z dobrze jeżdżącym.

Nikt nie będzie się z nikogo śmiał, no bo i z jakiego powodu?

I cosik mi się zdaje że te święta to jakaś przykrywka:rolleyes::

A czy Ci daleko czy blisko do dobrego narciarza to ferowanie tego wyroku pozostaw nam, oczywiście jeśli sobie życzysz. Ja wyznaję taką zasadę że jak ktoś nie pyta mnie, nie zwraca się z prośbą o pomoc, to uważam że taka jazda jaką uprawia przynosi mu satysfakcję i zadowolenie, więc po co mi się mu wtrącać do tego.

Kompleks to nie jest, raczej racjonalna ocena swoich umiejętności :wink: swego czasu czytałam intensywnie wątek o technikach jazdy i po jego lekturze z pokorą zmieniłam skalę umiejętności z 6 na 5, bo nie mam opanowanych kilka technik jazdy, na muldach czy puchu nie jeździłam nigdy i raczej nie zamierzam - zwyczajnie nie zależy mi :rolleyes:: a tyczki to w ogóle odpadają, bo to już kompletnie mnie nie jara - co innego oglądanie :wink: Wygląda na to, że tak sobie zostanę przy tej mojej piątce, bo zdecydowanie też nie miałam dotąd przyjemności na czarnych trasach :tongue:

Okres przedświąteczny zupełnie nie jest wymówką. Jazda przynosi mi wielkie zadowolenie, ale i tak mam kilka punktów, nad którymi pracuję :smile:

Nie mówię nie w ogóle, po prostu nie tym razem.

Edytowane przez asiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie dobry narciarz to taki, który stosuje się do dekalogu FIS.

To jest tak samo, jak z kierowcą. Dobry kierowca jeździ przede wszystkim bezpiecznie. A co potrafi, pokazuje na torze w sobotnie popołudnie, idąc z kumplami na gokarty, czy zimą na pustym placu. Wielu jest takich, którzy uważają, że jeżdżą dobrze, zapychają nie dostosowując prędkości do warunków i umiejętności, a tym samym stwarzają zagrożenie. Nawet badany wariografem powiem, że osoba, która dopiero się uczy jest lepszym narciarzem od takiego narwańca.

Także podejrzewam, że w moim mniemaniu jesteś dobrą narciarką :)

Patrząc z tego punktu to staram się jak mogę :happy: widać mogą być rożne kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proponuję aby kamerkę ustawić gdzieś tutaj ;http://www.stuhleck.com/html/D/hp.asp?pass=x

albo gdzieś pomiędzy ;http://www.hauser-kaibling.at/de/

a ;http://www.skiamade.com/en/winter/skiresorts/salzburger-sportwelt/wagrain

mam nieodpartą chęć zawitania gdzieś w te rejony jeszcze przed wigilią może nawet na 3-4 dni :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza video forumowiczów

Proponuję stok Złoty Groń w Istebnej. Myślałem o Julianach, ale nie ma szans, na Pilsku też nie ma gdzie "kamerować"

Najlepszym rozwiązaniem będzie Złoty Groń. Będę czekał o 9:30 przy dolnej stacji krzesła.

Kręcimy po dwa przejazdy: krótkim i długim skrętem. A potem, na forum analiza :applause:

Jak będzie miał ktoś ochotę to będzie można przetestować gogle Uvex Downhill 2000 Polavision Pro

Zielona kurtka, pomarańczowe spodnie i kamera w ręce to znaki rozpoznawcze :)

Ciekawy jestem kto przyjedzie..? Pogoda MO BYĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...