Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Aleksander G napisał:

Byłem na Chopoku w dniach 24 do 27 marca. Potwierdzam, żadnych obostrzeń, paszportów covidowych i żadnych maseczek. Nie spotkałem nawet jednej osoby w maseczce czy to w gondoli, czy knajpie.

Tak już było 23-26 luty 2022. Było to na kilka dni przed oficjalnym zniesieniem obostrzeń (25.02.2022), więc nie wiem skąd wersja że dopiero dziś coś znieśli.

Tego dnia nawet wyłączyli wszystkie komunikaty dźwiękowe, bo do piątku włącznie, trąbili przez megafony co 15 minut o blokowaniu karnetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja, 6 kwietnia 2022 roku zniesiono większość obostrzeń.

Osoby wjeżdżające do Słowacji  nie są obowiązane do dokonywania rejestracji formularza e-hranica ani do odbywania kwarantanny

Na terytorium Słowacji obowiązuje nakaz noszenia masek ochronnych klasy FFP2 (oprócz dzieci do lat 6) w pomieszczeniach zamkniętych, w trakcie imprez masowych oraz w środkach transportu publicznego (taxi, pociągi, autobusy, tramwaje, trolejbusy).

https://www.gov.pl/web/slowacja/zasady-wjazdu-cudzoziemcow-do-republiki-slowackiej-i-tranzytu-przez-jej-terytorium

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Plywak napisał:

@moloonie jedzie?

No na chwilę obecną nie jedzie ... robota ... 

Ale mam tak dynamiczny tydzień, że może się uda na niedzielę ... nie wiem, wszystko się pochrzaniło ...

Jeszcze dwa weekendy zostały, więc mam nadzieję, że sezonu nie zakończyłem :) były lata, że tradycyjnie jeździłem w lany poniedziałek 

P.S.

@jack78 sorki jeszcze raz za zamieszanie, wolałem wcześniej dać Ci znać a nie trzymać w niepewności do samego piątku 

@Plywak już chyba kiedyś jeździliśmy na Chopku, z kilka lat temu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Jusik2002 said:

Ktoś może powiedzieć jak tam jest teraz z ilością ludzi ? Jak może być w weekend ?

Na kamerkach widać, że dziś było bardzo mało ludzi. W weekend będzie pewnie o wiele więcej, ale jakiegoś tłoku bym się nie spodziewał. W poprzednią sobotę byłem na Łomnicy i było pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Plywak napisał:

Na kamerkach widać, że dziś było bardzo mało ludzi. W weekend będzie pewnie o wiele więcej, ale jakiegoś tłoku bym się nie spodziewał. W poprzednią sobotę byłem na Łomnicy i było pusto.

Do kiedy Lomnica, Bachledka, Chopok? Gdzie parkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, sstar said:

Do kiedy Lomnica, Bachledka, Chopok? Gdzie parkować?

Chopok ma rozpiskę do 24.04:

https://www.jasna.sk/stredisko/info-o-stredisku/jasna-live

Łomnica nic nie pisze, ale zazwyczaj kończą trochę wcześniej, bo to południowe stoki.

Bachledka zamknięta:

Dear visitors! In the period from 28.3. Until April 13, 2022, the entire Bachledka Ski & Sun resort, including the Treetop Walk, will be closed due to the regular spring maintanence before the summer season. 
The center will be reopened from April 14, 2022.  Thank you for your understanding. 🙏🏻
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Plywak napisał:

Chopok ma rozpiskę do 24.04:

https://www.jasna.sk/stredisko/info-o-stredisku/jasna-live

Łomnica nic nie pisze, ale zazwyczaj kończą trochę wcześniej, bo to południowe stoki.

Bachledka zamknięta:

Dear visitors! In the period from 28.3. Until April 13, 2022, the entire Bachledka Ski & Sun resort, including the Treetop Walk, will be closed due to the regular spring maintanence before the summer season. 
The center will be reopened from April 14, 2022.  Thank you for your understanding. 🙏🏻

Dzięki. Ten czternasty to dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Plywak napisał:

A w jakim celu się wybierasz? Bo stoki raczej nie będą w dobrej kondycji na Bachledce. Podejrzewam, że ruch tylko turystyczny. 

Masz racje. Widzę jak Białka wyglada, wiec zostaje Lomnica. PS na Janiolow Wierch przyszedł ciepły wiatr i śnieg znikł ponoc, a to opodal.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, pawelb91 said:

Jak warunki? Myślę nad wtorkiem / środą. Pewnie na zakończenie sezonu.

Warunki w sobotę, w dolnych partiach były bardzo dobre: beton/lód przyprószony śniegiem (kilka dni wcześniej było ciepło, więc puściło, a potem przymarzło). Powyżej Cucioriedek nie jeździłem, bo była taka mgła, że nie można było znaleźć trasy. Nie działa niebieska kanapa i trasa przy niej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, tresor said:

W tym roku w ogóle nie działała. Cholera wie dlaczego. Zresztą nie pamiętam kiedy w ogóle działała.

Jak byłem 3 lata temu, to działała :)

9 hours ago, jack78 said:

W lutym działała.

 

To pewnie nie za długo, bo trasa przy niej wyglądała na kompletnie nie ruszaną/nie przygotowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...