Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tez jestem od niedzieli, średnio pewnie 5 min staniam zależy od godziny. Dzis po 12 zaczął padać śnieg, więc wszyscy rzucili sie na kanapy z osłonami co właśnie widać na kamerze z Zaharadek, powyżej Prehyby mgła. Rano z córką na "13" trzy kolejne zjazdy do odbicia w ogóle nie bylo kolejki co jeszcze mi sie nie zdarzyło. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzień Hotel zarezerwowałem bo ferie Małopolski pokrywają się z Austriackimi i kiepsko z miejscami.  Jak już doszedłem do siebie po sprawdzeniu cen karnetów,  to teraz załamuje mnie pogoda i kolejki. No wyjścia nie ma :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack78 napisał:

Pogoda straszna. Ciągle na plusie.

Śnieg ciężki i mokry.

Jestem teraz na 9 dni i żałuję. Najchętniej bym po 3-4 dniach wracał.

 

Chopok przy dłuższym pobycie często wychodzi na minus z pogodą / warunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jack78 napisał:

Pogoda straszna. Ciągle na plusie.

Śnieg ciężki i mokry.

Jestem teraz na 9 dni i żałuję. Najchętniej bym po 3-4 dniach wracał.

 

Wszędzie takie kolejki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Chopok przy dłuższym pobycie często wychodzi na minus z pogodą / warunkami.

Tam pewnie góra 20% dni w sezonie to słońce. A jak słońce to dzikie tłumy. I tak źle i tak niedobrze. Czyli Chopok w pełnej krasie:)

Dlatego wybieram się tam za tydzień🤣

Edytowane przez tresor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tresor napisał:

Tam pewnie góra 20% dni w sezonie to słońce. A jak słońce to dzikie tłumy. I tak źle i tak niedobrze. Czyli Chopok w pełnej krasie:)

Dlatego wybieram się tam za tydzień🤣

Bo na Chopok to najwcześniej od końca lutego jak już i jak jest możliwość to na pogodę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tresor napisał:

Tam pewnie góra 20% dni w sezonie to słońce. A jak słońce to dzikie tłumy. I tak źle i tak niedobrze. Czyli Chopok w pełnej krasie:)

Zimą to nawet na nizinach jest jakieś 20% dni słonecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinn napisał:

Bo na Chopok to najwcześniej od końca lutego jak już i jak jest możliwość to na pogodę 

Raczej drugi tydzień marca, bo od 17 lutego do 10 marca są Słowackie ferie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cappo napisał:

Raczej drugi tydzień marca, bo od 17 lutego do 10 marca są Słowackie ferie. 

Jak jeździłem tam regularnie parę lat temu, to ferie słowackie początkiem marca były całkiem przyzwoite. Oczywiście luzów nie było, ale to nie porównanie do polskiej stonki. Zwróćcie uwagę, że np. nasze woj. śląskie, (które teraz ma ferie) ma niewiele mniej ludzi niż cała Słowacja😀. A słowackie ferie dzielą się regionami na trzy tury, więc jakoś się to rozbija.

Najgorsze kombo będzie 17-25 lutego, bo zaczną się już ferie słowackie, a trwał będzie ostatni tydzień naszych, w tym małopolskich. A to rzut beretem na Chopok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Zahradky to najgorszy punkt na mapie Chopoka. Kończy się tam 5 tras i te dwa krzesła zwyczajnie nie dają rady. Pół biedy, jak czynne są wszystkie wyciągi - to np. krzesłem B1 na Rovna Hola zdarzało mi się wjeżdżać na bieżąco i to w środku dnia. Gorzej, jak zamykają gondolę na szczyt i to dwuosobowe krzesło. Wtedy kumuluje się tam główny ruch. 

BTW, masakrycznie postępuje degradacja śniegu przez ten deszcz. Jeszcze w sobotę było tam mnóstwo śniegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, tresor said:

Jak jeździłem tam regularnie parę lat temu, to ferie słowackie początkiem marca były całkiem przyzwoite. Oczywiście luzów nie było, ale to nie porównanie do polskiej stonki. Zwróćcie uwagę, że np. nasze woj. śląskie, (które teraz ma ferie) ma niewiele mniej ludzi niż cała Słowacja😀. A słowackie ferie dzielą się regionami na trzy tury, więc jakoś się to rozbija.

Najgorsze kombo będzie 17-25 lutego, bo zaczną się już ferie słowackie, a trwał będzie ostatni tydzień naszych, w tym małopolskich. A to rzut beretem na Chopok.

Dodatkowo, większość mieszkańców Słowacji mieszka na zachodzie tego kraju, skąd w Alpy jest niewiele dalej niż na Chopok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...