Narty - skionline.pl
Jump to content
Guest

Gopass...

Recommended Posts

Godzinę temu, ptk89 napisał:

To samo jest w Szczyrku w dniach 6-10 stycznia. W związku z tym, że wszyscy w Szczyrku narzekają na jednodniowych turystów, którzy korkują Szczyrk to ten ich nowy system promuje...właśnie takich jednodniowych turystów. Taniej jest przyjeżdżać w pojedyncze dni, niż kupić karnet od razu na 5 dni.

To zapraszam w TE dni do Szczyrku i zobaczymy, czy będziesz stał w korku! To jest prosta strategia na przyciągnięcie ludzi w te dni, w których ośrodek ma mniej klientów. Po drugie liczba karnetów jest ograniczona - 10 tys. to naprawdę niewiele. Po sprzedaży cena idzie do góry!  

37 minut temu, JC napisał:

To zapraszam w TE dni do Szczyrku i zobaczymy, czy będziesz stał w korku! To jest prosta strategia na przyciągnięcie ludzi w te dni, w których ośrodek ma mniej klientów. Po drugie liczba karnetów jest ograniczona - 10 tys. to naprawdę niewiele. Po sprzedaży cena idzie do góry!  

Kur** weź wróć do podstawówki, naucz się czytać i liczyć. Piszę Ci od 4 postów, że kumpel jedzie w TE SAME 5-6 dni do Szczyrku. Co z tego skoro karnet ma droższy(440 zł) niż osoba, która przyjedzie tu na jeden dzień za 39 zł. Lepiej jest tu przyjechać codziennie z 1-dniowym skipassem, zawalić miasto w korkach, nawalić dymu z auta, niż szanować i promować ludzi, którzy w TYM SAMYM terminie przyjadą z góry na 5-6 dni, zostawią auto pod kwaterą i będą jeździć skibusem. Jeśli nadal nie rozumiesz to albo robisz z siebie idiotę albo po prostu nim jesteś. Kur** cały Szczyrk(ludzie, władze gminy, władze województwa) walczą z korkami i smogiem, a TMR i właściciel skionline "promuje" karnety jednodniowe za 39 zł. Ręce opadają i tylko współczuć mieszkańcom Szczyrku.

• Downvote 1

@ptk89 No weź, uspokój się. To, że na skionline jest żenująca czasami promocja Szczyrku, to wszyscy wiemy, ale to nie powód, żeby ludzi obrażać. I tak za chwilę te posty znikną.

• Like 1
  • Thanks 1

30 minut temu, ptk89 napisał:

Kur** weź wróć do podstawówki, naucz się czytać i liczyć. Piszę Ci od 4 postów, że kumpel jedzie w TE SAME 5-6 dni do Szczyrku. Co z tego skoro karnet ma droższy(440 zł) niż osoba, która przyjedzie tu na jeden dzień za 39 zł. Lepiej jest tu przyjechać codziennie z 1-dniowym skipassem, zawalić miasto w korkach, nawalić dymu z auta, niż szanować i promować ludzi, którzy w TYM SAMYM terminie przyjadą z góry na 5-6 dni, zostawią auto pod kwaterą i będą jeździć skibusem. Jeśli nadal nie rozumiesz to albo robisz z siebie idiotę albo po prostu nim jesteś. Kur** cały Szczyrk(ludzie, władze gminy, władze województwa) walczą z korkami i smogiem, a TMR i właściciel skionline "promuje" karnety jednodniowe za 39 zł. Ręce opadają i tylko współczuć mieszkańcom Szczyrku.

Drogi kolego, możemy mieć rożne zdanie, ale to nie znaczy, że masz prawo mnie obrażać. Zatem dostajesz bana!

• Like 5
  • Thanks 1

25 minut temu, WojtekM napisał:

@ptk89 No weź, uspokój się. To, że na skionline jest żenująca czasami promocja Szczyrku, to wszyscy wiemy, ale to nie powód, żeby ludzi obrażać. I tak za chwilę te posty znikną.

Cześć

Jako osoba, która ma do zmian w Szczyrku (delikatnie mówiąc) niechętny stosunek jestem trochę zszokowany tego typu stwierdzeniami (zwłaszcza w Twoich postach WojtekM).

Tylko delikatnie rzecz ujmując zła wola i uwielbienie dla różnego rodzaju teorii spiskowych może usprawiedliwić takie twierdzenia.

Pozdrowienia

Edited by Mitek

18 godzin temu, ptk89 napisał:

A kto broni ci kupić 5 skipassów jednodniowych na pobyt 5 dniowy. My tak kupiliśmy na Chopok.

Czyżby już skończyły się karnety promocyjne za 39zł na Szczyrk? Niestety nie mogę znaleźć, wyskakują mi w tym terminie za 89zł😟

1 godzinę temu, pasazer85 napisał:

Posiadacze sezonówek, macie na swoim koncie gopass możliwość dokupienia ,,wieczornego szusowania,, na Szczyrk ? Nie mogę tego znaleźć :/ 

też nie widzę u siebie, chyba powinna być tam gdzie pozostałe kupony np jednodniowe na Chopok itp.

20 minut temu, AndKur napisał:

też nie widzę u siebie, chyba powinna być tam gdzie pozostałe kupony np jednodniowe na Chopok itp.

u mnie to nawet tych jednodniowych na Chopok nie widać  :/ 

1 minutę temu, pasazer85 napisał:

u mnie to nawet tych jednodniowych na Chopok nie widać  :/ 

Zakładam, ze wiesz gdzie szukać ale tak dla pewności ;) 

rozwijasz menu pod Twoim imieniem i nazwiskiem ---> pierwsza pozycja menu "Kupony Gopass"

2 minuty temu, AndKur napisał:

Zakładam, ze wiesz gdzie szukać ale tak dla pewności ;) 

rozwijasz menu pod Twoim imieniem i nazwiskiem ---> pierwsza pozycja menu "Kupony Gopass"

Tak wiem, mam tam tylko wygasłe oferty :/ Ale z tym gopassem już tak jest.. w moich aktywnych zamówieniach też nie mam sezonówki, w zeszłym roku też nie miałem a działała :D 

W przyszłym miesiącu jak będzie warun pojadę na Chopok, kupie skipass przez stronę, na miejscu nie będzie działał, załatwię to w infocentrum i będzie ok, ale jak wrócę do Szczyrku to nie zadziała sezonówka,więc znowu do infocentrum... nie wiem jak u Was ale u mnie to norma od 3 sezonów  :/ 

1 minutę temu, pasazer85 napisał:

Tak wiem, mam tam tylko wygasłe oferty :/ Ale z tym gopassem już tak jest.. w moich aktywnych zamówieniach też nie mam sezonówki, w zeszłym roku też nie miałem a działała :D 

W przyszłym miesiącu jak będzie warun pojadę na Chopok, kupie skipass przez stronę, na miejscu nie będzie działał, załatwię to w infocentrum i będzie ok, ale jak wrócę do Szczyrku to nie zadziała sezonówka,więc znowu do infocentrum... nie wiem jak u Was ale u mnie to norma od 3 sezonów  :/ 

Normalnie, adrenalina jeszcze zanim zaczniesz jeździć, taka usługa dodatkowa. Aż dziwne, że za darmo ;)

2 minuty temu, AndKur napisał:

Normalnie, adrenalina jeszcze zanim zaczniesz jeździć, taka usługa dodatkowa. Aż dziwne, że za darmo ;)

Wymyślili by coś nowego bo już się przyzwyczaiłem 🤣

• Haha 1

Karnety w grudniu na Chopok już droższe. Za 9 Eur został już tylko wtorek 3.12 a tak to 21 Eur lub więcej.

Karnety są widoczne w zakładce skipassy a  NIE kupony pod nazwiskiem.

Żeby zobaczyć inne ośrodki czyli Szczyrk zamiast Chopoka i vice versa, trzeba kliknąć w nazwę ośrodka w lewym dolnym rogu strony a potem ponownie otworzyć zakładkę skipassy.