Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcinn napisał:

Darku zagęszczaj tam ruchy,bo szykuje się spotkanie skiturowe

Dużo zdrówka :)

No staram się, staram ale nie w tym sezonie. Na razie powoli stawiamy diagnozę, bo wydolność cały czas spada. Z 35 zostało 20% i pojawia się woda. Będą mnie od jutra wyszczuplać. Cardionopatia przerostowa. Trochę mu się przytyło, memu sercu znaczy się. Raczej chłopaki ciężko będzie z nartami ale cuda się zdarzają. No dobra ale nie mazać się tu nade mną, tylko śmigać ile się da. Śniegu macie pod dostatkiem a jeszcze dosypie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brzmi to najlepiej, ale jesteś silny gość ( góral ) i na pewno forma powróci. Sam jestem po ciężkiej chorobie i wiem co to znaczy leżeć w szpitalu, gdzie wokół kręci się życie a ty leżysz przykuty do łóżka i nie ma siły na nic.

Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Edytowane przez strzelec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Góral spod Skrzycznego said:

Witam narciarską brać na Śląsku. Od dziś kilka dni śmigam w Ochojcu. Zna ktoś ten ON? ?

 

Znany ON. Raz na trzy miesiące się tam melduje :)

Ojciec mój też. Kolejny taki ON jest w Zabrzu :) tam trafiają jeszcze lepsi narciarze. Obyśmy obydwaj aż tak dobrzy nie byli żeby tam się dostać  - życzę tego Tobie i sobie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję wszystkim skiturowcom, ja obecnie przechodzę specjalistyczne badania wydolnościowe ?

 

WP_20170113_006.jpg

Żarty, żartami ale pojawiła się hipoteza nękających mnie pasożytów a wtedy oznacza to szybki powrót na stok a raczej w te dwumetrowe zaspy w lesie. Udanego WZF Skitur na Rysiance.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Ciag dalszy diagnostyki a frakcja wyrzutowa leci, w zeszłym tygodniu było 20% wydolności. Dziś MR jutro biopsja i pewnie będzie wiadomo co mi podać na drania co mnie gryzie.

Przy samym czytaniu to mnie już słabo się robi :(.

Darek duuuuuuuuuuużo zdrowia.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw - powoli - jak żółw – ociężale, Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale, Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, I kręci się, kręci się koło za kołem, I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej, I dudni, i stuka, łomoce i pędzi, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! Po torze, po torze, po torze, przez most, Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Do taktu turkoce i puka, i stuka to: Tak to to, tak to to , tak to to, tak to to. Gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak gdyby to była piłeczka, nie stal, Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana, Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana.
A skądże to, jakże to, czemu tak gna? A co to to, co to to, kto to tak pcha, Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch? To para gorąca wprawiła to w ruch, To para, co z kotła rurami do tłoków, A tłoki kołami ruszają z dwóch boków I gnają, i pchają, i pociąg się toczy, Bo para te tłoki wciąż tłoczy i tłoczy, I koła turkocą, i puka, i stuka to: Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to!…

frag."Lokomotywa" J.Tuwim

YES, uwolnione z toni topiących je płynów ruszyło. Wskazania infekcyjne z krwi spadają, wydolność wzrasta - dziś zmierzone 26%. Mamy winnego zapalenia - pozostaje "walka na pięści"  kroplówkami przeciwzapalnymi w tydzień się uporamy. Pozostanie cierpliwie dwa miesiące spędzić w domu i można zacząć pracę nad przywróceniem kondycji.

Według lekarzy wypracowana kondycja mięśnia sercowego uratowała go bo z chwilą ataku bakterii startowałem z wysokiego poziomu wydolności, której starczyło na czas walki z infekcjami. W drastycznym momencie w ubiegłym tygodniu pozostało mi jedyne 20%. Dziś rozumiem co znaczy praca nad kondycją i widzę jej sens. Musimy być silni na czas walki z nieobliczalnym wrogiem życia.

Także moi kochani ruszajcie z kanapy na stoki, w góry i skitury. Niech nikomu nie będzie dane widmo utraty najukochańszej pasji jaką są NARTY. Teraz jestem pewien w przyszłym sezonie znów do was dołączę.

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...