Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎07 o 21:12, keisyzrk napisał:

To co tygryski lubią najbardziej... :)http://wisla.e-skipass.pl

 

Zrzut ekranu 2017-10-07 o 21.04.54.png

 

Może nikt nie zauważył ale pojawiła się też tutaj całosezonówka za 769 pln ważna tez wieczorami we wszystkich ośrodkach wchodzących w skład :) 

Oj ktoś poczuł oddech nadciągającej konkurencji za miedzą :):):)

 

 

wisla.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon w przedsprzedaży  za 770zł  oferta bardzo atrakcyjna, ale brak Czantorii

Czantoria w dalszym ciągu wyłamuje się z Wiślańskiego Skipassu, mogą się w tym sezonie nieźle zdziwić jak narciarze wykupią sezonówkę na Wisłę lub Szczyrk i zapomną o Czantorii.

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "jej" strata :D Ja rozpatrując oferty TMR czyli "sprytny Słowacja ze Szczyrkiem" + ewentualnie "wiślański" mieszkając w okolicy Bielska mam aktualnie cały rejon w mojej okolicy wraz ze Słowacją za w miarę przyzwoite pieniądze na cały sezon :) I liczy się to , że nie mam tyle luzu co np. @Jasiek ,który ostatnio zadeklarował x dni na nartach w sezonie 2017/2018 bo większość mojego czasu na deskach w ubiegłym sezonie spędziłem na jazdach wieczornych w Beskidzie ze względu na pracę  :( Ale jak ktoś nie ma wypasionego portfela jak ja to biorąc pod uwagę 40 dni i nocy w ubiegłym sezonie na śniegu to tego typu oferty powodują , że wyjazdy na narty robią się przynajmniej dla mnie (i pewnie nie tylko) coraz tańsze :) I o to chodzi !! :):) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2017 o 09:12, leitner napisał:

Wspólny saac039c0664f8c5d06a05927713b18e3.jpg

csm_728x90px-sezon_-wka_1493f97819.jpg

csm_5-dni-fb_c517c61bf6.png

Tylko do końca października kupując skipass na cały sezon do Szczyrku otrzymujesz 5 dni darmowej jazdy w naszych słowackich ośrodkach w Jasnej, Tatrzańskiej Łomnicy lub Strebskim Plesie!

ZNIŻKI:

Aby skorzystać ze zniżki wymagany jest dokument tożsamości ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia (paszport, dowód osobisty, w przypadku dzieci – paszport lub legitymacja ubezpieczeniowa). 

  • BEZPŁATNY : Dzieci do lat 5,99 tylko w towarzystwie osoby dorosłej powyżej 18 lat (maksymalnie 2 dzieci pod opieką 1 osoby dorosłej powyżej 18 lat).
  • DZIECI: dzieci w wieku 6 do 11,99 lat. karnet Szczyrk 630zł
  • JUNIORZY: osoby w wieku 12 do 17,99 karnet Szczyrk 720zł
  • SENIORZY: osoby powyżej 60 roku życia karnet Szczyrk 720zł       oraz posiadacze legitymacji osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności lub legitymacji osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagającej opiekuna.
  • Dla reszty 900zł jeszcze przez tydzień tylko do końca października.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie zapewne dzięki Słowakom  pojawiły się w przedsprzedaży karnety całosezonowe w rewelacyjnych cenach.Nowością są też zniżki dla dzieci.

Polacy wcale się nie ucieszyli, co widać po komentarzach na jedynie słusznym portalu z kupą ,,przyjaciół", narzekają że darmowe 5 dni w Tatrach to oszustwo-bo nie na cały sezon, oszustwem jest też że wieczorna jazda nie jest za darmo oraz że karnet jest spersonalizowany. Do karnetu SMR i COS dodano zupełnie bezpłatnie BSA, to rozpoczęły się pretensje że nie jest ważny w listopadzie i na jazdę nocną

Wisła przygotowała 100 karnetów sezonowych, a sprzedały się tylko 24sztuki.

SMR  zdziwi jak niewiele sprzedał sezonówek, pewnie na przyszły sezon podrożeją  karnety dzienne.
 

Dzisiaj ostatni moment na zakup dla zapominalskich.

Wisła 770zł

wisla.png

 

 

Czarny Groń, KasinaSki, Słotwiny Arena Karnet roczny 790zł

cennik_czarny_gron_2017.jpg

Szczyrk 900zł

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, harnaś B-T napisał:

Oto w końcu nasz Ski Pas się pokazał .

Białka Tatrzańska

http://tatryski.pl/page/74/cennik 

Zainteresowani mogą rzucić okiem :)

Wprowadziliście kilka zmian, moim zdaniem na gorsze.

W zeszłym roku za 7 dniowy Skipass dla dziecka płaciłem 350 zł, na dzień dzisiejszy jest to kwota 385 zł.

Podnieśliście cenę "14 dniowej pseudo-sezonówki" do 910 zł (z 826 zł).  Do tego bardzo niewielka różnica w cenie karnetu pomiędzy sezonem niskim i wysokim, brak korzyści za zakup on-line.

Ciekawe kiedy poczujecie oddech ze strony konkurencji w Szczyrku (tam za prawdziwą sezonówkę płacę 899 zł) i zaczniecie wyciągać wnioski. Kuriozum jest też zapis, że dziecko do 120 cm jeździ za darmo, toż to czysta dyskryminacja osób wysokich (w Szczyrku dzieci do lat 6 gratis). 

Pozdrawiam

K.M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskich ośrodkach porażką jest cena karnetów dla dzieci, zarówno maluchów, jak i juniorów.

5 czy 9 złotych różnicy - śmiech na sali.... Albo taki  super bonus w cenniku, że dzieci do 3 lat, jeżdżące pod opieką rodziców - mają za darmo :)))) Bo te dwulatki, co same śmigają bez dorosłych - wg gestora wyciągu już normalnie płacą ;) (niektóre wiślańskie „stacje” mają taaaakie oferty)

Argumentem właścicieli wyciągów jest to, że małolat zajmuje na krześle tyle samo miejsca, co dorosły, więc cena taka sama. Ów właściciel nie bierze pod uwagę, że rodzic z takim dzieckiem wielokrotnie rzadziej na to krzesło siada – sześciolatek raczej nie będzie kręcił biegu zjazdowego góra-dół przez 8 godzin. Rodzic z małym dzieckiem potencjalnie spędzi sporo czasu w knajpie – więc zostawi kolejny zarobek wpływający do stacji.

No i wreszcie budżet całego wyjazdu. Rodzina, która ma zapłacić za wszystkich praktycznie 100% stawki – po prostu będzie rzadziej jeździć na narty – i tu właściciel stacji ma wpływ zero.

Dla Austriaków i Włochów to nie jest wiedza tajemna – więc w zależności od ośrodka dzieci są za free do lat 6 ,8 (Dolomiti superski), a czasami nawet do 10 ciu (np. Stubai). Skiamade, dzieciaki do 16 lat są za pół ceny karnetu dorosłego. Trzy kolejne lata -25%.

Przy dzieciach do ośmiu lat, za skipasy Dolomiti superski na 7 dni – płacę o około 300 PLN więcej, niż w Białce..... Z całym szacunkiem, ale potencjał narciarski troszkę większy, kolejki jakby nieistniejące etc.

Póki co, nie wyobrażam sobie w żaden sposób  sensu wyjazdu na tydzień z dziećmi - do jakiegokolwiek ośrodka w PL.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy cennik Słotwiny Arena.


Ceny oczywiście w górę...

CENNIK STACJI

SEZON NISKI do 25.12.2017 i od 26.02.2018
person1.png NORMALNY ULGOWY
1 wjazd 14,00  12,00 
3 h 55,00  50,00 
4 h 60,00  55,00 
całodniowy 90,00  80,00 
family.png RODZINNY  
2+1 4 h 159,00   
2+2 4 h 195,00   
2+1 całodniowy 229,00   
2+2 całodniowy 289,00   
SEZON WYSOKI od 26.12.2017 do 25.02.2018
person1.png NORMALNY ULGOWY
1 wjazd 14,00  12,00 
3 h 60,00  55,00 
4 h 65,00  60,00 
całodniowy 99,00  80,00 
family.png RODZINNY  
2+1 4 h 169,00   
2+2 4 h 209,00   
2+1 całodniowy 249,00   
2+2 całodniowy 299,00   
WYCIĄG DLA POCZĄTKUJĄCYCH / 8:00 – 20:00  
1 h 15,00   
4 h 30,00 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mifilim napisał:

Tak patrzę na te cenniki w Polsce i pluję sobie w twarz, że wcześniej nie pomyślałem i nie kupiłem sezonówki do Szwajcarii za € 205 czyli jakieś 870 zł :(

W przyszłym sezonie naprawie ten błąd. :D

ciesz się że nie kupiłeś bo albo nie ma śniegu albo jak spadnie to możesz wjechać kolejką ale zjazd na nartach w dół jest zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Kupował już ktoś te 5 dni na Słowacji, nie wiem od czego zacząć?

Wchodzisz na Gopass, wskazujesz osobę na którą kupiłeś sezonówkę (bo na koncie możesz mieć kilka osób). Następnie wchodzisz na moje kupony, zmienisz kraj na Słowację (Sprawdź rabaty na Słowacji), pojawiają się Skipassy za darmo na Słowcję, zaznaczasz co chcesz i masz doładowaną kartę. 

Edytowane przez moruniek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na Gopass, wskazujesz osobę na którą kupiłeś sezonówkę (bo na koncie możesz mieć kilka osób). Następnie wchodzisz na moje kupony, zmienisz kraj na Słowację (Sprawdź rabaty na Słowacji), pojawiają się Skipassy za darmo na Słowcję, zaznaczasz co chcesz i masz doładowaną kartę. 
Dziękuję, zaraz to zrobię. Bo przecież ile? Dwa tygodnie?

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Jeeb napisał:

na wszystkie tylko musisz przy kasie powiedzieć że mieszkasz w Polsce

 

57 minut temu, Jeeb napisał:

ciesz się że nie kupiłeś bo albo nie ma śniegu albo jak spadnie to możesz wjechać kolejką ale zjazd na nartach w dół jest zamknięty

ale to dopiero początek sezonu to jeszcze troche napada.....mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC changed the title to Polska - ceny skipassów

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...