Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wspólny SKIPASS w Szczyrku na SON, COS i BSA sezon 2018/2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Maria napisał:

Miałam na myśli to, czy po dopłacie do sezonówki słowackiej we wrześniu dodatkowo do Szczyrku, ta dopłata będzie też funkcjonowała w COS. Bo teraz oczywiście nie, ale i tak mam jeszcze starą, aktualną sezonówkę szczyrkowską. A tamto nie wydaje mi się oczywiste. Chyba napiszę do SMR-u. 

Jeśli chodzi ci o to, że jak zakupisz sezonówkę SK i PL we wrześniu, czy będzie działać w SMR, COS i BSA to tak, będzie działać. Tak jak działa obecnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kombinacje TMR z tymi karnetami, to dla mnie jedynie Szczyrk ma obecnie sens. No chyba, że TMR wybuduję brakujący odcinek fullwyapsówki od Żywca do Jasnej... xD Oczywiście darmowej, lub włączonwej w karnet... B| xD

A jak tak dalej będą kombinować, to będzie trzeba dokładniej przestudiować ofertę alpejską...:P B| 450 km do najbliższych ośrodków to nie tak dużo... 9_9 A na miejscu są też inne alternatywy... ^_^

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przedpłata Sprytnej Sezonówki 200zł

Przedpłata karnetu sezonowego 2018/2019, do którego pozostałą kwotę dopłacisz jesienią, gwarantuje najlepszą cenę oraz umożliwia jazdę na nartach także do końca tego sezonu ( 2017/2018)

Przedsprzedaż Sprytnej sezonówki 2018/2019 obowiązuje w ośrodkach Szczyrk Mountain Resort, COS i Beskid Sport Arena. Początek i koniec zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych w ośrodkach. Sprytna sezonówka obowiązuje na dzienne szusowanie. Po dokonaniu opłaty za Sprytną Sezonówkę w Twoim centrum zniżek pojawi się możliwość dokupienia pakietu wieczornej jazdy w Szczyrk Mounatin Resort oraz Beskid Sport Arena lub aquapassu w korzystnych cenach.

https://www.gopass.pl/strona-glowna/productdetail?idprice=7454

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem to wszystko z SK i jazda wieczorna bardzo dokładnie na GOPASS i nie ma co sie zastanawiać, karnet dla mnie i żony po prostu wupychodzi duuuzo taniej i zakupy na spontanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Patrząc na kombinacje TMR z tymi karnetami, to dla mnie jedynie Szczyrk ma obecnie sens. No chyba, że TMR wybuduję brakujący odcinek fullwyapsówki od Żywca do Jasnej... xD Oczywiście darmowej, lub włączonwej w karnet... B| xD

A jak tak dalej będą kombinować, to będzie trzeba dokładniej przestudiować ofertę alpejską...:P B| 450 km do najbliższych ośrodków to nie tak dużo... 9_9 A na miejscu są też inne alternatywy... ^_^

Haha :D Nie wiem jak wcześniej wyglądał cennik na SK, ale chyba 4 lata temu było to te 200€, od tego czasu do grudnia będą 2 nowe gondole śmiegać (1 już chyba 3 rok będzie) więc można by uzasadnić podwyżkę ale bez szaleństw, te wyłączenia to chamstwo i jakieś nieporozumienie, ale co zrobić :| 

PRZEMO - gdyby takie tłumy jak tam były w Szczyrku to byłby najlepszym ośrodkiem w Europie :D a tak poważnie to ja tam na SK aż takich tłumów nie widziałem jakoś nigdy :o 
Zastanowił się ktoś może jakie ceny będą w Szczyrku jak zrobią 100% założen? Strach się bać xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...