Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zermatt - Cervinia 05.04 - 13.04


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.09.2018 o 08:08, Sariensis napisał:

@wojgoc, nie martw się, posiadam wiele samochodów i na pewno pojadę takim, który nie jest zarejestrowany w bazie danych, ale dzięki za troskę ;).

Cześć

Jakbyś miał na zbyciu jakąś terenówkę to możesz jedną dać. ;)

Chyba, że po prostu prowadzisz wypożyczalnię.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2018 o 23:29, Sariensis napisał:

W jakim wieku?

w takim jaki napisałeś w PROFILU

12 godzin temu, Sariensis napisał:

Val Gardena

tam nawet jakby spadło 2 m śniegu w listopadzie to i tak nie otworzą bo im się nie opłaca

Otwiera natomiast (poza klasycznymi lodowcami) :

20.10 -Diavolezza w Pontresinie

01.11- Saas Fee

02.11- Parsenn w Davos

09.11-Gemsstock w Andermatt

 

Edytowane przez Jeeb
literka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Jakbyś miał na zbyciu jakąś terenówkę to możesz jedną dać. ;)

Chyba, że po prostu prowadzisz wypożyczalnię.

Pozdrowienia

Haha, u nas wszystkie pojazdy są wykorzystywane, tym bardziej 4x4 pracujące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jeeb napisał:

w takim jaki napisałeś w PROFILU

to jest wiek wirtualny ;)

Cytat

tam nawet jakby spadło 2 m śniegu w listopadzie to i tak nie otworzą bo im się nie opłaca

Otwiera natomiast (poza klasycznymi lodowcami) :

20.10 -Diavolezza w Pontresinie

01.11- Saas Fee

02.11- Parsenn w Davos

09.11-Gemsstock w Andermatt

 

wielkie dzięki, sprawdzę jak to tam wygląda

 

P.S. Włochom generalne nic się nie opłaca, ale jakoś całkiem nieźle sobie żyją ;). Biznesowo są nieco inni niż stereotyp wesołego Włoch, dużo narzekają na rząd i podatki, przyjeżdżając na kolacje S-klasą ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Sariensis napisał:

W 2017 było niestety słabo z wyborem, na opening przyjeżdzają w Alpy dzikie tłumy, nawet ceny karnetów na kilka dni ida mocno w gore, wielu jest na Świecie narciarzy, spragnionych otwarcia normalnego, nie lodowcowego, sezonu. Musisz kiedyś pojechać, to zrozumiesz w czym tkwi problem, wielu przyjeżdża tylko na koncert, a miejsc noclegowych jest ograniczona ilość, na koncercie sa tysiące ludzi. Wielu tez przyjeżdża specjalnie na bezcelowe zakupy w np. Samnaun, gdzie można już kupić najnowsza markę perfum ;) ich nazwę podobno narciarze wykrzykują po przeczytaniu ceny.

 

 

8A31AB25-C2F2-4E8B-9C14-1A82AA0D9AD1.jpeg

Wiesz wiecej niz forum jest w stanie Ci przekazac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sariensis napisał:

to jest wiek wirtualny ;)

wielkie dzięki, sprawdzę jak to tam wygląda

 

P.S. Włochom generalne nic się nie opłaca, ale jakoś całkiem nieźle sobie żyją ;). Biznesowo są nieco inni niż stereotyp wesołego Włoch, dużo narzekają na rząd i podatki, przyjeżdżając na kolacje S-klasą ;)

Cześć

Spędziłem we Włoszech trochę czasu i nie rzuciło mi się w oczy takie malkontenctwo. Fakt, że znam  praktycznie tylko górską, alpejską a uściślając, "dolomitową" twarz Włoch. To jednak duży kraj i mam wrażenie, że im dalej na południe tym gorzej.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Spędziłem we Włoszech trochę czasu i nie rzuciło mi się w oczy takie malkontenctwo. Fakt, że znam  praktycznie tylko górską, alpejską a uściślając, "dolomitową" twarz Włoch. To jednak duży kraj i mam wrażenie, że im dalej na południe tym gorzej.

Pozdrowienia

Dwa światy. Nie znasz Włochów.

PS. W Polsce to działa w innym kierunku, wschód-zachód, bez tak jednoznacznej oceny. Podobnie jak we Włoszech. Chyba, że o biznes chodzi;-)

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sariensis napisał:

Nie tylko, ale muszę uwzględniać we wspólnym wyjeździe trasy dla żony.

Cześć

Nadal nie jarzę. To Wy jeździcie po innych trasach czy też jest tak wymagająca, ze musie mieć oddzielne (np. puste - i to rozumiem w pełni!). Nawet moja żona taka nie jest.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chrumcia napisał:

Do Livigno jeździłam przed kilka lat w grudniu i marcu(do dziś mi się czkawką odbija...) i w grudniu czasem było super, a czasem była tragedia ze sniegiem...

Zazwyczaj tam gdzie freeski to ze sniegiem może być różnie...

freeski to nie dla mojej żony, tylko dobrze zratrakowana trasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sariensis napisał:

freeski to nie dla mojej żony, tylko dobrze zratrakowana trasa ;)

Freeski to jest okres kiedy jest taniej....Biorąc mieszkanie podlegające pod akcję freeski jest po prostu taniej bo za skipass wychodzą "grosze"

Około 200 euro płaciłam 2 lata temu za osobę za tydzień (mieszkanie ze skipassem) w całkiem niezłych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...