Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zermatt - Cervinia 05.04 - 13.04


Rekomendowane odpowiedzi

ZERMATT - CERVINIA 05.04 - 13.04 Mam propozycję wyjazdu do topowego ośrodka,  leżącego u stóp Matterhornu - Zermatt - Cervinii ,  czyli najwyżej  położone trasy w Alpach , 358 km do naszej dyspozycji - tu po prostu każdy narciarz powinien odbyć pielgrzymkę choć raz w życiu . Mimo  iż jest to najdroższy ośrodek w Europie , udało mi się znaleźć dobrą ofertę - 2500 zł  za 7 dni w apartamencie przy stoku z 6 - dniowym karnetem międzynarodowym na obie strony - szwajcarską i włoską oraz oczywiście przejazdem komfortowym busem i wyżywieniem HB - śniadania i obiadokolacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JurekByd napisał:

W październiku / listopadzie tam nie warto - za mało otwartych tras - w tych miesiącach będą wyjazdy do Kaprun lub Molltaler Gletscher .

Nie rozwinąłeś moich wątpliwości w temacie gdzie zacząć nowy sezon narciarski, Austrią, Włochy czy Słowacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JurekByd napisał:

złotych ,

naprawdę podziwiam Twoją kalkulację, 

przed wielu laty miałem w Zermatt taką znajomą bacie co przenocowała i dawała 2 posiłki za 45 CHF  na dobę ale te czasy się skończyły,

teraz poniżej 100 CHF  nikt nie chce rozmawiać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jeeb napisał:

tam gdzie spadnie pierwszy śnieg w większej ilości a jak nie to do hali

osobiście sezon rozpocząłem 1 lipca w Cervinia a teraz kontynułuję w hali 

A ja z żoną chce jechać, w zeszłym sezonie start był w Ischgl w listopadzie, teraz chciałbym w innym miejscu, które będzie otwarte, śnieg będzie w tym roku szybko, takie mam przeczucia, Alpejskie kurorty otwierają sie w tym roku wczesniej pomnę zeszlosezonowych obfitych opadów. W Austri niby lepiej, ale we Włoszech fajny klimat a na Slovesnko mam wybitnie blisko, No i jest dylemat, teraz jeszcze nie mogę jeździć bo mi lekarz nie pozwala, nawet ma obiekcje co do lotu do Madrytu pod koniec września ;).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Nie rozwinąłeś moich wątpliwości w temacie gdzie zacząć nowy sezon narciarski, Austrią, Włochy czy Słowacja?

No, ale jeżeli chcesz wcześnie zacząć, to jak możesz brać Słowację realnie pod uwagę??? Gdzie byś tam chcial pojeżdzić i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, WojtekM napisał:

No, ale jeżeli chcesz wcześnie zacząć, to jak możesz brać Słowację realnie pod uwagę??? Gdzie byś tam chcial pojeżdzić i kiedy?

Na Chopoku będzie szybko otwarte, powinni wystartować pod koniec listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sariensis napisał:

Na Chopoku będzie szybko otwarte, powinni wystartować pod koniec listopada.

Chopok rusza 1 grudnia, ale ile będzie otwarte to zależy przede wszystkim od temperatur w listopadzie co ma wpływ na naśnieżanie. Na super warunki na początku grudnia bym nie liczył. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sariensis napisał:

Na Chopoku będzie szybko otwarte, powinni wystartować pod koniec listopada.

Pod koniec listopada Chopok to śmiałe założenie :D

edit: widzę, że wyżej ktoś mnie ubiegł powyżej (@pawelb91) - na forum są wątki o Jasnej. poczytaj - początek grudnia zazwyczaj coś tam działało, z naciskiem na coś.

Edytowane przez WojtekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Alpach tez szału na otwarciu nie ma, No chyba ze w kwestii cen na otwarciu ;). Ischgl startuje 22listada, Chopok 1 grudnia, za karnet na 3 dni w Ischgl, mam karnet na cały sezon na Słowację (780,00 PLN) jest nad czym, pomyśleć, te kilka dni więcej mnie nie zabije ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WojtekM napisał:

Pod koniec listopada Chopok to śmiałe założenie :D

Jestem urodzonym optymistą, poza tym byłem na Kasprowym w listopadzie 2017 i było bardzo dobrze, aż żal ze tylko freerderzy mogli pojeździć na kompletnie pustych stokach. Wyższe partie Chopoka mi wystarcza , lucky nie sa mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

Jestem urodzonym optymistą, poza tym byłem na Kasprowym w listopadzie 2017 i było bardzo dobrze, aż żal ze tylko freerderzy mogli pojeździć na kompletnie pustych stokach. Wyższe partie Chopoka mi wystarcza , lucky nie sa mi potrzebne.

Pewnie, że tak - ale czekałbym z zaplanowaniem tam wyjazdu do ostatniej chwili raczej w tym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jeeb napisał:

naprawdę podziwiam Twoją kalkulację, 

przed wielu laty miałem w Zermatt taką znajomą bacie co przenocowała i dawała 2 posiłki za 45 CHF  na dobę ale te czasy się skończyły,

teraz poniżej 100 CHF  nikt nie chce rozmawiać.

 

inna gadka jest jak bierzesz dwa miejsca, a inne jak 9 albo 18

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sariensis napisał:

Nie rozwinąłeś moich wątpliwości w temacie gdzie zacząć nowy sezon narciarski, Austrią, Włochy czy Słowacja?

tylko do Austrii nie jedz jako kierowca, bo w przypadku kontroli przez ich policję możesz wyskoczyć z kasy za zalegle przewinienia drogowe;)

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wojgoc napisał:

tylko do Austrii nie jedz jako kierowca, bo w przypadku kontroli przez ich policję możesz wyskoczyć z kasy za zalegle przewinienia drogowe;)

@wojgoc, nie martw się, posiadam wiele samochodów i na pewno pojadę takim, który nie jest zarejestrowany w bazie danych, ale dzięki za troskę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarioJ napisał:

inna gadka jest jak bierzesz dwa miejsca, a inne jak 9 albo 18

 

w Zermatt możesz najwyżej wyhandlować prowizję dla organizatora ale w żadnym hotelu przy trasie nie dostaniesz w sezonie 50% zniżki dla każdego uczestnika.

tu przykładowy hotel na stoku

https://www.riffelalp.com/cms/output.php?id=139&idratecode=11147173

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...