Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

 

18 minut temu, marcinn napisał:

Czemu mnie to nie dziwi,zadbali żeby nie było tłoku 

Ceny ala Czantoria xD

 

Czantoria ulgowy do 16lat i powyżej 60, 

BSA odpowiednio 13lat  i  65lat czemu nie 67 :)

Czantoria Karnet całosezonowy cena 980 zł.

Czantoria Karnet  całosezonowy dla mieszkańców Ustronia w cenie 580 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku czynne tylko do godziny 20. Liczyłem że pokręci się do 22 albo chociaż do 21 a tu zonk. Jeśli chodzi o ceny to cóż "taniej już było". Na pewno pojadę tam na otwarcie aby zobaczyć na żywo jak to wszystko wygląda. A  potem to się zobaczy. Jeśli zima będzie słaba to na pewno będzie to konkurencja dla okolicy. No i może trochę mniej tłocznie będzie na orczykach w Szczyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna krótka, ciasna i być może zepsuta :D kanapa, do tego w zasadzie póki co jedna trasa...ceny mocno przesadzone.

Chętnych i tak nie zabraknie bo to scyrk i taka jest polityka właścicieli w sumie się nie dziwię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to się Inwestuje w rozwój ośrodka,

22 minuty temu, surfing napisał:

Przy tych cenach mnie nie zobaczą, liczyłem na poranny sportowy w dobrej cenie lub całosezonowy, a tak pojadę na Skrzyczne i Szczyrkowski na jednym karnecie.

cennik_2016.12.06a-1140x865.png

Nie po to się Inwestuje w rozwój ośrodka, aby prowadzić sprzedaż karnetów za grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej1982 napisał:

Nie po to się Inwestuje w rozwój ośrodka, aby prowadzić sprzedaż karnetów za grosze...

Za grosze to ja mam karnet na Słowację wraz z basenami ważny od 01.04.2016 do 03.05.2017r

W BSA miał być ośrodek na wzór Alpejskich a brak:

karnetu sezonowego

karnetu rodzinnego

porannego karnetu sportowego

darmowego wstępu dla dzieci do 120cm


 

Cytat

Szybkie porównanie przez Tomasz Konior z fb

Wieczorna jazda (4h) 1 dorosły + 2 dzieci: Złoty Groń 140 PLN, BSA 180 PLN.

Wieczorna 4h samemu: Złoty Groń 50 PLN, BSA 70 PLN.

Całodzienny 1+2 Złoty Groń łączony z Zagroniem 240 PLN, BSA 260 PLN.

Przy czym na Złotym Groniu maluchy jeżdżą za darmo, i wyciąg chodzi do 21 (pomiędzy 20 a 21 najlepsza jazda).

Są też wieczorne karnety sportowe 2,5 h za 35 PLN, całodzienne rodzinne 2+1 za 150 PLN, punktowe itd.. ogólnie cennik rozbudowany i dostosowany dla każdego.

Dane mówią same za siebie gdzie jechać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję, że karnety ulgowe przysługują jedynie do 15. lat. Miałem nadzieję, że BSA wprowadzi także nową jakość w polityce karnetowej zwłaszcza, że reklamuje się jako stacja rodzinna. Moim zdaniem karnety ulgowe powinny obowiązywać do 18 r. życia albo nawet do 26. (dla studentów), a na pewno dla osób z Kartą Dużej Rodziny. Wydaje mi się, że byłaby to świetna zachęta dla studentów, którzy (jak wiadomo) pieniędzmi nie grzeszą.

Za to bardzo podoba mi się ich strona internetowa. Taka ciekawostka, że zrezygnowali z ratraku Prinoth - Ci co byli na testach, mieli okazję go zobaczyć w akcji

 

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu pialiście z zachwytu na temat tego ośrodka, ileż to nie było superlatyw na jego temat, ach , och, wszystko przetestowane na rok przed inauguracją, a teraz... cennik o 15 zł droższy od reszty beskidzkich ośrodków stanowi dla Was blokadę nie do przyjęcia...

surfing cytuje

..."Za grosze to ja mam karnet na Słowację wraz z basenami ważny od 01.04.2016 do 03.05.2017r"...  - dobre sobie, policz sobie czas przejazdu w 2 strony, noclegi (jeżeli korzystasz), jedzenie (ciepły posiłek), komfort psychiczny - jeżeli nie trafiasz w opisywane warunki i kolejki na stoku...

 

BSA - już rok temu wyszła poza ramy ośrodka narciarskiego, nawet go nie uruchamiając, więcej się mówi i dyskutuje o nim, niż o innym ośrodku w Polsce - choć nawet nie działał jeden dzień dla zwykłych narciarzy.

surfing cytuje

..."

W BSA miał być ośrodek na wzór Alpejskich a brak:

karnetu sezonowego

karnetu rodzinnego

porannego karnetu sportowego

darmowego wstępu dla dzieci do 120cm

..."

 

nie przyszło Ci na myśl, że w następnym sezonie wprowadzą takie opcje? - na wszystko przyjdzie czas, tylko ta firma myśli człowieku, a nie jak ty widzi tylko czubek swojego nosa! i w dodatku krótkoterminowo.

 

 

Edytowane przez andrzej1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, surfing napisał:

Za grosze to ja mam karnet na Słowację wraz z basenami ważny od 01.04.2016 do 03.05.2017r

W BSA miał być ośrodek na wzór Alpejskich a brak:

karnetu sezonowego

karnetu rodzinnego

porannego karnetu sportowego

darmowego wstępu dla dzieci do 120cm


 

 

Zobacz swoje posty z 1 i 2 strony tego tematu, zdjęcia, mapki - Żyłeś tym - normalnie teraz jesteś jak Chorągiewka i  w dodatku dla cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł do przyjęcia za dzień jazdy praktycznie po jednej kilometrowej trasie? Wariant bardziej w lewo czy w prawo jako "inna trasa" to faktycznie rewelacja...
Nie moje rejony więc nie skorzystam. A specjalnie jechać do Szczyrku żeby pojeździć w BSA się nie opłaca. Prędzej odwiedzę SON lub COS.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawelb91 napisał:

100zł do przyjęcia za dzień jazdy praktycznie po jednej kilometrowej trasie? Wariant bardziej w lewo czy w prawo jako "inna trasa" to faktycznie rewelacja...
Nie moje rejony więc nie skorzystam. A specjalnie jechać do Szczyrku żeby pojeździć w BSA się nie opłaca. Prędzej odwiedzę SON lub COS.

jak otworzą czarna trasę i przy założeniu ze nie będzie tam tłumów to moim zdaniem 100 zł jest ceną przyzwoita, szczególnie że jak bywam w szczyrku to zawsze slizgi od kamieni są do roboty a oni z tego co widziałem robią podkład lodowy na trasach co jest nowością w Polsce (nie licząc ziutka z Jaworzony lejącego cyklicznie w nocy wodę z hydrantu na szczycie ..... jezeli faktycznie zrobią to na tych dwóch trasach to nie raz ich odwiedzę 

 

bsa2.jpgbsa.jpg

10 godzin temu, jjay86 napisał:

karnet jak karnet... juz teraz w wielu innych osrodkach cena
+-10,00zl podobna, wiec tragedii nie ma ;) ale tanio czy atrakcyjnie to nie brzmi...

ale cena za 55 minut lekcji z instruktorem 110zl, rekord Polski? :)

Rekordem Polski są ceny w Hotelu Bania na kotelnicy 800zł doba w małej dwójce ze śniadaniem .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie licytowac, ale ja bym stowy nie dal zeby pojezdzic na 1 trasie , po prostu po 2,3 h mi sie nudzi, cena po prostu sama sie wykrastylizuje, jak ludzi nie bedzie to sami obniza, a jak beda to tym lepiej, jak zarobia to pewnie zrobia jakies promocje, ale tak jak kolega pisze to bedzie glownie stok dla miejscowych, bo dla przyjezdnych sa duzo lepsze opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwaliłem BSA i będę chwalił - ale za technologie, które stosują na stoku, za rozmach, za marketing - i zdania nie zmieniam - wiele jest tutaj takich zarzutów!!!

Już to kiedyś pisałem o trasach - d.... nie urywają, jak wszystko podliczysz, nawet te dublujące się - raptem ponad 3 km, a wymagań prawie żadnych - nie wiadomo jaka będzie czarna.

Ale nie można być klakierem do końca, pomimo tego, że śledziem rozwój BSA od początku, uczestniczyłem w testach to za te pieniądze ciężko będzie mnie przekonać, żeby przyjechać pojeździć - jak już mam zapłacić tą kasę, żeby tylko zobaczyć jak funkcjonują nowe technologie na stoku czy śnieg z magazynu śniegu - bez przesady. Rozumiem, poniesione koszty, rozmach i wszystko, ale takimi cenami raczej zbyt wielu Klientów nie będzie - może się mylę, może jestem narciarzem z "niższej półki cenowej", może ...

Ale wczorajszy cennik wbił mnie w podłogę !!!

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...