Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, borygo napisał:

nie ma co sie licytowac, ale ja bym stowy nie dal zeby pojezdzic na 1 trasie , po prostu po 2,3 h mi sie nudzi, cena po prostu sama sie wykrastylizuje, jak ludzi nie bedzie to sami obniza, a jak beda to tym lepiej, jak zarobia to pewnie zrobia jakies promocje, ale tak jak kolega pisze to bedzie glownie stok dla miejscowych, bo dla przyjezdnych sa duzo lepsze opcje

 

Weźcie pod uwagę że cena 100zł jest za cały 1 dzień, pewnie rzadko ktoś będzie kupował taki karnet na jeden wyciąg.

Jest oferta 2h za 50zł i 4h za 70zł. To są już bardziej przystępne kwoty. Jest wysoka jakość, to musi to kosztować.

Kto nie chce, nie korzysta. Ja np. nie skorzystam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myśle Panowie, że powinniście się zacząć przyzwyczajać do cen w tej wysokości. Popatrzycie na Podhale, gdzie tej wysokości ceny są normą. Mogę się założyć, że w przyszłym sezonie w SONie ceny też pójdą do góry.
A co do frekwencji w BSA, to jestem pewien, że trzeba będzie stać w kolejce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JC napisał:

A co do frekwencji w BSA, to jestem pewien, że trzeba będzie stać w kolejce.

To nie jest duża górka, podchodzi się 30min

(sprawdziłem wielokrotnie w młodości, mieszkałem często w chatce studenckiej pod Karkoszczonką)

- wtedy oszczędzamy na karnecie i nie musimy stać w kolejce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jeeb napisał:

To nie jest duża górka, podchodzi się 30min

(sprawdziłem wielokrotnie w młodości, mieszkałem często w chatce studenckiej pod Karkoszczonką)

- wtedy oszczędzamy na karnecie i nie musimy stać w kolejce.

 

Jeeb kompletnie nie rozumiesz, czym jest skitouring, ani kim są skitourowcy. Bez wątpienia nie kieruje nimi chęć oszczędzania na karnetach i problem stania w kolejce. Jak będziesz jeździł kiedyś na nartach, a będzie koło Ciebie przechodził skitourowiec, to się zatrzymaj, przywitaj, porozmawiaj z nim (nimi). Zapewne znajdą chwilkę czasu na pogawędkę. Wielu z nich to gawędziarze, opowiedzą Tobie jakąś ciekawą anegdotę. Zbyt łatwo generalizujesz i oceniasz, trochę więcej otwartości i radości. Za dużo żółci w Twoich postach. Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2016 o 16:21, marionen napisał:

Jeeb kompletnie nie rozumiesz, czym jest skitouring, ani kim są skitourowcy. Bez wątpienia nie kieruje nimi chęć oszczędzania na karnetach i problem stania w kolejce. Jak będziesz jeździł kiedyś na nartach, a będzie koło Ciebie przechodził skitourowiec, to się zatrzymaj, przywitaj, porozmawiaj z nim (nimi). Zapewne znajdą chwilkę czasu na pogawędkę. Wielu z nich to gawędziarze, opowiedzą Tobie jakąś ciekawą anegdotę. Zbyt łatwo generalizujesz i oceniasz, trochę więcej otwartości i radości. Za dużo żółci w Twoich postach. Pozdrawiam serdecznie.

Marionen kompletnie nie rozumiesz o czym piszemy w tym temacie.

Piszemy tutaj na temat górki na granicy Brennej i Szczyrku o wysokości względnej ok.230m i jednej trasie długości ok.1000m,

wielokrotnie wchodziłem na nią z nartami na ramieniu i nigdy nie przyszło mi do głowy że jestem skitourowcem.

Wchodziłem także wielokrotnie  na Skrzyczne a nawet 2 razy na Kasprowy,

po prostu gdy widzę że czas oczekiwania do wyjazdu jest większy niż czas podejścia biorę narty na ramię i podchodzę.

 

Prawdziwych skitourowców, jadąc w dół omijam szerokim łukiem.

Miałem przed 2 laty taką przygodę:

Jechałem rankiem sam jako pierwszy, piękną zupełnie pustą i doskonale przygotowaną czarną trasą,

wjechałem na bulę i nagle na środku trasy zobaczyłem podchodzącego skitourowca dokładnie w tym miejscu gdzie planowałem przejechać,

nigdy nie jadę szybko więc był jeszcze czas na reakcję, przyhamowałem gwałtownie zmieniając kierunek jazdy,

sporo kryształków zlodowaciałego śniegu poszło w jego kierunku.

Zatrzymałem się kawałek poniżej, powiedziałem sorry i zapytałem czy wszystko o.k.,

wycierając twarz puścił wiązankę obelg w moim kierunku - być może nie doładnie zrozumiałem jego język i była to tylko ciekawa anegdota.

 

Dnia 9.12.2016 o 15:21, surfing napisał:

Na pewno będzie się stać w korku aby wyjechać z  Szczyrku Biłej.

Będziemy stać już przed Buczkowicami, myślę że za kilka lat jak skończą planowane inwestycje to w łikendy będzie zakaz wjazdu do Szczyrku,

na polach pomiędzy Buczkowicami a Rybarzowicami zrobią parkingi i będą narciarzy wozić autobusami 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
9 godzin temu, Plywak napisał:

wybrańcy już jeżdżą :D

https://beskidarena.webcamera.pl/.

Faktycznie stacja BSA była dzisiaj czynna i  nie chodzi o to że dla wybrańców, tylko chciano przetestować na kontrolowanej grupie czy wszystko poprawnie działa, zanim zostanie oficjalnie udostępniony dla ogółu.

Warunki na stoku dobre, były by bardzo dobre gdyby było chłodniej, a tak padający deszcze i mocno plusowa temperatura robiła swoje.

Na pewno jest to miejsce godne uwagi i polecania

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, SB said:

tylko chciano przetestować na kontrolowanej grupie czy wszystko poprawnie działa, zanim zostanie oficjalnie udostępniony dla ogółu.

Warunki na stoku dobre, były by bardzo dobre gdyby było chłodniej, a tak padający deszcze i mocno plusowa temperatura robiła swoje.

Na pewno jest to miejsce godne uwagi i polecania

 

Testy rozpoczęły sie na grupie kontrolowanej, a skończyły na niekontrolowanej czyli na mnie ;) .

Siedziałem  tak przed monitorem, patrzyłem tu i tam, pogoda taka sobie, ludzi wszędzie mało, serce mówiło jedź, a rozum mówił są święta, będzie tłok, zostań w domu.

Telefon do Johnnego (jeździł w Przemyślu, widziałem go na kamerce), telefon do SB, który wracał z BSA i następuje błyskawiczna decyzja - jechać.

Jeszcze jeden telefon do kolegi, który był pod Dębowcem bez nart i mam kompana.

Przed wjazdem na teren BSA porządkowi mnie zatrzymują, ale na hasło "skionline" dostaję pozwolenie wjazdu pod same kasy.

49 PLN za 2 godz. to sporo, ale w sumie to kilka zł więcej niż na większości innych ośrodków. Kasy, tablica informacyjna, toalety, winda, korytarze, kanapy - normalnie "Alpy".

Pierwsza godz jazdy w szarudze, po trochę już zmęczonej trasie jakoś tak średnio nas cieszy, ale od drugiej godz. gdy mamy już obczajone wszystkie warianty i gdy zaczynają świecić lampy jest już zupełnie inna. Po szerokich w górnej części trasach można poszaleć. Trzeba uważać na łączeniu, a później krzyżówce trasy czerwonej z niebieską.

Czarna trasa wzdłuż kolejki na ten sezon raczej nie będzie gotowa. 

Dwie godz. szybko mijają. Spotkałem Leitnera z tatą, zamieniliśmy parę słów, zrobiliśmy pamiątkową fotkę

Myślę, że jeżeli ośrodek nastawia się także na wieczornych narciarzy w tygodniu to ratrakowanie tras będzie konieczne, a i oferta wieczorna skipassów inna niż dzienna też byłaby mile widziana.

 

20161226_135716.jpg

20161226_135956.jpg

20161226_140109.jpg

20161226_140425.jpg

20161226_140459.jpg

20161226_140615.jpg

20161226_140657.jpg

20161226_141115.jpg

20161226_141208.jpg

20161226_141331.jpg

20161226_142257.jpg

20161226_142305.jpg

20161226_154357.jpg

20161226_154418.jpg

20161226_154852.jpg

20161226_154932.jpg

20161226_155223.jpg

20161226_161433_001.jpg

20161226_161913.jpg

20161226_161919.jpg

20161226_162147.jpg

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super śmigało by się od jutra na pustych stokach Skrzycznego i Pilska. Wkrótce i tak muszę się pokazać, spadam w statystykach. Ale stok prezentuje się rewelacyjnie, zwłaszcza z okna sypialni.

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...