Narty - skionline.pl
Jump to content

Nie rower, nie wedrowki a tematyka forum. Ischgl ;P

Recommended Posts

Byliśmy- krzesełko wypas - siedzenia kubełkowe w skórach i poprowadzone wreszcie na sam szczyt , a nie tylko do połowy  trasy  nr 4.

Nowe krzesło na Alp Tridzie jeszcze nie hulało - dolna stacja przesunięta w prawo w kierunku zjazdu 60 do Samnaun. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • 4 weeks later...
47 minut temu, artix napisał:

Haha, czy na zdjęciach czy w realu, w patologii/Ischgl  zawsze jest mega 😂

Hmmm...

Może i da się jeździć teraz w Ischgl ale... serce trochę krwawi.

IMG_20191211_113436.thumb.jpg.9b112476c5f52bfaf86f4667530f4fa6.jpg

IMG_20191211_113526.thumb.jpg.c49d99e0372eff2f5bebeba91ca804bd.jpg

Tak na całej powierzchni. I tych zjazdów których naprawdę nie dało się zrobić nie robiłem. Słowem "trochę" kicha. 

Pozdro

Wiesiek

• Haha 1
  • Confused 1
5 godzin temu, Ziemowit napisał:

A myślałem, że kolczatki rozkładane są tylko pod czas pościgów za niebezpiecznym piratem drogowym. Może to był pościg za niebezpiecznym piratem narciarzem? :)

Powiem szczerze, naprawdę starałem się przeskakiwać czy omijać kamole. Bardzo się starałem! Ale 50-70 cm opadu na skalisty Ischgl to jest malutko. Najlepiej było mimo wszystko pod E4 (zjazdy z Palinkopf). Tam średnio łapałem jeden na nartę na zjazd. Biorąc pod uwagę, że to było 900 m vertical to prawie nic... Z Greitspize (na północ) to już było pokonywanie kolejnych skalnych progów...

Jak po 8 dniach jazdy wszedłem do serwisu i powiedziałem:

- nauczylibyście się robić narty aby chociaż dwa wyjazdy wytrzymały, to zamiast samokrytyki usłyszałem

- ty trolu!

Jak tu żyć?

pozdro

Wiesiek

Edited by Wujot
  • Haha 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Lukasz1345
      Mam na sprzedaż narty jak w tytule. Stan perfekcyjny ślizg i krawędź przed pierwszą wizytą w serwisie fabryczna. Bez śladów zużycia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

• By Karol1
      Cześć
      Mam dylemat w wyborze nart. Do tej pory przez 6 lat jezdziłem na atomic redster sl i byłem z nich bardzo zadowolony. Kilka razy wypożyczałem również nowsze modele i najbardziej zapamietałem czerwone doubledeck 3.0 z roku 15/16, testowałem też head isl 18/19 i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Teraz niestety nie mam okazji przetestować nart z tego lub zeszlego roku. Czy jest ktoś z was w stanie mi powiedzieć czy nowe modele poprawiły się względem tych starszych? Uwielbiam krótki skręt i agresywną jazdę. Który model polecicie?
    • By colin23
      Witam serdecznie,
      Mam do Was prośbę. Od 3 sezonów jeżdzę na Atomicach G9. Generalnie jestem bardzo zadowolony ale pomyślałem, że są dni lub trasy gdzie fajnie byłoby śmignąć na narcie gigantowej.
      Nie chcę jednak wydawać kasy na nówki za 2500, więc pomyślałem żeby kupić coś używanego w miarę nowego.
      Wiem że rynek zdominował Atomic i Head i to jest pewnie tak, że jeśli kupię G9, będę zadowolony, ale korci mnie żeby spróbować czegoś innego.
      Przeglądając ogłoszenia za ok.1000zł można kupić np.:
      Blizzard WRC Firebird  , sezon 19/20
      Rossignol Hero Elite LT  , sezon 19/20

Czy ktoś z Was jeżdził? W WorldSki test 19/20 te Rossignolki wypadają bardzo pozytywnie:
      https://www.skionline.pl/worldskitest/rossignol-hero-elite-lt-ti,testy,19-20,narty-high-performance-mezczyzni,1243.html
      O Blizzardach za wiele nie ma. Jedynie opis:
      https://nartykrakow.pl/product-pol-12544-NARTY-UZYWANE-BLIZZARD-FIREBIRD-WRC-19-20-170-cm-NR8258.html

Zastanawiam się też czy wziąć 170-172 cm czy 175-178? Sam mam 177cm. Ale skoro slalomki mam 165, to tu pójdę chyba bliżej 177 żeby mieć dwie różne narty.
      Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
      Oczywiście jeśli macie inne propozycje to poproszę. chciałbym zmieścić sie w budżecie max.1200zł.

• By michall1992
      Witam,
      Jest ktoś może na forum kto chciałbym się wymienić nartami Head Rebels World Cup iSL sezon 19/20 + wiązania Evo 11 długość 165 cm.
      Chętnie wymienię na dłuższe - 170 cm (ten sam model). Narty nowe z wiązaniami jeszcze w folii.
    • By Uciuany
      Cześć, chciałem was prosić o pomoc bo chciałbym kupić dzisiaj buty też ze względu na dzisiejsze rabaty.
      Zastanawiam się między dwoma:
      Pierwsze to Salomon X PRO R90 WIDE TRANS a drugie  Head Advant Edge 95.
      Potrzebuje buty z wysokim podbiciem i z tego co wiem podany model headow taki jest, nie mogę jednak znaleźć informacji o salomonach. Czy ktoś ma może jedną z podanych par i może powiedzieć czy warto je zakupić i czy lepiej dołożyć 200zł wiecej do Salomonów czy brać tańsze heady. Z góry dziękuję i pozdrawiam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...