Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Koronawirus - czy jechać na narty?


Karolciamalymis

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jacekma napisał:

A czy ktos z "normalnych" , mnie panikarzowi moglby wytlumaczyc skad te wszystkie obostrzenia? Kto to nakrecil i komu na tym zalezy?

Tylko powaznymi argumentami.

Cześć

I mnie pytasz????

Z wykształcenia jestem geologiem. Pracuję w zarządzaniu nieruchomościami. Pasje to narciarstwo, kajakarstwo i podróże rowerowe. Widzisz jakikolwiek związek z medycyną czy epidemilogią???
Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marboru napisał:

A tak, to? Sam widzisz. 

Wytłumacz mi zatem, czym będzie się różniła moja, nieanonimowa wiedza od nieanonimowej wiedzy i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Jana Pinkas, doktora habilitowanego nauk medycznych, specjalistę w zakresie chirurgii ogólnej, medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego, nauczyciela akademickiego, konsultanta krajowego w dziedzinie zdrowia publicznego, dyrektora Szkoły Zdrowia Publicznego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Jak to dobrze, że jest ktoś normalny Mariusz, jak Ty czy Śpiochu. Jakby co w piątek na wieczornej w Czarnym Groniu jesteśmy.

Pozdrowienia

Dzięki Mitek za nazwanie reszty nienormalnymi nie wprost. Dałbym Ci za to emotikona, ale tu w zestawie nie ma odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A czy ktos z "normalnych" , mnie panikarzowi moglby wytlumaczyc skad te wszystkie obostrzenia? Kto to nakrecil i komu na tym zalezy?

Tylko powaznymi argumentami.

Wątpię czy kiedykolwiek się tego dowiemy.

Nie wiem czy tak było w tym przypadku, ale często spanikowany lud, domaga się by władza "coś zrobiła", nawet jak nic się nie da zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubis napisał:

Dzięki Mitek za nazwanie reszty nienormalnymi nie wprost. Dałbym Ci za to emotikona, ale tu w zestawie nie ma odpowiedniego.

Cześć

Kubis w TVP1 powiedzieli, że w Polsce niema koronowirusa i wszystko jest pod kontrolą więc możemy spać spokojnie.

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

I mnie pytasz????

Z wykształcenia jestem geologiem. Pracuję w zarządzaniu nieruchomościami. Pasje to narciarstwo, kajakarstwo i podróże rowerowe. Widzisz jakikolwiek związek z medycyną czy epidemilogią???
Pozdrowienia

Pytam osob ktore uwazaja ze to niepotrzebnie nakrecona spirala. 

Zastanawiam sie dlaczego uwazaja ze te wszystkie obostrzenia sa zupelnie niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marboru napisał:

To może warto, zamiast dyskutować anonimowo i przerzucać się argumentami napisać, coś w stylu:

Słuchajcie, sprawa jest poważna. Jestem Adam Iksiński, czynny w zawodzie lekarza od XXXX, specjalizacja chirurgia. Na temat koronawirysa myślę, to, to i to. 

Taki głos, zwłaszcza od osoby z odpowiednią wiedzą, autentyczną chęcią pomocy byłby naprawdę mocny. 

Oszczedziło by, to pewnie wielu negatywnych emocji. A może by się znalazł inny lekarz, wówczas dyskusja miałaby naprawdę fachową podstawę? 

A tak, to? Sam widzisz. 

Z całym szacunkiem ale lekarze nie mają monopolu na autorytet, IQ i co tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

Kubis w TVP1 powiedzieli, że w Polsce niema koronowirusa i wszystko jest pod kontrolą więc możemy spać spokojnie.

Pozdrowienia

Współczuję że oglądasz, ale dzięki za relację, nie widziałem tego medium od kilku "dobrych" lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubis napisał:

Współczuję że oglądasz, ale dzięki za relację, nie widziałem tego medium od kilku "dobrych" lat

Cześć

Ja nie powiedziałem, ze oglądam ale wiem, że padł taki komunikat więc mamy spokój.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja nie powiedziałem, ze oglądam ale wiem, że padł taki komunikat więc mamy spokój.

Pozdrowienia

Oni wszystko wiedzą inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekma napisał:

Pytam osob ktore uwazaja ze to niepotrzebnie nakrecona spirala. 

Zastanawiam sie dlaczego uwazaja ze te wszystkie obostrzenia sa zupelnie niepotrzebne.

Cześć

Spirala nakręcona niepotrzebnie. Sprawę trzeba oceniać na zimno i realnie. Skoro są obostrzenia i zakazy to są. Trzeba się do nich stosować i tyle. Pozdrowienia

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Spirala nakręcona niepotrzebnie. Sprawę trzeba oceniać na zimno i realnie. Skoro są obostrzenia i zakazy to są. Trzeba się do nich stosować i tyle. Pozdrowienia

Pozdrowienia

No to trza czy nie, bo czytałem tu dziś skrajnie różne opinie. Trzeba to będzie jak postawią wojsko na granicy gminy. Na razie proszą o nie wygłupianie się.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Skoro są obostrzenia i zakazy to są. Trzeba się do nich stosować i tyle.

I tego się trzymajmy. Komunistyczne Chiny zrobiły kwarantannę 30 milionów ludzi i wydaje się, że epidemie maja opanowaną. Krzywa przestała być wykładnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fredek321 napisał:

Nie. Będę zadowolony, gdy zrozumiesz, że skoro neguje się zalecenia GIS to moja opinia chirurga z 27 letnim stażem ma jeszcze mniejsze znaczenie.

Cześć

A kto neguje cokolwiek???
Chodzi tylko o nienakręcanie spirali. Rozdziel te dwie rzeczy. 

Mamy dane, mamy sugestie i zalecenia co robić. Mamy informacje o rozwoju sytuacji na bieżąco.

A tu czytam o spiskach, tragediach itd. Czytam o tym, że lekarzom nie należy wierzyć bo są niektórzy mądrzejsi itd.

To jest tzw,. p... p...

Jeżeli można co zrobić należy działać natychmiast, jeżeli nie mogę nic zrobić to po co to wałkować???

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marboru napisał:

Słuchajcie, sprawa jest poważna. Jestem Adam Iksiński, czynny w zawodzie lekarza od XXXX, specjalizacja chirurgia. Na temat koronawirysa myślę, to, to i to. 

Taki głos, zwłaszcza od osoby z odpowiednią wiedzą, autentyczną chęcią pomocy byłby naprawdę mocny. 

Chirurg o wirusach ma taką wiedzę jak elektryk o elektrowniach :D  

Nie mniej jednak moja małżonka jest lekarzem,neonatologiem i pediatrą ( jako neonatolog ma wiedzę o wirusach większą niż chirurg ), odradza wyjazd do Włoch... 

PS. Ostatnio ktoś tu pisał że lekarze to żołnierze firm farmaceutycznych, jak jej to  przeczytałem to jej ręce opadły... 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fredek321 napisał:

I tego się trzymajmy. Komunistyczne Chiny zrobiły kwarantannę 30 milionów ludzi i wydaje się, że epidemie maja opanowaną. Krzywa przestała być wykładnicza.

Czy jesteś pewny że każdy zrozumie to co napisałeś? 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...