Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pożegnanie Mitka


Wujot

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jeeb napisał:

Jego kasa,

Jego piaskownica,

Jego zabawki,

Jego decyzja

- załóż swoje forum to będziesz miał podobnie

Jaśka i Mamada to nikt nawet nie pożałował

Pominąłeś jeszcze Sariensisa i Andrzeja jakiegoś tam (dokładnie nie pamiętam). Poza Jaśkiem (ale on miał pewne cechy dyskwalifikujące o których nie chcę pisać, nie mam upoważnienia zainteresowanej osoby). Pozostali nic istotnego nie wnosili na forum, a ich wiedza czysto narciarska też nie była wysoka, kulturą wypowiedzi i treścią merytoryczną w wielu dziedzinach również nie błyszczeli na najwyższym poziomie. @Jeeb nic nie stoi na przeszkodzie byś ich zaprosił na Swoje forum. Może u Ciebie wniosą coś istotnego i podniosą poziom dyskusji. @Mitek to zupełnie inny poziom merytoryczny i nie tylko w dziedzinie narciarskiej. Wiedza generalnie kosztuje, znam kilka osób z poza forum o podobnej znajomości narciarstwa, ale Oni nie mają czasu ani ochoty by się angażować na tematycznych forach. Dzielą się szeroką wiedzą narciarską, ale trzeba za nią płacić (treningi, wyjazdy szkoleniowe, sympozja). Mitek wielokrotnie dzielił się Swoją fachową wiedzą na forum i mogli z niej korzystać wszyscy, niezależnie od własnych umiejętności i posiadanej wiedzy, kto chciał ten korzystał. Dlatego uważam że JC popełnił duży błąd usuwając Mitka z SO. Mam nadzieję, że jak opadną emocje to zmieni zdanie i przywróci Mitka. Ludzi z Jego doświadczeniem i wiedzą na forum jest garstka (wystarczy jedna dłoń by Ich policzyć). To nie On traci na tym, że nie pisze na SO tylko "nasze" forum. Niestety jak każdy, ma czasami słabsze dni i wtedy nie czytam personalnych postów z Jego udziałem. Konkludując, apeluję do JC o przywrócenie Mitka na forum SO.

Edytowane przez marionen
  • Like 6
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Areski napisał:

Cześć, 

no nie zgodzę się. FORUM. A nie autorytaryzm. Tak to jest przez JC nazwane. Forum: czyli różni ludzie, odmienne opinie, różne style wypowiedzi, dyskusja, czasem sprzeczki. Oczywiście powinno to się odbywać w jasnych, konkretnych ramach / zasadach /, bez używania wulgaryzmów. Jeśli JC chce własnej piaskownicy, zabawek i decyzji - nie do końca zrozumiałych dla dużej części FORUMOWICZÓW to to miejsce nie powinno nazywać się FORUM. Powinna być strona skionline, z adnotacją, że wszytkie teksty i opinie mogą być zamieszczane po uprzedniej zgodzie cenzora / admina /. Tak naprawdę nie wiem za co wyleciał Mitek,  / za użycie słowa synku ? / bo JC właśnie zgodnie z Twoją interpretacją zasad " forumowych " napisał, że Mitek dostał bana. Bez przytoczenia słów użytych przez Mitka, uznanych przez niego za obraźliwe / a nie można prześledzić dyskusji bo została skasowana /. Nie znam Mitka, korzystałem z jego rad, omijając, jak to już ktoś wcześniej też napisał, to co było nie istotne. Ma swoją, dla mnie też czasem, mało przyswajalną manierę. Ale pisał zwykle z sensem. Nie zgadzam się Jeeb z twoim rozumieniem forum. 

Pzdr A.

To się nazywa kroplą, która przepełniła czarę. Decyzja JC była wynikiem dłuższego ciągu zdarzeń, gdzie Mitek parę razy przegiął pałę. Ja też uważam, że go szkoda, bo wnosił sporo dobrego, ale rozumiem racje admina. 

To co mi się na SO podoba to ogólnie przyjazna, życzliwa atmosfera i brak spiny, tak mocno gdzie indziej obecnej. Nawet jeśli powstaje to w wyniku kastrowania treści to efekt ten jest osiągnięty. Wydaje mi się, że JC ma określoną wizję forum i to konsekwentnie realizuje. 

Ta wizja trochę mi się podoba, trochę nie podoba. Jak w życiu nic nie jest czarno-białe. 

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz JC jest jasny: nadzwyczajnie uaktywnieni tutaj użytkownicy exskiforum proszeni są o powrót do swojego matecznika, tam możecie spotkać człowieka " z dużymi jajami" - jak tutaj napisano, domyślam się, że chodzi o jądra Mitka😁

Edytowane przez Piotrek
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Piotrek napisał:

Przekaz JC jest jasny: nadzwyczajnie uaktywnieni tutaj użytkownicy exskiforum proszeni są o powrót do swojego matecznika, tam możecie spotkać człowieka " z dużymi jajami" - jak tutaj napisano, domyślam się, że chodzi o jądra Mitka😁

:) :) :)
Dla mnie przekaz jest tylko taki, że JC wyprosił Mitka. Resztę to sobie dopowiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wujot napisał:

:) :) :)
Dla mnie przekaz jest tylko taki, że JC wyprosił Mitka. Resztę to sobie dopowiedziałeś.

Może i dopowiedziałem, ale zastanawiająca jest wspomniana wcześniej potrzeba kontaktu " z człowiekiem z jajami, z grubymi jajami" jak było napisane, to chyba było inspiracją😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrek napisał:

Może i dopowiedziałem, ale zastanawiająca jest wspomniana wcześniej potrzeba kontaktu " z człowiekiem z jajami, z grubymi jajami" jak było napisane, to chyba było inspiracją😉

Synku to nie chodzi o takie zwyczajne jaja. Kontakt z człowiekiem z kolei zwyczajny taki.

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotrek napisał:

Przekaz JC jest jasny: nadzwyczajnie uaktywnieni tutaj użytkownicy exskiforum proszeni są o powrót do swojego matecznika, tam możecie spotkać człowieka " z dużymi jajami" - jak tutaj napisano, domyślam się, że chodzi o jądra Mitka😁

Tak Tak i ma pozostać zasiedziałe kółko wzajemnej adoracji poklepujących się po plecach starych kolegów zaznajomionych z alpejskimi trasami rozmawiającymi o wszystkim tylko nie o narciarstwie..........

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adam ..Duch napisał:

Tak Tak i ma pozostać zasiedziałe kółko wzajemnej adoracji poklepujących się po plecach starych kolegów zaznajomionych z alpejskimi trasami rozmawiającymi o wszystkim tylko nie o narciarstwie..........

Teraz po reaktywacji Skiforum masz wybór, każdy może się zasiedzieć tam gdzie chce..., chyba o to chodzi.

ps. To znaczy prawie każdy, bo na moderowanym forum jak widać ostatnie słowo zawsze należy do moderatora.

 

Edytowane przez Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piotrek napisał:

Teraz po reaktywacji Skiforum masz wybór, każdy może się zasiedzieć tam gdzie chce..., chyba o to chodzi.

ps. To znaczy prawie każdy, bo na moderowanym forum jak widać ostatnie słowo zawsze należy do moderatora.

 

To nie są wykluczające się kręgi, chyba, ze zależy ci na tym aby tak było? No ale moderatorem nie jesteś więc…

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, sstar napisał:

To nie są wykluczające się kręgi, chyba, ze zależy ci na tym aby tak było? No ale moderatorem nie jesteś więc…

Nie - nie jestem moderatorem ani nie mam takich ambicji, w przeciwieństwie do innych dających bezcenne 🤪 rady tutejszemu moderatorowi. 

Edytowane przez Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrek napisał:

Teraz po reaktywacji Skiforum masz wybór, każdy może się zasiedzieć tam gdzie chce..., chyba o to chodzi.

ps. To znaczy prawie każdy, bo na moderowanym forum jak widać ostatnie słowo zawsze należy do moderatora.

 

Panie Kolego moja wypowiedź nie miała charakteru krytyki a raczej stwierdzenia faktu. Aktualnie zarówno SO jak i KN mimo że miło się czyta nie za bardzo ma coś wspólnego z szeroko pojmowanym narciarstwem. Na SF za chwilę będzie SyF ale póki co są narty.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adam ..Duch napisał:

Aktualnie zarówno SO jak i KN mimo że miło się czyta nie za bardzo ma coś wspólnego z szeroko pojmowanym narciarstwem. 

Co rozumiesz pod szeroko pojętym narciarstwem ?

8 godzin temu, Adam ..Duch napisał:

 Na SF za chwilę będzie SyF ale póki co są narty.....

Póki co to są powitania, temat alkoholowy, polityka i 4 ogłoszenia wyjazdowe

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jeeb napisał:

Póki co to są powitania, temat alkoholowy, polityka i 4 ogłoszenia wyjazdowe

Część osób zrozumiała co Adam ma na myśli, więc jest opór by jakikolwiek polityczny temat kontynuować. Nie lubię popadać w konflikt z forumowiczami i mieć łatkę pieniacza, więc też na razie się powstrzymam od polityki.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...