Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Superivan89

Mały chłopczyk przyszedł na seans spirytystyczny i poprosił, aby medium wezwało mu ducha jego ukochanego dziadka. Duch się objawił:

- Witaj, wnuczku!

- Witaj, kochany dziadku! A skąd ty do mnie mówisz?

- Z "tamtego świata", wnuczku!

- Nieźle! A co ty tam robisz, skoro ty jeszcze nie umarłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik dobrej żony z 1955 roku

Muszę stwierdzić,że do dupy ten poradnik jest.

Ani słowa o rzeczy najważniejszej.:stupid:

Nie ma ani słowa o podaniu zimnego złocistego napoju o smaku chmielowym.:crazy:

Te stare poradniki jednak "trącą myszką".

Choć ten próbował się unowocześnić zmywarką do naczyń.:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić,że do dupy ten poradnik jest.

Ani słowa o rzeczy najważniejszej.:stupid:

Nie ma ani słowa o podaniu zimnego złocistego napoju o smaku chmielowym.:crazy:

Te stare poradniki jednak "trącą myszką".

Choć ten próbował się unowocześnić zmywarką do naczyń.:tongue:

Coś ściemniasz;) Jak można coś przeczytać czego nie da się napisać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę zdarzenie które wystapiło w realu w latach 80 ub. wieku, czyli jeszcze w komunie.

Był sobie pan, nazwijmy go S.,- kierownik robót. Był dość rozrywkowy a i od kieliszka i okazji nie stronił. Kiedyś, oczywiście któryś kolejny już raz, trochę, nazwijmy to narozrabiał. Dyrektor na naradzie zwrócił mu uwagę.

- Panie S. coś mi się wydaje że się rozstaniemy!

Na to pan S.

- A co panie dyrektorze, awansują pana czy to gorsze?

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna opowieść z budowy z lat 80, prawdziwa.

Zima, piżdzi, na budowie niewiele się dzieje. Panowie kierownicy, mistrzowie zasiedli przy stole i gościli się dość intensywnie. Pewnego czasu jeden z kierowników, pan K, mocno już zawiany, wyszedł za pakamerę bo mu się zachciało kupę. Za nim wyszedł "Rothmans"- niepracujący brygadzista. Pan K ściągnął spodnie, kucnął i oddał stolec. Było zimno, szybko załatwił sprawę i wciągnął spodnie. Odchodząc zerknął na miejsce oddawania kału, a tam go nie było!!! Był trochę już zawiany, sprawdził więc czy w spodniach wydalina nie została. Nie została. Był pewien że musiał zostawić ślad, bo czuł że wydalił słuszną ilość, a tu śladów brak. Jak się póżniej okazało, rozrywkowy Rothmans podstawił panu K łopatę od śniegu kiedy on kucnął. Delikatnie zabrał wydalinę bez pozostawienia śladów na śniegu. Tak to pan K przywdział miano tego "co mu ukradli kupę", a Rothmans tego, "co kupę ukradł".

Dziś na budowach to tylko nuda, nuda, nuda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już było,ale ciągle na czasie :biggrin:

Przed ślubem:

Ona - Ciał Janek.

On - No nareszcie, już tak długo czekam.

Ona - Może chcesz żebym poszła?

On - Nie! Co Ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna!

Ona - Kochasz mnie?

On - Oczywiście, o każdej porze dnia i nocy.

Ona - Czy mnie kiedyś zdradziłeś?

On - Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?

Ona - Chcesz mnie pocałować?

On - Tak, za każdym razem i przy każdej okazji.

Ona - Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?

On - Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem.

Ona - Czy mogę Ci zaufać?

On - Tak.

Ona - Kochanie.

Siedem lat po ślubie: Czytajcie od dołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien człowiek zmarł i normalną koleją rzeczy stanął przed świętym Piotrem. Ten mówi:

- Niestety, przyjacielu - Popełniłeś w życiu straszny grzech i nie zostaniesz wpuszczony do nieba, zanim za niego nie odpokutujesz. Oszukiwałeś mianowicie na podatku dochodowym od osób fizycznych. Twoja kara będzie polegała na tym, że wrócisz na Ziemię i spędzisz pięć lat z obrzydliwą, zaniedbaną babą, ze wszystkimi małżeńskimi obowiązkami włącznie. Jeśli ci się uda, wejdziesz do nieba.

Człowiek uznał, że pięć lat to niewiele wobec perspektywy wieczności w niebie, wrócił na Ziemię i żył z kaszalotem, którego mu święty Piotr przeznaczył. Któregoś dnia, idąc z nią po ulicy, zobaczył swego przyjaciela, idącego z naprzeciwka w towarzystwie tak odrażającego babsztyla, że w porównaniu z nią kobieta naszego bohatera była niczym erotyczny sen nastolatka.

- Czołem, stary! Jak to się stało, że urzędujesz z takim paździerzem?!

- Hm, no wiesz, zmarło mi się niedawno i Święty Piotr powiedział mi, że popełniłem straszliwy grzech, oszukując na podatku dochodowym od osób fizycznych, przez co narżnąłem rząd na grubą kasę, i że muszę odpokutować, przeżywając pięć lat na Ziemi z tym czymś, co koło mnie widzisz...

Panowie uścisnęli sobie dłonie w pełnym zrozumieniu i obiecali wspomagać się nawzajem w biedzie. Kiedy już mieli się rozejść, zauważyli wspólnego znajomego, idącego ulicą w towarzystwie kobiety pięknej jak marzenie, o boskiej figurze, seksownej jak wszyscy diabli.

- Hej, stary! Rany boskie, skąd żeś ty, stary kawaler, dorwał taką lufę?

- Hmmm, szczerze mówiąc nie wiem. Pewnego razu obudziłem się, a ona po prostu leżała koło mnie. Od paru lat mam wszystko, o czym mogę marzyć:

piękną kobietę, cudownie prowadzony dom i obłędny, naprawdę bajeczny seks. Nie wiem tylko, dlaczego zawsze, kiedy skończymy się kochać, ona

odwraca się do ściany i mruczy: "Jebany podatek dochodowy od osób fizycznych!!!".

A jak u Ciebie wygląda sprawa rozliczeń podatkowych?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marladevil80

Brunetka, ruda i blondynka założyły się o to, która przepłynie do wyspy, która jest 20 km od nich.

Pierwsza była brunetka - przepłynęła 5 km i utonęła.

Druga była ruda - przepłynęła 10 km i utonęła.

I wreszcie blondynka - przepłynęła 19.5 km i uznała, że się zmęczyła i wróciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...