Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakby wyciąć ten pisuar ze zdjęcia to nadal nie byłbyś pewny.:cheerful:

I jeszcze jedno.

Jestem ciekaw jak wygląda tam uchwyt do damskiej toalety.:tongue:[/quote

Jak to jak wygląda? Po prostu dużo kłaków do łapania lub zawieszone lużne majtki do złapania za gumę! Może być także dziurka na palec z przyciskiem w miejscu gdzie jest....!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mają fajne pomysły:....

Do mnie zawitał już Mikołaj. Właśnie dostałem czerwieńca za cytowany post.

Chciałbym pogratulować "dyrekcji" poczucia humoru, wszak to dział "Trochę do śmiechu".

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co w tym filmie jest tak bulwersującego i budzącego odrazę, że musiał się skończyć czerwoną kartką.

Dodam tylko od siebie, że nie narusza on zbytnio regulaminu (wszak znajduje się na YT, nie jest na cenzurowanym i jest ogólnie dostępnym).

Nie mam również pretensji za ten czerwony kartonik. Jak to mówią "Władza ma zawsze rację".

Z tego miejsca chciałbym jednak życzyć szanownej "dyrekcji" aby Święta Bożego Narodzenia skłoniły ją do refleksji.

Gdyż to z czego ja się będę śmiał to jest wyłącznie moja sprawa.

Jeżeli uważacie ten bzdet który wkleiłem za obraźliwy dla kogokolwiek to trzeba go było usunąć.

A tak wyszło na to, że wiecie lepiej co jest dla mnie zabawne i z czego powinienem się śmiać.

W sumie konkluzja pasuje do tego działu - "trochę do śmiechu".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mają fajne pomysły:....

Nie za bardzo wiedziałem gdzie to napisać, ale w końcu padło na "Trochę do śmiechu"

Za cytowany post dostałem czerwieńca od anonimowego wielbiciela.

Szczerze mówiąc było to "zdarzenie" najzabawniejsze w tym wątku.

A może to ten wspominany Św. Mikołaj?:wink:

Pozdrawiam

PS: A tak na przyszłość to czemu dawać czerwieńca anonimowo? Tam jest taka opcja wpisz komentarz - to wpisać nick-a i już.

Przynajmniej wiadomo komu się nie spodobało to co "uskuteczniliśmy". A tak to trochę jak "kapowanie".

Jak się z czymś nie zgadzam to mówię to otwarcie albo milczę.

Zawsze można również powiedzieć na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę słabo bez tego podpisu...

Drogi ROCHU, co ciekawe nie chodzi mi zupełnie o tego czerwońca, bo to nie ma żadnego znaczenia.

Mówiąc krótko, to mam do sprawy tzw "reputacji" stosunek ambiwalentny.

Chodzi o to, że forum jest dla mnie miejscem gdzie mogę wymieniać się poglądami na różne sprawy niekoniecznie związane z narciarstwem.

A takie postawienie sprawy (danie czerwońca) zamyka zupełnie pole do dyskusji.

Przypuszczam, że wiem o co chodziło temu komuś. Takie wyrażenie swojej dezaprobaty jednak do niczego nie prowadzi.

Mnie w przypadku tegoż filmiku zupełnie nie chodziło o postać Prezesa. Gdyby ktoś zrobił ten filmik np. z Tuskiem, śmiałbym się tak samo szczerze.

Wkleiłem go tylko dla tego, że spodobała mi się idea połączenia dwóch różnych spraw jak również świetne moim zdaniem wykonanie tegoż bzdeta.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi ROCHU, co ciekawe nie chodzi mi zupełnie o tego czerwońca, bo to nie ma żadnego znaczenia.

Mówiąc krótko, to mam do sprawy tzw "reputacji" stosunek ambiwalentny.

Chodzi o to, że forum jest dla mnie miejscem gdzie mogę wymieniać się poglądami na różne sprawy niekoniecznie związane z narciarstwem.

A takie postawienie sprawy (danie czerwońca) zamyka zupełnie pole do dyskusji.

Przypuszczam, że wiem o co chodziło temu komuś. Takie wyrażenie swojej dezaprobaty jednak do niczego nie prowadzi.

Mnie w przypadku tegoż filmiku zupełnie nie chodziło o postać Prezesa. Gdyby ktoś zrobił ten filmik np. z Tuskiem, śmiałbym się tak samo szczerze.

Wkleiłem go tylko dla tego, że spodobała mi się idea połączenia dwóch różnych spraw jak również świetne moim zdaniem wykonanie tegoż bzdeta.

Pozdrawiam

Ty sobie możesz "niekoniecznie o narciarstwie", mnie natomiast wytną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary rabin zdecydował, że opuści Związek Radziecki i wróci do Izraela. Gdy przeszukiwano go na lotnisku, ochrona znalazła u niego popiersie Lenina.

- Co to jest? Spytał celnik.

- Co to jest? Co to jest?! Nie pytaj się "co" tylko "kto". To sam Towarzysz Lenin, geniusz, myśliciel, twórca najwspanialszego systemu świata!

Celnik zaśmiał się i przepuścił żyda przez bramki.

Rabin przyleciał do Izraela gdzie sytuacja się powtórzyła.

- Co to jest? Pyta celnik.

- Co to jest? Co to jest? Nie pytaj się "co" tylko "kto". To Lenin, zawszony komunista, gdy wrócę do domu umieszczę go w toalecie.

Celnik zaśmiał się i bez problemu przepuścił rabina.

Gdy rabin wrócił do swojego rodzinnego domu w Jeruzalem, jego wnuk zobaczył popiersie i zapytał.

- Kto to jest?

- Nie "kto to jest" tylko raczej "co to jest". To, moje drogie dziecko, jest 5kg szczerego złota.

``````````````````

Jedzie facet na maxa załadowaną ciężarówką i pech chciał, że zaklinowała mu się pod mostem. Wychodzi, ogląda, co by tu zrobić, żeby ruszyć dalej, a w tym czasie zjawia się patrol policji w radiowozie. Policjant z uśmiechem pyta:

- Co, zaklinowało się?

A kierowca, cedząc przez zęby:

- Nie k...a, most wiozę, tylko się paliwo skończyło!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Egzekucja. Wieszają szeregowego pracownika korporacji z 3-letnim stażem.

Wyrok wykonany. Przychodzą go zdjąć po tygodniu.

Profilaktycznie szturchają i okazuje się, że żyje!

- Jak to się stało, że przeżyłeś?

- Na początku było ciężko, ale się przyzwyczaiłem.

`````````````

Rok 2018, Niemcy. Policja zatrzymuje faceta, sprawdzają dokumenty, gliniarz jeden do drugiego:

- Popatrz Ahmed, jakie dziwne nazwisko: Müller.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prasie regionalnej przeczytałem, że w Wąchocku, tak, tak w tym Wąchocku, urządzony zostanie "TYDZIEŃ KASTRACJI" !!!:eek:

Może nawet nie jeden a kilka! Pierwszy już w marcu! Nie wiem co łuny bedom robić, ale trza uważać, psia mać! Trza uważać!

Aha, wieta gdzie na rzece są największe wiry? Ano właśnie w Wąchocku, bo kiedyś jak kuń sie chcioł napić wody, to łeb mu ukręciło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyczna sytuacja z wyciągu.

Ja do dwóch narciarek bez kijków w wieku około 50+ : bardzo mnie to intryguje a nie miałem okazji nikogo zapytać, czemu tak dużo osób na stoku jeździ bez kijków ?. Jedna z nich tonem eksperta : bo wie Pan, nie bardzo jest co z nimi robić,wprawdzie przydają się jak trzeba się wypiąć albo jak człowiek się wywróci i trzeba wstać ale ogólnie to mi przeszkadzają. Druga Pani z jeszcze większą pewności siebie: tak, mi też przeszkadzają. :-D

Pozostało mi jeszcze tylko spojrzeć jak odjeżdżają żeby się upewnić czy Panie nie uprawiają jakiegoś we ekstremalnego fun carvingu ale...:-D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...