Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiają profesorowie matematyki:

- Dasz mi swój numer telefonu?

- Oczywiście. Trzecia cyfra jest trzykrotnością pierwszej, czwarta i szósta są takie same. Druga jest o jeden większa od piątej. Suma sześciu cyfr to 23 a iloczyn 2160.

- W porządku, zapisałem: 256 343.

- Zgadza się. Nie zapomnisz?

- Skądże! To kwadrat 16 i sześcian 7

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien bezrobotny inżynier nie mogąc od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia postanowił zmienić fach i założyć własną klinikę. Na budynku wywiesił szyld z napisem “Wyleczymy twoją dolegliwość za 500 zł, w przeciwnym wypadku damy ci 1000 zł”. Przechodzący obok lekarz postanowił to wykorzystać i trochę zarobić.

- Dzień dobry, nie wiem co się stało, straciłem smak…

- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.

- Dobrze. Proszę otworzyć usta…

- Fuj… przecież to benzyna!

- Gratulacje, odzyskał pan smak, 500 zł.

Wściekły lekarz zapłacił. Po kilku dniach wrócił do kliniki:

- Dzień dobry, straciłem pamięć, pomóżcie mi ją odzyskać…

- Siostro, proszę przynieść pudełko 22, jest w nim syrop. Proszę go podać pacjentowi.

- Dobrze, już podaję…

- Ale przecież tam jest benzyna!

- Gratuluję, odzyskał pan pamięć, 500 zł.

Jeszcze bardziej zdenerwowany lekarz zapłacił, jednak po kilku kolejnych dniach ponownie postanowił się odgryźć:

- Dzień dobry, straciłem wzrok, proszę mi pomóc…

- Przykro mi, nie mamy na to lekarstwa. Proszę, tu jest pana 1000 zł.

- Ale tu jest tylko 500 zł…

- Gratuluję, odzyskał pan wzrok, należy się 500 zł.

e/

od niecałych 2 tygodni jestem bezrobotnym inżynierem :mellow:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie II wojny światowej Amerykanie wysłali Rosjanom setki milionów ton wełnianej i bawełnianej odzieży , piętnaście milionów par skórzanych butów , cztery miliony gumowych opon , dwa tysiące parowozów i jedenaście tysięcy wagonów , jak również cały ciężki sprzęt w postaci piętnastu tysięcy samolotów , siedmiu tysięcy czołgów i trzystu siedemdziesięciu pięciu tysięcy ciężarówek . Wszystko za darmo , gratis ,bez zapłaty . Winston Churchill nazwał ten program ( Lend - Lease ) najbardziej wielkodusznym programem pomocy w historii . Krążyły na ten temat legendy . Sowieci poprosili podobno o prezerwatywy i chcąc zrobić wrażenie i onieśmielić sojuszników , zażyczyli sobie aby miały osiemnaście cali długości . Stany wysłały je w kartonach z napisem ,, rozmiar : średni

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabscy terroryści uprowadzili mały samolot, w którym lecieli Amerykanin iRosjanin. Przywódca terrorystów o imieniu Abdul pyta Amerykanina:

- Jakie jest twoje ostatnie życzenie?

- Chciałbym zjeść hot-doga i napić się Coca-coli.

Amerykanin dostał to, co chciał.

- A jakie jest twoje życzenie? - Abdul pyta Rosjanina.

-Kopnij mnie z całej siły w d... .

Abdul kopnął Rosjanina, ten błyskawicznie uwolnił ręce z więzów, wyciągnąłz kieszeni pepeszę i jedną serią zabił wszystkich terrorystów.

Zdziwiony Amerykanin pyta:

- Dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej?

- Ruskie nie agriesory!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj straciłam(przez nowotwora-naczyniaka) wspaniałego przyjaciela...psa. Wabił się Borys,12 lat. Ryczę i ryczę....i ryczę, Borys był bokserem. Cudny był,spokojny,wesoły....jak sobie poradzić ze stratą przyjaciół...tych bynajmniej narciarsko uzdolninych? bo ja słabo sobię radzę.

P6068992.JPG

P6068992.JPG.7a1a157e4348d119804fc04e301f85eb.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ciężko, trzeba czasu... dzisiaj moja przyjaciółka musiała dać odejść 17 letniemu whippetowi, też mną to strasznie tąpnęło, bo Ptyś był od zawsze jakoś obecny w naszym życiu... ja powoli się szykuję do rozstania z moją najstarszą whippetką Lusią, której serduszko słabnie mimo stałego przyjmowania leków... Trzymajcie się, bardzo Wam współczuję :sad:

tylko wątek nie bardzo pasuje do tego tematu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ciężko, trzeba czasu... dzisiaj moja przyjaciółka musiała dać odejść 17 letniemu whippetowi, też mną to strasznie tąpnęło, bo Ptyś był od zawsze jakoś obecny w naszym życiu... ja powoli się szykuję do rozstania z moją najstarszą whippetką Lusią, której serduszko słabnie mimo stałego przyjmowania leków... Trzymajcie się, bardzo Wam współczuję :sad:

tylko wątek nie bardzo pasuje do tego tematu

Dziewczyna ma dramat....a wątek brzmi "chcę Wam o tym powiedzieć" tematy nie związane z narciarstwem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heejjjj Atenka... ale to nie jest śmieszne! i Ani trochę do śmiechu :mad::

Bynajmniej Panie Januszu, śmieszne to nie jest, zapomniałam o założeniu wątku "trochę do smutku" dziękuję za empatię....taką po prostu ludzką. Mój Borys był częścią rodziny,dlatego ryczę i ryczę i ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci się Peszkod udało! Moderator przegapił, czy masz chody? No,nawet jak przegapił,to inny,wyżej postawiony wyciął Cię skutecznie! Śmiać się czy płakać? Chyba jednak płakać,a w związku z ostatnimi postami, trzeba zmienić tytuł na "Trochę do smutku". :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch kumpli wyszło na spacer ze swoimi psami. Jeden z labradorem, drugi z jamnikiem. Jeden kolega mówi do drugiego:

- Może wejdziemy na piwko?

- Nie wpuszczą nas przecież z psami.

- Nie marudź, rób to co ja.

Pierwszy z labradorem wchodzi do środka i od razu słyszy od barmana:

- Przepraszam Pana, ale nie wolno wchodzić z psami

- Ale to pies przewodnik.

- Oczywiście, przepraszam. Zapraszam do środka.

Po chwili wchodzi drugi z jamnikiem.

Barman od wejścia:

- Przepraszam, nie wolno wpuszczać psów do baru

- Ale to pies przewodnik

- Proszę pana, to jamnik...

- KU*WA DALI MI JAMNIKA?

- O, przepraszam. Proszę wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w Polsce wybitnego fachowca z tej branży, facet nawet doktorat zrobił z tej tematyki, ale niestety już nie żyje, rozbił się samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w Polsce wybitnego fachowca z tej branży, facet nawet doktorat zrobił z tej tematyki, ale niestety już nie żyje, rozbił się samochodem.

Któż to taki? Nie trzymaj w napięciu! O Polakach posiadających nieprzeciętne zdolności powinniśmy rozmawiać, chwalić się nimi! Więc ponawiam pytanie, któż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któż to taki? Nie trzymaj w napięciu!

Chcesz żeby SB mnie zbanował? Nie ma głupich!

Sam sobie wygooglaj, kto z Polaków w czasach komuny został wysłany do Paryża na stypendium, żeby zrobić doktorat z tematyki paryskich prostytutek!

Edytowane przez Chris_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...