Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

No człowieku jestem pełen podziwu!!! SZACUN PEŁNY ! :applause: FOTY rewelka... po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA szczególnie ta w CZ.B.

0045x.JPG

:applause: :applause: :applause: PS. wstyd się przyznać ale nigdy nie byłem na Kasprowym! :eek: wiem :stupid: PozdrawiamPS2. ale Ci zazdroszczę!!! widoków i zacięcia do SKITURU :applause:

0045x.JPG.abbe55af6195f5b6b15a2cc9d13d1ba0.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek nie dziwię się, że nie byłeś... bo cena taka sama na Kaspro i na Chopoku, a ilość "dostępnych" terenów bez porównania.

Chociaż te otaczające góry!... Świnica i Kościelec zawsze robią wrażenie! :)

Uwielbiam zdjęcia B&W, ale nie mam jeszcze odwagi żeby zrobić w niej całą sesję landscape :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9euro? :o przecież to rozbój w biały dzień! :P:)))))))) też bym chętnie pojeździł na Chopoku w takiej cenie! :)

ale każdy może... :biggrin: najpierw planujesz min. 30 dni na nartach! potem w listopadzie inwestujesz 300 jurków (ja już dostałem zniżkę na 280 od TMRu za długowieczność chyba :biggrin: w końcu to już 6 sezon u nich) i jeździsz do połowy kwietnia minimum! a w SUPER SKIPASIE masz jeszcze Vratną i Raczę to od Ciebie rzut beretem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla żądnych okazji KW ma nowy bilet: skipass dwudniowy. Do wykorzystania w dwa kolejne dni. Niby nic to nie zmienia ale dziś sobie kupiłem:)

Góra dość zmrozona. Poza trasą śnieg jest poryty, twardy i zmarzniety. Szczególnie na Beskidzie. Z kolei na dole Gąsienicowej na tych ściankach pod Beskidem pomiędzy dolną stacją wyciągu a trasą turową w kierunku Swinicy/5 Stawow śnieg calkiem mokry. W okolicach Goryczkowej lepiej, choć gdzieniegdzie wystają kamienie. Same trasy przyjemnie twarde, nawet fajnie się po nich jeździ. Słońce, niebieskie niebo, mało ludzi (pewnie w weekend się to zmieni). A, i tylko jeden tpnowiec, jakiś dziadzio. Czyli póki co - bajka.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale każdy może... :biggrin: najpierw planujesz min. 30 dni na nartach! potem w listopadzie inwestujesz 300 jurków (ja już dostałem zniżkę na 280 od TMRu za długowieczność chyba :biggrin: w końcu to już 6 sezon u nich) i jeździsz do połowy kwietnia minimum! a w SUPER SKIPASIE masz jeszcze Vratną i Raczę to od Ciebie rzut beretem :biggrin:

Nie szkoda młodego życia aby od tylu lat co roku 30 dni spędzać na Chopoku? (nawet jak dodasz te inne ośrodki Słowackie)

Nie rozumiem, ale szanuję Twoją pasję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w XXI w., a PKL do tej pory nie dorobiło się wspólnego karnetu na własne ośrodki narciarskie... gratulujemy :)

Tematu ceny nie będę poruszał :P

Ale po co?

Wspólny karnet ma sens gdy ośrodki mają zbliżoną skalę oraz są położone w miarę blisko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co?

Wspólny karnet ma sens gdy ośrodki mają zbliżoną skalę oraz są położone w miarę blisko siebie.

Nie koniecznie, dla osób ze Śląska czy Małopolski byłaby to ciekawa alternatywa.

Osobiście mocno bym się zastanowił jeżeli można byłoby kupić np. 10 dowolnych dni w dobrej cenie.

Wtedy mógłbym wyskoczyć np. 2-3 dni na KW, 2-3 na Mosorny i ok 5dni na Żar (najbliżej bo ok 50km od mojego miejsca zamieszkania)

A takto kupiłem Wiślański Skipass gdzie dzień na Czantorii zamiast 110zł wychodził mnie 58zł i zostawiam pieniądze w Wiśle/Ustroniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, dla osób ze Śląska czy Małopolski byłaby to ciekawa alternatywa.

Osobiście mocno bym się zastanowił jeżeli można byłoby kupić np. 10 dowolnych dni w dobrej cenie.

Wtedy mógłbym wyskoczyć np. 2-3 dni na KW, 2-3 na Mosorny i ok 5dni na Żar (najbliżej bo ok 50km od mojego miejsca zamieszkania)

A takto kupiłem Wiślański Skipass gdzie dzień na Czantorii zamiast 110zł wychodził mnie 58zł i zostawiam pieniądze w Wiśle/Ustroniu.

Gdybym był właścicielem PKL, to nie równałbym Kasprowego za 140zł do Żaru za 80zł.

Wspólny skipass miałbyś np. za 60zł na dzień, i wówczas za Kasprowy byś nie zapłacił 140zł,

to się nie opłaca PKL-owi.

PKL zostanie zmuszony do takich działań, jeśli odczuje mniejszą liczbę klientów,

czyli jeśli ludzie pójdą do konkurencji, albo zyski im stopnieją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mnie już stracili :P być może jest więcej takich osób... chociaż patrząc po frekwencji w weekendy to raczej nie narzekają, znaleźli się inni chętni :)

i to jest właśnie kicha z punktu widzenia takich jak Ty i Ja,

znaleźli się inni którzy jednak płacą :sad:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ale po co?

Wspólny karnet ma sens gdy ośrodki mają zbliżoną skalę oraz są położone w miarę blisko siebie.

Dokładnie, warunki w ośrodkach objętych wspólnym karnetem muszą być do siebie choć trochę zbliżone tym co proponują.

Natomiast Kasprowy mimo nie najlepszej infrastruktury (głównie chodzi o archaiczną dwójkę w Goryczkowej, Doppel w Gąsienicy jak i główna kolejka -ok) jest jedyną górą narciarską w kraju o charakterze alpejskim. Wiedzą co maja i stąd te ceny

PS. Byłem na KW w tym roku 8.03 i to był jeden z moich najlepszych dni na nartach

Pozdrawiam

KR

Edytowane przez KrisRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, warunki w ośrodkach objętych wspólnym karnetem muszą być do siebie choć trochę zbliżone tym co proponują.

Natomiast Kasprowy ........ Wiedzą co maja i stąd te ceny

Pozdrawiam

KR

Czyżbyś sugerował, że poprzedni właściciel nie wiedział co ma i dlatego tak tanio ośrodek sprzedał?

Fakty świadczą że chyba wiedział, bo jakoś różnicy cen biletów i karnetów sprzed prywatyzacji i po nie dostrzegłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś sugerował, że poprzedni właściciel nie wiedział co ma i dlatego tak tanio ośrodek sprzedał?

Fakty świadczą że chyba wiedział, bo jakoś różnicy cen biletów i karnetów sprzed prywatyzacji i po nie dostrzegłem..

Nie, moja wypowiedź w żaden sposób nie odnosi się do właściciela bądź jego zmiany. Jedyny sens: chcesz pojeździć w kraju na trasach o charakterze alpejskim to tylko i wyłącznie masz KW. Pod tym względem mają monopol i mogą dyktować wysokie ceny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, moja wypowiedź w żaden sposób nie odnosi się do właściciela bądź jego zmiany. Jedyny sens: chcesz pojeździć w kraju na trasach o charakterze alpejskim to tylko i wyłącznie masz KW. Pod tym względem mają monopol i mogą dyktować wysokie ceny

Pozdrawiam

Nie do końca... Fakt,że w kraju jedyna taka górka.

Rzut beretem od Kasprowego jest Tatrzańska Łomnica, a nieco dalej Chopok.Nie dość, że tam wyjeździsz się równie fajnie,albo lepiej,to jeszcze Słowacy robią mnóstwo promocji,np. dzień za 9 ojro. Ja kupiłem z grupera dwa karnety,każdy za 62 zł. To zdecydowanie taniej i do tego większy wybór tras. W tej chwili trwa promocja na karnet całosezonowy,ważna do końca kwietnia. Wpłacasz teraz 49 ojro i jeździsz ile chcesz do końca sezonu,a jak wplacisz jeszcze 150 ojro do końca października, to masz cały przyszły sezon! Łącznie za 199 ojro masz końcówkę tego sezonu i cały przyszły! Jak dla mnie oferta nie do przebicia i może ona spustoszyć wiele ośrodków po polskiej stronie granicy. :rolleyes:: A u nas nic tylko podnoszą ceny i się dogadać nie potrafią, jak w Zwardoniu... :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...