Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Honza napisał:

To raczej Mała Fatra. Pradziad jest ponad 100 km. To tak jakbyś zobaczył Tatry z Miechowa pod Krakowem. Kierunki się chyba pomyliły. 

Trudno mi będzie pomóc w rozstrzygnięciu, bo jak robiłem to zdjęcie byłem przekonany, że to front chmur. Dopiero jak je zgrałem nabrałem wątpliwości. Fotka z Małego Skrzycznego, prawie w południe dlatego MF wydaje się mało prawdopodobna bo zdjęcie nie jest 100% pod słońce. Światło pada z mojej lewej strony więc Pradziad nie jest wykluczony, choć już wcześniej wyraziłem wątpliwość, bo to ponad 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fredek321 napisał:

Trudno mi będzie pomóc w rozstrzygnięciu, bo jak robiłem to zdjęcie byłem przekonany, że to front chmur. Dopiero jak je zgrałem nabrałem wątpliwości. Fotka z Małego Skrzycznego, prawie w południe dlatego MF wydaje się mało prawdopodobna bo zdjęcie nie jest 100% pod słońce. Światło pada z mojej lewej strony więc Pradziad nie jest wykluczony, choć już wcześniej wyraziłem wątpliwość, bo to ponad 100km.

https://www.google.pl/maps/place/Skrzyczne/@48.2320581,17.824325,267555a,20y,32.57t/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47142162cd9faf9b:0xb97ee7df2f7f311c!8m2!3d49.6844014!4d19.0302086

Odległość 135km

Pradziad ma na szczycie wieże TV , jeśli ją  dojrzycie to jest pewność :)

Edytowane przez miraz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fredek321 napisał:

Obejrzałem RAW w pełnej rozdzielczości i.... jest wieża TV.

Tak obstawiałem , przy dobrej widoczności z Góry Św Anny widać  Babią i Pilsko (138km) , oglądałem kiedyś zdjęcia z Pradziada z widokiem na Tatry

https://www.dalekieobserwacje.eu/miraz-inwersyjny-tatr-widziany-z-pradziada/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ratrak napisał:

Najprawdopodobniej od przyszłego sezonu SON nie będzie już SONem, tylko będzie nosił dumną nazwę Szczyrk Ski Resort, trwają pracę nad logo i projektem identyfikacji wizualnej ośrodka :).

Konkurs na logo zakończył się kilka dni przed tym, jak się o nim dowiedziałem. Szkoda, może bym coś spróbował skrobnąć. TMR musi być "international" - pewnie stąd zmiana nazwy. Szkoda. Teraz będziemy jeździć do "eseseru", "neseseru" albo po prostu "seru". Ale z drugiej strony żeby się przebić na rynku europejskim, trzeba być "europejskim".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, leitner napisał:

Konkurs na logo zakończył się kilka dni przed tym, jak się o nim dowiedziałem. Szkoda, może bym coś spróbował skrobnąć. TMR musi być "international" - pewnie stąd zmiana nazwy. Szkoda. Teraz będziemy jeździć do "eseseru", "neseseru" albo po prostu "seru". Ale z drugiej strony żeby się przebić na rynku europejskim, trzeba być "europejskim".

Wiesz. Wraz z inwestycjami chcą oderwać od siebie łatkę "oszczędnego ośrodka P. Richtera". Stąd zmiana nazwy, wyjdzie na dobre ;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, leitner napisał:

Szczyrk Ski Resort,

Wszędzie w nazwie musi być SKI.:( Beznadziejna nazwa według mnie. Dalej nie całkiem kibicuje TMR -owi w ich gigantomanii i liczę ,że chociaż z części planów zrezygnują. Klimatyczne ,,polanki'' odchodzą w zapomnienie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, janek57 napisał:

Wszędzie w nazwie musi być SKI.:( Beznadziejna nazwa według mnie. Dalej nie całkiem kibicuje TMR -owi w ich gigantomanii i liczę ,że chociaż z części planów zrezygnują. Klimatyczne ,,polanki'' odchodzą w zapomnienie niestety.

Najbardziej klimatycznym miejscem pozostanie chyba Czyrna i Małe Skrzyczne. Na MS nie będzie kanapy, tylko orczyki (albo talerzyki). Mi się nie podoba ta nazwa, ale nie będę nic więcej pisał, bo po co kopać pod sobą dołek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje nazwy :Kompleks Narciarski Szczyrk ; Stacja narciarska Szczyrk.

Z Wikipedii:

''Resort – wyodrębniona organizacyjnie część administracji państwowej, zajmująca się wydzielonym i powiązanym ze sobą kompleksem spraw, którą kieruje ministerministerstwo lub inny organ naczelny.W języku potocznym słowo „resort” jest używane jako synonim słowa „ministerstwo” (np. „resort gospodarki”, „resort pracy”). Znaczenie słowa „resort” obejmowało, obok ministerstwa, także kierującego nim ministra i inne podmioty jemu podporządkowane (urzędy centralne, organy terenowe i inne jednostki organizacyjne).''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każ Niemcowi, Anglikowi lub innej nacji wypowiedzieć: Szczyrkowski Ośrodek... :) nawet pewnie prezes TMSu łamie sobie język! 

A nazwa jak nazwa. Ważne są inwestycje. Niech im się nareszcie uda. Liczę na SON czy inny SSR w przyszłym sezonie na "sprytnym". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jasiek napisał:

No każ Niemcowi, Anglikowi lub innej nacji wypowiedzieć: Szczyrkowski Ośrodek... :) nawet pewnie prezes TMSu łamie sobie język!

Ja bym go nazwał Szczyrkowski Ośrodek Narciarski pod Skrzycznem ;)

To by sobie dopiero język połamali.

A w sumie to niech się cieszą, że stacja nie jest w Chrząszczyżewoszycach powiat Łękołody.

A tak już poważniej włączyłem dzisiaj mapkę na SON i ....

Clipboard01.thumb.jpg.b3c26ff2bb4c587d5604e895fcc03886.jpg

No i fajnie.

 

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Piotr_67 napisał:

Ja bym go nazwał Szczyrkowski Ośrodek Narciarski pod Skrzycznem ;)

To by sobie dopiero język połamali.

A w sumie to niech się cieszą, że stacja nie jest w Chrząszczyżewoszycach powiat Łękołody.

A tak już poważniej włączyłem dzisiaj mapkę na SON i ....

No i fajnie.

 

Pozdrawiam

To znaczy że już są pewni papierów i formalności? Może tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...