Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiadomo że to nie do Ciebie kierowane...

Było fajnie ludzi mało bez kolejek. 

Po 11 juz trochę trasy rozjeżdźone ale bez tragedii. Tu i tam parę kamieni ale to epizody. Trochę wiało ale kolejki dziś dały radę. 

Ludzi ciągle przybywa czuć już Sylwester...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla forumowiczow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, gruchauho napisał:


W tym komunikacie chodziło chyba o to, że zostały wyprzedane karnety na wieczór, na jazdę sylwestrową.

pozdro

Koło 11 jeszcze sprzedawali, przynajmniej w okienku ale możesz mieć rację.

Ja to wrzuciłem bardziej w formie żartu że będzie pełno ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakby słuchać malkontentow człowiek by w domu siedział , byłem, pojezdzilem i zadowolony wróciłem. Kolejek na smr brak, co do przygotowywania wiele do życzenia.

Dzięki czytaniu tych fejsbukow otwierają co popadnie nie patrząc na jakość, ciekawe kiedy pozbedą się kamieni pewnie w kwietniu...

Mega fajny wyjazd, super sezonowka tylko szkoda że trzeci raz nie działa. w infocentrum 15min...

Pozdro dla shugerów prosto ze Scyrku

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gruchauho napisał:

To zmień. Ischgl, Solden, Stubai, Livingo, Madonna di Campiglio, Arabba itd. cokolwiek wybierzesz, będzie lepsze pewniejsze i tańsze niż Szczyrk :)

No cóż, to może za rok. W tym zostaję w Polsce. Ale że za granicą i lepiej i taniej, to wiem:) Natomiast jak już mam płacić tyle w Szczyrku to chciałbym mieć do dyspozycji FIS, Golgotę i Bieńkulę, bo na innych sobie po prostu nie pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MadYarpen napisał:

Cześć, czy ktoś, kto był na miejscu widział jak wygląda sytuacja na Skrzycznem? A konkretnie, jakie są widoki na niedługie uruchomienie trasy FIS?

 

Wybieram się do Szczyrku na kolejny tydzień, jednak jeżeli dostępne będą tylko niebieskie trasy na całodniowym skipassie to być może zmienimy plany. Więc dużo zależy od tego czy COS ruszy trochę intensywniej...

Wczoraj dało się zjechać na sam dół do METY. Momentami trzeba uważać ale ogólnie nie jest źle. Problemem jest brak śniegu (odpowiedniej ilości) w śladzie orczyka a nie na trasie. Przed mostkiem trzeba było się wypiąć. To opinia mojego szwagra, ja sprawdzę osobiście dopiero w czwartek. Dziś puścili górę FIS-a, przejazd na Kaskadę i do Jaworzyny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, moruniek napisał:

Wczoraj dało się zjechać na sam dół do METY. Momentami trzeba uważać ale ogólnie nie jest źle. Problemem jest brak śniegu (odpowiedniej ilości) w śladzie orczyka a nie na trasie. Przed mostkiem trzeba było się wypiąć. To opinia mojego szwagra, ja sprawdzę osobiście dopiero w czwartek. Dziś puścili górę FIS-a, przejazd na Kaskadę i do Jaworzyny. 

Jeździliśmy na cos. Fis przygotowany równo i dobrze. Ale kolejka do wyciągu na cos 10-12min i najgorsze to bydło które wpycha się bezczelnie w kolejkę udając ze to nie oni...

Cos powinien zrobic zdecydowanie siatki odgradzajace.

Dzisiaj zdecydowanie smr. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

najgorsze to bydło które wpycha się bezczelnie w kolejkę udając ze to nie oni...

Kurczę, a jak się chodzi po górach to ludzie mówią sobie dzień dobry. A przecież trekking to mniej elitarny sport bo każdy może to robić - nie potrzeba na to ani kasy ani umiejętności.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, przemo_narciarz said:

Mega fajny wyjazd, super sezonowka tylko szkoda że trzeci raz nie działa. w infocentrum 15min...

Właśnie chcę teraz doładować "słowacką" sezonówkę kuponem za "0" PLN, aby działała jutro w SMR, ale data 01.01.2020 nie jest możliwa do wybrania (wyszarzona).

Ciekawe czy jutro z rana będzie się dało, czy czeka mnie wizyta w infocentrum.

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shuger napisał:

Czemu chcesz mnie obrazić?

Nie,nie chce, ale bardzo mnie dziwi Twoje podejście, wieczne narzekanie. Zawsze źle,nawet jak warun dobry,kolejek brak to Ty wypatrzyłeś,że u jakiegoś gościa leci dym  komina... Paranoja jakąś.Nartowało sie wspaniale o gdyby  nie Ty to bym nawet nie wiedział,ze się tam coś kopci.

Tymczasem koniec na dzisiaj 21 zjazdów zaliczone 😁

Na ostatniej focie kasy samoobsługowe w infocentrum. Można tam też założyć konto i odebrać imienia kartę gopass. 

20200101_113146.jpg

20200101_113140.jpg

20200101_112621.jpg

20200101_112539.jpg

20200101_112517.jpg

20200101_105545.jpg

20200101_100416.jpg

20200101_092134.jpg

20200101_094906.jpg

20200101_133051.jpg

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...