Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, króciutko - sytuacja wróciła do normy. Ograniczenie na żółtej kanapie do 4 osób i mamy kolejki.

spacer.png

Na Pośrednim, nadal fajnie, im dalej od trasy tym lepiej. Na trasach trochę zaczyna wyłazić trawy, drobnego kamienia i lekkie przecierki. Mocno wiało.

 spacer.png

Fajny kolejny dzień na nartach i miłe spotkanie ze znajomymi.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i w ..... . I wylądowali" . To mogę teraz napisać o sobie po wizycie u ortopedy . Najbliższe 2,3 tygodnie to oglądanie nart z kanapy. Stary , nieleczony 2 letni uraz daje o sobie znać. Teraz jedyny sport to wizyta u rehabilitanta . Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło: naprawię przynajmniej ślizgi w nartach po 5 dniach nartowania  🙂 . Tak, zaliczyłem już (dopiero) 5 dni w SMR . W sumie udane . I mam nadzieję że przez te 2 tygodnie coś białego spadnie z nieba i warunki ( i tak w sumie niezłe ...) znacznie się poprawią . 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Stary bywalec napisał:

"No i w ..... . I wylądowali" . To mogę teraz napisać o sobie po wizycie u ortopedy . Najbliższe 2,3 tygodnie to oglądanie nart z kanapy. Stary , nieleczony 2 letni uraz daje o sobie znać. Teraz jedyny sport to wizyta u rehabilitanta . Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło: naprawię przynajmniej ślizgi w nartach po 5 dniach nartowania  🙂 . Tak, zaliczyłem już (dopiero) 5 dni w SMR . W sumie udane . I mam nadzieję że przez te 2 tygodnie coś białego spadnie z nieba i warunki ( i tak w sumie niezłe ...) znacznie się poprawią . 🙂

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Stary bywalec napisał:

"No i w ..... . I wylądowali" . To mogę teraz napisać o sobie po wizycie u ortopedy . Najbliższe 2,3 tygodnie to oglądanie nart z kanapy. Stary , nieleczony 2 letni uraz daje o sobie znać. Teraz jedyny sport to wizyta u rehabilitanta . Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło: naprawię przynajmniej ślizgi w nartach po 5 dniach nartowania  🙂 . Tak, zaliczyłem już (dopiero) 5 dni w SMR . W sumie udane . I mam nadzieję że przez te 2 tygodnie coś białego spadnie z nieba i warunki ( i tak w sumie niezłe ...) znacznie się poprawią . 🙂

Nie przejmuj się dwoma tygodniami. Ja czekam trzy lata na serduszko, na razie dostałem takie cudo:

IMG_20200103_190633.thumb.jpg.c1781743de71672b7afe97ec741d11df.jpg

Co steruje sztuczną lewą komorą i czekam jeszcze kilka tygodni aby wybrać się jako Iron Man czy inny robocop z tymi komputerami pod kurtką na stoki Szczyrkowskiego. Jakoś te sezonówki trzeba wyśmigać. 😎👍💪⛷️

 

  • Like 9
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Nie przejmuj się dwoma tygodniami. Ja czekam trzy lata na serduszko, na razie dostałem takie cudo:

Co steruje sztuczną lewą komorą i czekam jeszcze kilka tygodni aby wybrać się jako Iron Man czy inny robocop z tymi komputerami pod kurtką na stoki Szczyrkowskiego. Jakoś te sezonówki trzeba wyśmigać. 😎👍💪⛷️

 

Dasz radę, twardy jesteś. Zdrówka. Uważaj na siebie na stoku. Uprzedź wcześniej, będziemy robić za Twoją obstawę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Nie przejmuj się dwoma tygodniami. Ja czekam trzy lata na serduszko, na razie dostałem takie cudo:

IMG_20200103_190633.thumb.jpg.c1781743de71672b7afe97ec741d11df.jpg

Co steruje sztuczną lewą komorą i czekam jeszcze kilka tygodni aby wybrać się jako Iron Man czy inny robocop z tymi komputerami pod kurtką na stoki Szczyrkowskiego. Jakoś te sezonówki trzeba wyśmigać. 😎👍💪⛷️

 

Spoko, jesteś wielki duchem więc dasz radę. Daj znać za te tygodnie to wspólnie z innymi stworzymy Ci "obstawę" na stoku .

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE INFORMACJE DLA POSIADACZY SPRYTNEJ SEZONÓWKI !
Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów. Dlatego informujemy, że Twoja Sezonówka obowiązuje bez limitów, ale jeśli chcesz korzystać ze stoków w Szczyrku również w ten weekend (4.-5.1.) konieczne jest aktywowanie bezpłatnych kuponów, które znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta Gopass. Dzięki temu nie stracisz ani jednego dnia na stoku. Przepraszamy za utrudnienia techniczne. 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stary bywalec napisał:
WAŻNE INFORMACJE DLA POSIADACZY SPRYTNEJ SEZONÓWKI !
Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów. Dlatego informujemy, że Twoja Sezonówka obowiązuje bez limitów, ale jeśli chcesz korzystać ze stoków w Szczyrku również w ten weekend (4.-5.1.) konieczne jest aktywowanie bezpłatnych kuponów, które znajdziesz po zalogowaniu się do swojego konta Gopass. Dzięki temu nie stracisz ani jednego dnia na stoku. Przepraszamy za utrudnienia techniczne. 

Skąd to info ? Nie widzę u siebie takiego kuponu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, pasazer85 napisał:

Dzisiaj nikt nie śmigał ? Byłem przed godziną służbowo na Solisku, pada śnieg a po 7 jeździ ratrak 😁

Śmigał, ale na rowerze ;) , jakiś ten sezon narciarski w Polsce bardzo rowerowy się zrobił, nadrobię od poniedziałku w Alpach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co się dzieje z kanapą Solisko-Hala Skrzyczeńska? Na fb ośrodka w jednym z miliona komentarzy osób złych na ceny karnetów ktoś zapytał o ten wyciąg. Szczyrkowski odpisał że ta kanapa aktualnie funkcjonuje jako wyciąg 4 osobowy

Kolejki widać na kamerach około 12 są baaaardzo duże a wyciąg jeździ po 4 os

Wiem na kamerach, ale dopiero po 25 stycznia będę na stokach w Szczyrku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mops napisał:

Wiadomo co się dzieje z kanapą Solisko-Hala Skrzyczeńska? Na fb ośrodka w jednym z miliona komentarzy osób złych na ceny karnetów ktoś zapytał o ten wyciąg. Szczyrkowski odpisał że ta kanapa aktualnie funkcjonuje jako wyciąg 4 osobowy

Kolejki widać na kamerach około 12 są baaaardzo duże a wyciąg jeździ po 4 os

Wiem na kamerach, ale dopiero po 25 stycznia będę na stokach w Szczyrku

Zadałem takie pytanie:

Dzień dobry.

Czy ograniczenie przepustowości żółtej kanapy do 4 osób ma związek z funkcjonalnością Fast Pass? Czy można będzie kupić karnety upoważniające to korzystania z Fast Pass?

Piotr K......

I uzyskałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

Na te chwile nie ma możliwości zakupienia Fast Passu w naszym ośrodku.

 

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom,

Kind regards,

 

Agnieszka Laszczak

 

Szczyrk Mountain Resort

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fredek321 napisał:

Zadałem takie pytanie:

Dzień dobry.

Czy ograniczenie przepustowości żółtej kanapy do 4 osób ma związek z funkcjonalnością Fast Pass? Czy można będzie kupić karnety upoważniające to korzystania z Fast Pass?

Piotr K......

I uzyskałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

Na te chwile nie ma możliwości zakupienia Fast Passu w naszym ośrodku.

 

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom,

Kind regards,

 

Agnieszka Laszczak

 

Szczyrk Mountain Resort

Zabrzmiało jak "Odczepcie się, nie mam ochoty odpowiadać na pytania" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fredek321 napisał:

Zadałem takie pytanie:

Dzień dobry.

Czy ograniczenie przepustowości żółtej kanapy do 4 osób ma związek z funkcjonalnością Fast Pass? Czy można będzie kupić karnety upoważniające to korzystania z Fast Pass?

Piotr K......

I uzyskałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

Na te chwile nie ma możliwości zakupienia Fast Passu w naszym ośrodku.

 

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom,

Kind regards,

 

 

Szczyrk Mountain Resort

Swoich personaliow nie podajesz, więc to samo sugeruje zrobić z tą Panią, jest to kompletnie nie istotne kto odpisał.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

Swoich personaliow nie podajesz, więc to samo sugeruje zrobić z tą Panią, jest to kompletnie nie istotne kto odpisał.

Cześć

No i już widzę Panią, kogokolwiek kto jest przy mailingu, jak się rozpisuje bo ktoś chce potwierdzić plotkę. Przecież to ich sprawa co robią. Mogliby wyłączyć i koniec i nikt nie ma nic do tego.

Pozdrowienia

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...