Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mops napisał:

Mam nadzieję że to nie w tym sezonie jeszcze bo kolejki będą straszne

 

1 minutę temu, moruniek napisał:

Też mam taką nadzieję.

Oferta z hotelu Gronie https://www.gronieszczyrk.pl/oferty-i-pakiety/szczegoly-oferty-i-pakietow?OfferID=188483 niestety wskazuje na co innego.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mops napisał:

A można kupić w gopass wstęp na VIP LINE? 

Na razie nie. Trudno powiedzieć jaki będzie tego "zasięg". Goście hotelu + korzystający z instruktorów SMR problemu nie zrobią, ale jeśli będzie można kupić to wszystko zależy od ceny. W Groniach cena ze skipassem Fast to 316/dobę, bez 120. Czyli skipass 194 za dzień czyli 2x drożej niż dziś kupiony 6-dniowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

Na razie nie. Trudno powiedzieć jaki będzie tego "zasięg". Goście hotelu + korzystający z instruktorów SMR problemu nie zrobią, ale jeśli będzie można kupić to wszystko zależy od ceny. W Groniach cena ze skipassem Fast to 316/dobę, bez 120. Czyli skipass 194 za dzień czyli 2x drożej niż dziś kupiony 6-dniowy.

Mam nadzieję że to będzie tylko osobna bramka do karnetów bez koleiki, a do samego wyciągu z innymi, tak jak w innych ośrodkach. Jeśli to będzie tylko dla instruktorów i gości Groni to ok ale błagam żeby nie można było tego kupić bo to nie będzie miało sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mops napisał:

To jest już przegięcie. Może odrazu zróbmy osobne wyciągi i trasy dla "vipów" 

A można kupić w gopass wstęp na VIP LINE? 

Proponuję kilka bramek aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Standardowa i 3 bramki VIP różne cenowo: srebrna, złota i platynowa. :) W złotej będzie gorący uścisk dłoni i słowa "witamy!" od pracownika. W platynowej, tej najdroższej dwóch pracowników będzie kłaniało się w pas i opowiadało żarty dla rozbawienia publiki.

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, toppaner napisał:

Z całym szacunkiem ,dla mnie 15 min jest trudne do zaakceptowania a przy 30 to wsiadam do auta  i jadę do domu.

A tak że by dolać oliwy do ognia to policzmy.

15min w kolejce(przy dobrych układach), realnie ok 6-7min na krześle( zatrzymywanie przy wsiadaniu i zsiadaniu) i zjazd taki bez napinki z poszanowaniem stoku(przy perspektywie optymistycznej 15 minutowej kolejki) ok4-5 min, to daje jakieś 25-27min na jeden zjazd ,czyli w niespełna godzinę ,oczywiście przy dobrych wiatrach daje 2 zjazdy .

Przy działaniu ośrodka przez 7 godz. daje max 14 zjazdów , a jak doliczysz jedzenie , siku itd.?

Sorry to nie dla mnie. I to na początku sezonu z perspektywą "udogodnień,ułatwień" w wersji TMR.

Pojadę jutro na BSA ,mogę się mylić oczywiście ale chyba będę miał trochę lepszy współczynnik.

Sezonówkowicze ,pora przestać udawać że wszystko jest OK,oczywiście dalej można chować głowę w piasek i robić dobrą minę, lecz co jeszcze   zafundują nam Panowie z TMRu?

PS.

Panie  Shuger ,prawa autorskie są moje.

  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, WojtekM napisał:

Rzeczywiście, jeżeli ktoś pisze, że stał 30 minut i jest zadowolony, no to taki klient, prędzej czy później, "łyknie" też kolejki 45 minut przy karnecie 200 zł. Ale co mnie to obchodzi.

Dlatego po 12 pojechałem do domu. Zjechałem 3 do gondoli i..............na kalafiorach porysowałem ślizgi 😞 . Jutro jednak znowu na stok, trza być twardym a nie miętkim 🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 min w kolejce do wyciągu to grube przegięcie, jeśli ktoś na takie coś przystaje i jest zadowolony to znaczy że nie szanuje swojego czasu na nartach.
Według mnie wszystko powyżej 5 minut jest nieakceptowalne i ma mało wspólnego z jazdą na nartach. Nie mówiąc już o tłoku na trasie który jest wyznacznikiem czy jazda w ogóle ma sens czy nie. 

 

Wybieram się jutro do Krynicy (Słotwiny Tabaszewskiego) na narty na 4 godziny od otwarcia (8-12) myślę, że nie postoję dłużej niż 5 minut w szczycie kolejek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stary bywalec napisał:

Uświadom mnie ................. Dzisiaj stałem w Solisku po 15-30 minut .

Ja miałem mniej szczęścia. Raz 20 minut, raz niestety prawie 40.

3 minuty temu, Stary bywalec napisał:

A czy ktoś wie jak jest  na BSA ? Czy kolejki do wyciągów są duże ? Może jutro pojadę tam .........

Jak na BSA nie wiem. Na COS-ie jeździł dziś mój szwagier - bardzo fajnie. Kolejki na Jaworzynie max. 5-7 minut stania. Kaskada zamknięta ale warunki znośne. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, toppaner napisał:

Panie  Shuger ,prawa autorskie są moje.

Po 3 latach ten temat wreszcie zaczął oddawać rzeczywistość.

Nie pomogły:

- Ani sztuczki marketingowe SMR z nasnieżaniem 80% tras w 5 dni i inne

- Ani nachalne opinie lokalnych fanatyków uwikłanych w sezonówki /w tym właścicieli pensjonatów i prowadzących w Szczyrku biznesy turystyczne/

-Ani informacje o rzekomej alpejskości łącznika z Kopy

-Ani nawet tendencyjne VLOGi

A teraz nawet @JC

możesz usunąć z forum tego złego shugera.

Edytowane przez shuger
  • Thanks 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pawelb91 napisał:

15 min w kolejce do wyciągu to grube przegięcie, jeśli ktoś na takie coś przystaje i jest zadowolony to znaczy że nie szanuje swojego czasu na nartach.
Według mnie wszystko powyżej 5 minut jest nieakceptowalne i ma mało wspólnego z jazdą na nartach. Nie mówiąc już o tłoku na trasie który jest wyznacznikiem czy jazda w ogóle ma sens czy nie. 

Dla mnie też 5 minut jest dokładnie wyznacznikiem tego, czy jest jeżdżenie, czy nie.

W zasadzie SMR w Szczyrku z jednej strony mnie nie obchodzi (bo rzadko tam zaglądam ze względu na brak możliwości realnej i bezpiecznej i przyjemnej jazdy), ale z drugiej strony jest zasada, że gorsze wypiera lepsze - w związku z tym jest obawa, że gestorzy innych ośrodków podchwycą, że można oszczędzać na naśnieżaniu i na przepustowości, jednocześnie podnosząc ceny.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Szczyrku w okresie świątecznym gdy jeszcze nie bylo TRM i też czekałem 20 minut w kolejce. I wtedy nikt nie narzekał, było dobrze. Czyżby wirus sklerozy?

Jeszcze jedna sprawa zakup sezonowki to jest indywidualna sprawa i ataki na takie osoby uważam za extremalnie głupie (delikatnie pisząc)

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shuger napisał:

A teraz nawet @JC

 

Ja oglądając vlogi JC doszedłem do wniosku, że jest trochę odwrotnie, tzn. pokazał (szczególnie na ostatnich filmach), że Szczyrk nie mógłby konkurować z większymi i znacznie ciekawszymi alpejskimi ośrodkami, a to dla TMR nie jest za bardzo na rękę? :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fischer_Man napisał:

Czekam z niecierpliwością na ten VIP Pro Elo Line. To wpuszczanie po 4 osoby i kolejki na 40 minut. Może wtedy ignoranci w osobach @fredek321 oraz @przemo_narciarz cokolwiek zrozumieją do czego prowadzi ich polityka wychwalania w niebiosa TMR. 
 

Na przyszły sezon ponownie przetestują naszą cierpliwość i sezonówkę będą mogli kupić tylko Ci którzy w tym roku kupili VIP Pro Elo Line. Wtedy będzie płacz zagorzałych fanów TMR. 

Kup lepiej ten krem do d. Kolega dobrzec radzil.

 

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stary bywalec napisał:

A ja z uporem maniaka powtórzę: sezonówka dla mnie jest OK

Sezonówki nie mam. Przy dystansie 280km, uwiązaniu feriami, ryzyko zakupu wiosną jest zbyt wysokie, potem opłacalność jest żadna. Jeśli mieszka się w odległości umożliwiającej sensowne wypady na jeden dzień i lubi się jeździć na nartach, to trzeba być po lobotomii, żeby jej nie kupić.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 11:42, fredek321 napisał:

Tego nie rozumiem. Pilsko niewiele taniej, Tatry SS śladowo taniej (dla mnie już nie, nie ma zniżki ITIC), Zieleniec drożej.

Co do wiary, to mnie nie zrozumiałeś. Też, czymś tam zarządzam i stąd znam pewne sztywne zasady obowiązujące każdy biznes.

Zieleniec drożej? od 1 stycznia 6 dniowy karnet w Szczyrku 748 PLN (kupiony online) w Zieleńcu 490 PLN i ważny w godzinach 9-21 a w Szczyrku tylko do 16, widzisz różnice? a jakby chciał pojeździć w Szczyrku wieczorem to Szczyrk wychodzi 2 razy drożej, zanim napiszesz głupotę to sprawdź. Nie rozumiem jaki jest cel wprowadzania forumowiczów w błąd? czyżby naprawdę byli to udziałowcy TMR? bo inaczej wytłumaczyć się tego nie da

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...