Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego Najlepszego w 2020 roku. 

Dziś kolejny nasz dzień w Szczyrku. Tym razem nie działała żadna z naszych 4 sezonówek, a wcześniej przez 3 dni działały. Pani na Solisku załatwiła sprawę od ręki. Twierdząc, że to błąd systemowy - wydała 4 karnety dzienne (bez płacenia kaucji itp.), bez sprawdzania sezonówek. Całość zajęła mi około minutę.

Dziś brak jakichkolwiek kolejek do wyciągów. Ludzi na trasach mało. Na 10 miejscami wyłaził lód, na 4 trochę luźnego kamienia.   

p.s.

Mam wrażenie, że ludzi jest zdecydowanie mniej niż w zeszłym roku i 2 lata temu (i to dużo mniej) . 

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mops napisał:

A wiadomo coś kiedy planują otwarcie trasy 7 i reszty na Julianach (9,9a,10 cała, 11)?

Na 7 jest sporo śniegu, 1-2 dni i mogliby otwierać.

10 - sporo śniegu, w mojej ocenie, śniegowo jest w zasadzie gotowa. Jeżeli będą chęci, jutro mogliby ją odpalić (jeżdżę nią od 3 dni).

11- sporo brakuje, nie rozstawili jeszcze nawet armatek, więc tu raczej poczekamy.

9 i 9a - musi być jeszcze jeden naturalny opad, tak ze 20-30 cm śniegu, wówczas dało by radę, teraz raczej mocno na siłę.  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andy-w napisał:

Taa, ja pół godz. w infocentrum postałem, słowacka  sezonówka znowu nie działa...

W tym czasie ja zjechałem 5 razy z FIS na Jaworzynę ;) , kolejki nie było wcale, karnet działa, obsługa miła i pomocna a ciasto noworoczne w schronisku bardzo dobre, ..., tyle że to COS :) , nie jakiś tam pseudo resort :) :) :) . Co do informacji o parkingu @pasazer85, to sorry, ale na SON jak na nowy rok było sporo ludzi, aczkolwiek gdyby jezdzilo zawsze nie wiecej niż dzisiaj to byłoby ok, pod warunkiem należytego przygotowania trasy jak w COS, FIS dzisiaj to była bajka, w SON znana już wszystkim kasza.

F44CA2F9-1931-4D0C-9CBD-CDC8EB1DD25C.jpeg

D1073819-AC46-416C-A216-2EEC248D9F29.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shuger napisał:

Czemu chcesz mnie obrazić?

Nie wydaje Ci się ta sytuacja absurdalna że 50 metrów od wyciągu zionie z komina dym który wdychają narciarze którzy z założenia przyjechali na wypoczynek na "świeżym" powietrzu?

Nie rozumiem.. skoro w 700 tysięcznym Krakowie można było wprowadzić zakaz palenia węglem to w maleńkim Szczyrku a zwłaszcza w bezpośredniej okolicy wyciągów już się nie da?

Jest ogromna poprawa pod tym wzgledem w Korbielowie-brawo, dzisiaj pod bramkami w COS to akurat dymiła paniusia z papierochem, całkowity zakaz palenia w obiektach użyteczności publicznej powinien zostać wprodzony niezwłocznie, nie mam ochoty wdychać smrodów palaczki będàc w górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Wszystkiego Najlepszego w 2020 roku. 

Dziś kolejny nasz dzień w Szczyrku. Tym razem nie działała żadna z naszych 4 sezonówek, a wcześniej przez 3 dni działały. Pani na Solisku załatwiła sprawę od ręki. Twierdząc, że to błąd systemowy - wydała 4 karnety dzienne (bez płacenia kaucji itp.), bez sprawdzania sezonówek. Całość zajęła mi około minutę.

Dziś brak jakichkolwiek kolejek do wyciągów. Ludzi na trasach mało. Na 10 miejscami wyłaził lód, na 4 trochę luźnego kamienia.   

p.s.

Mam wrażenie, że ludzi jest zdecydowanie mniej niż w zeszłym roku i 2 lata temu (i to dużo mniej) . 

Nie działały bo w zeszłym sezonie wyjździliście normę na 4 sezony ;) , czekam na kolejne naklejki syna ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Nie działały bo w zeszłym sezonie wyjździliście normę na 4 sezony ;) , czekam na kolejne naklejki syna ;) .

Nie wiem, czy w tym roku będą rozdawać te naklejki. Ich system szaleje. Pisałem o tym już w temacie Gopass,  mój syn (9 lat) wg. nich zrobił w 2 dni 222 KM, przewyższenie 36 375. Dodam jeszcze tylko, że jeździmy w Szczyrku, a wg. nich zrobił to na Chopoku. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moruniek napisał:

Nie wiem, czy w tym roku będą rozdawać te naklejki. Ich system szaleje. Pisałem o tym już w temacie Gopass,  mój syn (9 lat) wg. nich zrobił w 2 dni 222 KM, przewyższenie 36 375. Dodam jeszcze tylko, że jeździmy w Szczyrku, a wg. nich zrobił to na Chopoku. 

Mały Champion, naklejka musi być I to nie King, tylko Mistrz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moruniek napisał:

Nie wiem, czy w tym roku będą rozdawać te naklejki. Ich system szaleje. Pisałem o tym już w temacie Gopass,  mój syn (9 lat) wg. nich zrobił w 2 dni 222 KM, przewyższenie 36 375. Dodam jeszcze tylko, że jeździmy w Szczyrku, a wg. nich zrobił to na Chopoku. 

Pewnie że rozdają, nawet przebiegu nie sprawdzają, tylko na gębę, dzisiaj byłem świadkiem  :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

W tym czasie ja zjechałem 5 razy z FIS na Jaworzynę ;) , kolejki nie było wcale, karnet działa, obsługa miła i pomocna a ciasto noworoczne w schronisku bardzo dobre, ..., tyle że to COS :) , nie jakiś tam pseudo resort :) :) :) . Co do informacji o parkingu @pasazer85, to sorry, ale na SON jak na nowy rok było sporo ludzi, aczkolwiek gdyby jezdzilo zawsze nie wiecej niż dzisiaj to byłoby ok, pod warunkiem należytego przygotowania trasy jak w COS, FIS dzisiaj to była bajka, w SON znana już wszystkim kasza.

 

 

Niemożliwe. Czas jednego przejazdu to ok. 9 min. 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kbe napisał:

Niemożliwe. Czas jednego przejazdu to ok. 9 min. 

pozdrawiam

Nastepnym razem zmierz mi międzyczasy ;) . Co tu sie wyrabia na tym forum ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, moruniek napisał:

Żartujesz☺️.

Spokojnie, mi wyliczali przed chwila czasy zjazdu FISem w COS, sami genialni obliczeniowcy statystyczni ostatnio na forum ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, moruniek napisał:

Przepraszam, wprowadziłem Was w błąd, dziś poprawili mu statystyki z tych pierwszych 2 dni. Oto one.

spacer.png

p.s.

Coś chyba informatycznie im ten sezon jednak nie siedzi. 

Spoko, Moltka wcale nie liczy, mi nie zależy, ale dzieciak woli mieć pewnie naklejke uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

Spokojnie, mi wyliczali przed chwila czasy zjazdu FISem w COS, sami genialni obliczeniowcy statystyczni ostatnio na forum ;) .

nie obliczeniowcy statystyczni, tylko użytkownicy stoków. Sorry, ale 5 razy FIS-em do Jaworzyny w pół godziny się nie da

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sariensis napisał:

Co do informacji o parkingu @pasazer85, to sorry, ale na SON jak na nowy rok było sporo ludzi

Wrzuciłem zdjęcie kolejki do kanap na Solisku z godziny 10, tam wszystko jest widoczne.Jeździłem do godziny 14 i wchodziłem na kanapy z marszu, nie stojąc w kolejce. Naprawdę nie mam pojęcia co w takim układzie rozumiesz przez ,,sporo ludzi,, a nie był to mój pierwszy Nowy Rok w tym ośrodku( w niedziele trzeba było stać o tej porze 30-40min.)to raz. Dwa,dziś był dzień wyjątkowy bo w nocy w ośrodku była impreza sylwestrowa, wiele osób zostawiło na parkingu  swoje samochody na noc,stąd zapchany parking pod  gondolą od samego rańca...,Dzięki Bogu wystraszyło to nie tylko Ciebie, w Tym sezonie w SON byłem już 6 razy i dzisiejszy dzień był zdecydowanie najlepszy :D  Dlatego zdecydowałem olać robotę i jutro pojechać znowu 😎

PS Zgadzam się z Tobą że na COS jest super, bardzo często lepiej przygotowany stok, często mniej ludzi i wg. mnie w ogóle inna kategoria narciarzy niż w SON. Ale dzisiaj śmigałem z kolegą który się uczy, doskonali technikę i znacznie łatwiej to robić na stokach SON niż na FISie :) 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...