Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...Mam pytanko, jakby na Biela Put czy Zahradky już nie dało się jeździć to jak wygląda wyjazd do góry i zjazd na dół. Pewnie Jasiek, johny_narciarz i kilku z Was wie jak to wygląda. Proszę o jakieś info. Jak będziecie w weekend napiszcie jak warunki - dzięki.

No ja staram się auto stawiać na 2 (pod kasami) szczególnie wiosną. Jest jeszcze opcja że wjeżdżasz tą dróżką obok 2 na górę i parkujesz pod którymś hotelem ale niestety 5-7 jurków (chyba że szlabany otwarte). Na poboczu nie radzę bo pieczary kursują i kasują trochę więcej :) Jak tam stoisz to wtedy zjedziesz z Majowej pod auto.

Jak stawiasz na 2 czy jak nie ma miejsca na 1 to krzesło zawsze jeździ. Na Koliesku z zasady są warunki do zjazdu a jak nie to usypują łącznik pod 4 na Lukovą i pod tramwaj.

Lucky odpadają a Zahradki też puszczą lada dzień.

Były lata że i żółwia na Biela Put wyłączali i opcja pod hotel była jedyną rozsądną. No chyba że ktoś lubi spacery w narciaskich butach.

Nie wiem co z weekendem bo mechanik mówi że nie zdąży z autem :mad:: i jestem uziemiony! no chyba że na motorze :biggrin:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o poradę , jutro wybieram się pierwszy raz na Chopok jadę z Częstochowy jaką drogę wybrać żeby nie dokonywać opłat za przejazd na drogami na Słowacji.Posiadam 3 wolne miejsca w aucie chętnych na wspólny wyjazd proszę o kontakt telefoniczny 600006470 , nie mogę odpisywać na PW. Na Chopoku chciałbym być o 8 rano i jeździć dopóki warunki i siły pozwolą :)

Kolego @szakunec mam miejsca w aucie , w sprawie kontaktu proszę o tel..

Edytowane przez pokmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o poradę , jutro wybieram się pierwszy raz na Chopok jadę z Częstochowy jaką drogę wybrać żeby nie dokonywać opłat za przejazd na drogami na Słowacji.Posiadam 3 wolne miejsca w aucie chętnych na wspólny wyjazd proszę o kontakt telefoniczny 600006470 , nie mogę odpisywać na PW. Na Chopoku chciałbym być o 8 rano i jeździć dopóki warunki i siły pozwolą :)

Chyba tak masz najlepiej - ja jeżdżę tą drogą, ale z Bielska

https://www.google.pl/maps/dir/Cz%C4%99stochowa/Jasn%C3%A1+Chopok,+Demianowska+Dolina,+S%C5%82owacja/@49.8124081,18.8057634,9z/am=t/data=!4m17!4m16!1m5!1m1!1s0x4710b5c54e2ca8af:0x854f0d4d1a178236!2m2!1d19.1203094!2d50.8118195!1m5!1m1!1s0x47157674069e69d7:0xc5ec5f62b866bc06!2m2!1d19.580734!2d48.971603!2m2!1b1!2b1!3e0?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak byłem na Chopoku to zostawiłem plecak na gornej stacji na haczykach. Od teraz ODRADZAM.

Dzisiaj jakiś szmaciarz przegrzebal caly plecak i ukradł kilka rzeczy... Zawsze tam wieszałem zeby mieć wygodny dostęp do jedzenia czy czapki czy jeszcze tam czegoś.

A złodzieja niech ratrak przejedzie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak byłem na Chopoku to zostawiłem plecak na gornej stacji na haczykach. Od teraz ODRADZAM.

Dzisiaj jakiś szmaciarz przegrzebal caly plecak i ukradł kilka rzeczy... Zawsze tam wieszałem zeby mieć wygodny dostęp do jedzenia czy czapki czy jeszcze tam czegoś.

A złodzieja niech ratrak przejedzie.

A niech go dwa razy! ode mnie też! :mad:: hołota jakaś się zjeżdża!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualne warunki

Dziś planowy dzień przerwy w jezdzeniu.

O 9 było 11 stopni na Biela put, bez mrozu w nocy na dole.

W ciągu dnia pogoda się zmieniła, o 16 bylo tylko 6 stopni a teraz o 19 jest ok. 0 na Biela Put. Zapowiada się mróz w nocy. Jutro będzie rano więc twardo a nawet lodowo!

Dziś na parkingach bylo dużo więcej aut niż w poprzednie dni, do hoteli przyjeżdżają też nowi goście, W tym nawet autokary! sporo osób chcę chyba zakończyć jazdę w ten weekend. Byłem zobaczyć 13 po południu, jest wciąż przejezdna więc jutro też będzie.

Startuje jutro o 8.30 z Biela Lut!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idę się pakować :stupid: Jak co to zgodnie z tradycją 10.30 browar na Kosodrevinie :biggrin:Pozdrawiam PS. nie jest źle (oczywiście na Lukovej nadal mają zwalony termometr!)

po.jpg

PS2. czy kupił już ktoś "sprytnego" na przyszły sezon? :rolleyes:: czy jestem pierwszy :stupid: :biggrin:

po.jpg.bf2018154d705d8f5dbd18a121ecf594.jpg

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ już tylko Pretakarska Szczyt-Prehiba i Predne Deresze (no bo po Panoramie raczej chyba nie będziesz jeździł :stupid: ) ale warunki spoko

1a.jpg

1b.jpg

1c.jpg

pd.jpg

Ja myślę że teraz i za tydzień bo weekend majowy to raczej już na termach :biggrin:

1a.jpg.8f5b602e6a0156cbd989e2345eda03ec.jpg

1b.jpg.dabed0370d93899f70bf05e4a519c512.jpg

1c.jpg.6162a2ecb7ffb5604f9e7f129fdcfefc.jpg

pd.jpg.c6b64a428d1215d104ec22479e2fa699.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote najlepiej przygotowana byla o dziwo majstrovska , ale to juz chyba faktycznie koniec nart, pani w info powiedziala ze zakonczenie sezonu 24 kwietnia ale cos nie chce mi sie wierzyc bo na nizszych trasach sniegu juz prawie w ogole nie ma

Dolne trasy zawsze sa zamykane, zakonczenie bedzie Pretakarska do koleiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...