Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z gopassem i karnetami poradziłem sobie już na miejscu bardzo szybko i bezboleśnie, a Chopok... jest naprawdę ekstra i można tu się wyjeździć konkretnie :happy: To tak w skrócie. Bo pisać i dodać zdjęcia już dzisiaj nie zdążę.

No Marcin dawaj jakąś relację :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marcin dawaj jakąś relację :biggrin:
A co tu pisać i wstawiać zdjęcia jak ich z Chopoka setki tu są. A Johnny był jeszcze dzisiaj, no to już w ogóle dublowanie :laughing: Generalnie jest ekstra, z Bartkiem wczoraj zrobiliśmy 42 km, dzisiaj 52 km. Pogoda świetna, trasy bardzo fajne, zróżnicowane, warunki bardzo dobre, na niektórych trasach tylko tak od 12 zaczyna być miękko i robią się małe odsypy, a tak to jest naprawdę rewelacja. Wczoraj i dziś fajne spotkanie z Tadkiem (Tadeusz T), dzisiaj też z Johnnym, choć krótkie przez Bartka, ale pamiątkowa fota strzelona :happy:

IMG_4123.jpg

IMG_4243.jpg

A wiesz co, nie będę już rozpisywał się, tylko wrzucę parę zdjęć z wczoraj i z dzisiaj.

IMG_4123.jpg.e6d089b9ec5ab6338f8833043a58e553.jpg

IMG_4243.jpg.9a979dd79bda96a7faab3284df416043.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu udalo sie - po 20 latach znowu odwiedzilem Chopok.

Niestety, zakwaterowanie znalezlismy dopiero w pensjonacie w Liptovskim Janie 12 EUR/lozko (sniadanie - bufet - 5 EUR, obiad 7 EUR). A skipassy udalo sie dostac za 29 EUR/dzien (promocja w necie).

Wrazenia b. pozytywne - wszystkie trasy czynne, snieg ok, na poludniu ponizej Kosodrzewiny b.miekko. Pogoda tez ok - slonce, choc na gorze wialo mocno.

Tylko ludzi na trasach mnostwo.

Kilka zdjec by Zbylliu: https://goo.gl/photos/MRzfbY9UsQUdTMQD6 (ostatnie 4 zdjecia z Kasprowego, gdzie przemiescilismy sie na poniedzialek-wtorek)

Edytowane przez Tytus Atomicus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie może o co chodzi z tym aquapasem, jest też w tej cenie?

Przypuszczam że będziesz miał na jesień kilka opcji do wyboru tak jak w tym roku.

Dopłata 150 za narty, 200 za narty z basenami i bodajże 250 narty+baseny+nocne? chyba jakoś tak to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczycie że dadzą wam cały rok ze Szczyrkiem z 199E ? :stupid: Zapewne jak zapłacisz 350E to Szczyrk będzie, przynajmniej wcześniej mówili że od kolejnego sezonu połączą karnety ( super skipass TMR Słowacja, TMR Czechy, TMR Polska)

Na razie TMR Słowacja i Spindel osobno.

Jest też promocja na Skipass roczny do Spindla 5000koron czyli około 800zł

HERO-vizual-A4-v2-PL.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Rozumiem, że osoby, które posiadają obecnie TMR Słowacja Skipass ważny do końca sezonu czyli kwietnia 2016. Aby w przyszłym roku móc jeździć znowu cały sezon muszą i tak zapłacić teraz 49e?

Major mój znajomy w wrześniu przed tym sezonem miał dostępną na koncie gopass promocję na karnet sezonowy 199E. My płaciliśmy 50 za kwiecień+ 150 dopłaty, on miał we wrześniu od razu 199E i liczę że to powtórzą bo obecnie nie jestem w stanie określić czy będę mógł jeżdzić na Chopoku w przyszłym sezonie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnośnie tej przedpłaty na całosezonówkę na next sezon.

zd11.jpg

O ile dobrze rozumiem to zdanie które zaznaczyłem czerwoną ramką oznacza że jeśli kupię ten karnet w kwietniu 2016 to będzie on mnie uprawniał do jazdy bez ograniczeń do końca tego sezonu i jeśli na jesieni dopłace 150 E to mam karnet na cały sezon 2016/2017 tak?A co jeśli kupie teraz za te 49E a na jesieni nie, a swoje w kwietniu 2016 wyjeżdżę - jakiś zbójników na mnie naślą:smile:?Czy ta promocja jest dostępna tylko dla obecnych posiadaczy Gopass? (obecnie nie mam karty Gopass).PozdrawiamKrzysiek

zd11.jpg.f87985ceeb0ad6a1d4cc6a45d0489de0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że będziesz miał na jesień kilka opcji do wyboru tak jak w tym roku.

Dopłata 150 za narty, 200 za narty z basenami i bodajże 250 narty+baseny+nocne? chyba jakoś tak to było.

Była jeszcze opcja z Wielką Raczą i Spindelovym Młynem - ta ostatnia za 450 ojro! :eek:

Hej

Rozumiem, że osoby, które posiadają obecnie TMR Słowacja Skipass ważny do końca sezonu czyli kwietnia 2016. Aby w przyszłym roku móc jeździć znowu cały sezon muszą i tak zapłacić teraz 49e?

Tu jest właśnie problem...

Sprawdzałem czy mogę go kupić i... wyskoczył komunikat,że nie mogę kupić żadnego skipassa,dopóki nie skończy mi się obecny sprytny karnet! Czyżby ta promocja już nie dla nas?

Pytanie mam odnośnie tej przedpłaty na całosezonówkę na next sezon.

[ATTACH=CONFIG]30757[/ATTACH]

O ile dobrze rozumiem to zdanie które zaznaczyłem czerwoną ramką oznacza że jeśli kupię ten karnet w kwietniu 2016 to będzie on mnie uprawniał do jazdy bez ograniczeń do końca tego sezonu i jeśli na jesieni dopłace 150 E to mam karnet na cały sezon 2016/2017 tak?

Dokładnie. :)

A co jeśli kupie teraz za te 49E a na jesieni nie, a swoje w kwietniu 2016 wyjeżdżę - jakiś zbójników na mnie naślą:smile:?

Czy ta promocja jest dostępna tylko dla obecnych posiadaczy Gopass? (obecnie nie mam karty Gopass).

Pozdrawiam

Krzysiek

Może nie wykupić.Nic się nie stanie.Po prostu nie będziesz mieć całosezonówki.

Kartę Gopass możesz nawet teraz założyć,a następnie kupić promocyjny skipass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak daleko ? Zazwyczaj szukam 2 dni przed wyjazdem i nie mieszkałem nigdy dalej niż w Demanovej.

http://penzionuna.sk/

No, troche daleko, ale chyba blizej nic nie bylo - szukalismy w przedziale do 13 EUR wlasnie 2 dni przed wyjazdem.

Poza odlegloscia - sam pensjonat jak najbardziej godny polecenia - standard, mila obsluga, spokojna okolica, wyzywienie (w szczegolnosci bufet rano za 5 EUR).

Edytowane przez Tytus Atomicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...