Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bagażnik magnetyczny na dach na dwie pary nart,wejdzie każda długość.

Natomiast jakby Moloo jechał z nami,będzie trzeba jedne do pokrowca i do środka. Auto mam małe,ale myślę,że na taką trasę wystarczy. :)

Ja cały czas jestem gotowy - czekam tylko na info od Was, że jedziemy - mogę zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Na priv podaje Wam mój numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienisz kilka takich małych ośrodków z pustymi trasami?

Nie wiem czy ten wątek to odpowiednie miejsce - był kiedyś podobny o alpejskich "perełkach". Z własnego doświadczenia mogę polecić np. Kappl, ale wielu narciarzy chwali też np. Hochzeiger (Pitztal), czy Hochoetz-Kuehtai, który bardzo chciałbym odwiedzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce jeszcze trochę pośmigać na nartach? W weekend wyciągi działają, a my ratrakujemy trasę Chopok – Priehyba – Koliesko. Karnet w cenie 19€. Tylko prośba, abyście korzystali z tej przyjemności z rozsądkiem, bo warunki śniegowe są ograniczone.
Może i dobrze bo puchu to już nie ma, śnieg dzisiaj popuści, w nocy przymrozi i zrobiłoby się niebezpiecznie.

Przechwytywanie w trybie peĹnoekranowym 2016-04-29 103750.jpg

57da84faf1c16_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2016-04-29103750.jpg.648629c01ea44109947cfe71eb70e5e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu napisali, że 1.05 też.

Jeździmy na sprytnych karnetach do niedzieli 01.05.2016r. (włącznie), ale trasy oficjalnie zamknięte - tak wiec ostrożnie, bo pościągali zabezpieczenia armatek itp.

Zjazdovky v prevádzke počas víkendu:

1a Pretekárska (Luková - Priehyba)

1b Pretekárska (Konský Grúň - Luková)

1c Pretekárska (Chopok - Konský Grúň)

2 Májová (Priehyba - Jasná)

Platnosť ŠIKOVNÝCH SEZÓNIEK predlžujeme do NEDELE 1. 5. 2016 (vrátane), takže všetci ktorí ju máte hor sa počas víkendu na hory.

UPOZORNENIE! SNEHOVÉ PODMIENKY SÚ OBMEDZENÉ, LYŽUJTE ZODPOVEDNE!!!

http://www.jasna.sk/pl/kursowanie-kolei-linowych-w-sezonie-letnim/

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze informacje z fejsa:

"-Czy można smigac na Sprytnej Sezonowe?

-Tak,do 30 kwietnia."

Niedziela,niedziela,niedziela NIE będzie dla nas... ;)

Wczoraj do nich pisałem w sprawie ratrakowania i dostałem dziś taką odpowiedź:

Lanovky budú v prevádzke od 30.4.-3.5.2016. Vzhľadom na aktuálny stav počasia sa počas víkendu, t.j. 30.4.-1.5.2016, bude možné i lyžovať, ale na vlastnú zodpovednosť, zjazdovky 1a, 1b, 1c a 2 budú upravované. V prípade, že ste vlastníkom sezónneho skipassu, tento Vám bude platiť do nedele 1. 5. 2016 vrátane. Lyžiarska sezóna bola oficiálne uzatvorená, a preto budú v ponuke skipassy za posezónne ceny, a to za 19 eur/deň. V prípade záujmu si môžete do 30.4.2016 zakúpiť produkt Šikovná sezónka za 49 eur, ktorý Vám bude platiť do 1.5.2016 a po doplatení 150 eur v septembri aj ďalšiu sezónu 2016/2017.

Kolejka linowa będzie czynna od 30.4.-3.5.2016. Z powodu aktualnych warunków pogodowych w czasie weekendu, ja 30.4-05.01.2016 będzie można jeździć na nartach, ale na własną odpowiedzialność, na trasach 1a, 1b, 1c i 2 zostaną skorygowane. W przypadku, gdy właścicielem sezonowy skipass, to zapłaci Sun 1. 5. 2016 włącznie. Sezon narciarski został oficjalnie zamknięty, a zatem będą oferowane karnety cen po sezonie, za 19 euro / dzień. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz zakupić produkt dopóki 30.04.2016 sezónka przydatny do € 49, która będzie ważna do 05/01/2016 i po dopłatą € 150 we wrześniu, a na następny sezon 2016/2017.

Z powyższego rozumuję że 1.05 sezonówka obowiązuje

Pzdr

Edytowane przez KrisRR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to tak przetłumaczył:

... zjazdovky 1a, 1b, 1c a 2 budú upravované...

... trasy 1a,1b,1c będą przygotowane (uratrakowane)...

... V prípade, že ste vlastníkom sezónneho skipassu, tento Vám bude platiť do nedele 1. 5. 2016 vrátane.

...Jeżeli jesteś właścicielem sezonowego skipassa to będzie on działał do 1.5.2016 włącznie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety ale ze względu na brak sprawnych pojazdów mechanicznych, muszę odpuścić niestety :sorrow:

Życzę wszystkim udanego weekendu i fajnego lyżovania.

Do zobaczenia na stoku w grudniu a może nawet listopadzie :wink: jak matka natura będzie łaskawa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie są sprzeczne informacje - wg niektórych i mnie również na Sprytnym Karnecie można jeździć również 01.05. Możecie to sprawdzić i podać PEWNĄ informację - chodzi mi o ten przedpłacony za 49EURO.

Dzisiaj dostałem takie info z GOPASSA

dovolíme si Vás informovať, že na základe „Šikovnej sezónky“ bude možné využiť služby 30. 04. 2016 a 01. 05. 2016.

Wg mnie powyżej napisali, że można będzie jeździć ?

Też tak twierdzicie, czy jak to w końcu jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na dzisiejszym newsletter'ze z Jasnej oficjalnie potwierdzili że sezonówki działają do 1 maja i trasa (1abc) będzie ratrakowana. Ale... zjazd na własną odpowiedzialność!!! a więc w razie wypadku jak nie masz dodatkowego ubezpieczenia to zażalenia do siebie albo do...? ale nie do TMRu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam osoby, która jutro zabierze mnie z Bielska - Białej na Chopok - niestety nie mam samochodu.

Dzisiaj johnny_narciarz jest więc pewnie będziemy mieć relacje na bieżąco wieczorem.

Czekam na info na priv lub telefon 696-76-73-36.

Dzięki ... i do zobaczenia jutro :)

moloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...