Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na stornie są trochę inne

 

DATE

OPENING TIMES

SKI SLOPES

LANOVKY

NORTH

3. - 4.  12. 2016

8:30 - 15:30

5, 14, 13, 5a, 2a, 2b

A1**, A4, B8, B3, B1, B4

SOUTH

3. - 4.  12. 2016

8:30 - 15:30

31a, 31, 33a, 34b

A2**, B6, C9

 

Zastanawia mnie tylko jak zjechać czarną 33a :) orczyk nieczynny, a z góry też nic otwarte nie będzie ?

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Remrod napisał:

@moloo - rozwiń proszę pytanie, bo wg mnie wjedziesz na szczyt gondolą z Kosodrzeviny.

To mój dopiero drugi sezon na Chopoku i nie pamiętam dokładnie jak to jest na żywo, ale jak patrzę na mapę to 33a zaczyna się - gdzie ? w połowie stoku czy od góry - bo jak od góry nie ma problemu, a jak od połowy stoku to jak do tej połowy dojść ... zjechać ... wyjechać ... ? - oczywiście teraz, bo w trakcie sezonu jak wszystkie trasy są czynne nie ma problemu :)

Poza tym mamy dwie sprzeczne info z tej samej strony - i która jest prawdziwa ?

 

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój dopiero drugi sezon na Chopoku i nie pamiętam dokładnie jak to jest na żywo, ale jak patrzę na mapę to 33a zaczyna się - gdzie ? w połowie stoku czy od góry ?
 


Trasa 33a zaczyna się na górze. To o czym piszesz, to jest odjazd od talerzyka, który jest nieczynny od momentu, w którym otworzyli gondolę na Chopok.
Spokojnie dojedziesz na 33a :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33a leci z samej góry, ale ona jest nienaśnieżona, ostatnio na kamerce głazy wystawały, ją otworzą pózniej, zamieszanie wprowadzili z tymi dwoma komunikatami. Do tras czerwonych na południu będzie można się dostać funitelem z prehyby i ze szczytu gondolną do kosodreviny i jest się na trasie 31.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pawelb91 napisał:

33a leci z samej góry, ale ona jest nienaśnieżona, ostatnio na kamerce głazy wystawały, ją otworzą pózniej, zamieszanie wprowadzili z tymi dwoma komunikatami. Do tras czerwonych na południu będzie można się dostać funitelem z prehyby i ze szczytu gondolną do kosodreviny i jest się na trasie 31.

No właśnie coś namieszali i nie mogłem tego skumać - czyli na południu tylko 31 i 31a ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest problem, bo aktualnie na stronie jest wykaz tras, które ja wcześniej umieściłem - jak to będzie aktualne to trzeba będzie kombinować, z Prehyby 2B do Jasnej, potem krzesłem B4 (które wg różnych info kursuje lub nie) no górę, a potem 5A na Rovna Hola - ale tutaj znowu rozbieżne info, bo raz piszą, że 5A otwarte, a inna info, że zamknięte.

Napisałem do nich maila co będzie chodziło 04.12 - zobaczymy co odpiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest odpowiedź, nie ma słowa o tym, że B4 będzie chodzić i 5A otwarte, więc nie ma jak na Lucky wrócić z południa :( już się pogubiłem w tym wszystkim, poczekam do jutra do wieczora, zobaczę jakie info będzie jutro

V rámci otvorenia strediska plánujeme otvoriť  tieto zariadenia:

CHOPOK SEVER:

-          lanovku Lúčky B8 a zjazdovky č. 5 + 14

-          lanovku Biela púť  B3 a zjazdovku č. 13

-          zjazdovky č. 2a a 2b

 CHOPOK JUH:

-          lanovku B6 a zjazdovka č. 31

-          vlek C9 a zjazdovka č.  31a

 V prípade vhodného počasia na zasnežovanie plánujeme uviesť do prevádzky aj:

CHOPOK SEVER:

-          lanovku Záhradky – Rovná Hoľa B1

 Lanovky A1, B2 a A2 budú v prevádzke len pre peších turistov.

 Zasnežovanie a následné spustenie lanoviek a zjazdoviek závisí od počasia a od vetra, ktorý má byť v priebehu tohto týždňa mimoriadne silný: http://www.shmu.sk/sk/?page=987 .

 Podrobné informácie o otvorených lanovkách a zjazdovkách nájdete i na našej internetovej stránke: http://www.jasna.sk/?id=1399 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, borygo napisał:

Chcialem dac dzis skilka fotek z chopoka ale niestety telefon mi zamarzl :), ale posmigac mozna bylo i nawet nie bylo duzo ludzi

Byłeś ? i co w końcu jest otwarte - jakie trasy, wyciągi - na stronie znowu bałagan w zależności od języka :) Dam się jakoś przemieścić z południa na Lucky ?

Jak droga, którędy jechałeś i skąd ?

Dzięki za info :) - tak do 22, muszę iść wpać, żeby jutro wstać o 4.

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...